• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2020

Ja mam lepszy pomysł. Zlikwidujmy dodatki stażowe, a zaoszczędzone pieniądze mozna by zagospodarować na podniesienie dodatków za stopień i na nadrobienie zaległości w tym zakresie.

Dodatek stażowy w służbie mundurowej to nieporozumienie.

Ja mam lepszy pomysł

Niech dias skieruje michasia na badania psychiatryczne
 
To Sławek ze swoimi ludzmi jezdzi do Ministerstwa załatwia, walczy i chwała mu za to gdyż chyba nikt inny tak nie walczy o funkcjonariuszy i nie tylko ! a tu taki ... który .... wie nagle ma coś do powiedzenia i straszy strajkami ..... Ehhhh głupiego nie nauczysz pewnych rzeczy.
 
Ja mam lepszy pomysł

Niech dias skieruje michasia na badania psychiatryczne
No co ty bolo, przecież, cytat: "Michał czasem ma rację" Nie wiesz czasem kto to napisał?
Słusznie ktoś napisał, młody oszołom z niego.
Michał, nie wiem jak inni, ale ja czekam z niecierpliwością na dalsze twoje "wspaniałe pomysły". Jestem nawet za tym, żeby założyć osobny wątek ZŁOTE MYŚLI MICHAŁA.
 
Jak już mówiłem wcześniej - nie będę odpisywał na głupie docinki i zaczepki, tylko na konkretne kontrargumenty których brak mimo że pomysł wg niektórych jest głupi i idiotyczny więc teoretycznie łatwo by go było obalić.

A Robercik idziesz na ignorowana listę bo jeszcze nie zauważyłem abyś napisał cokolwiek sensownego i w dodatku mnie obrażasz.
 
Ostatnia edycja:
A kto obecnie PITy składa?? Zwlaszcza osobiście w us-ach??
Jak akcja protestacyjna to tylko teraz. Kompletnie nieprzygotowany do wprowadzenia system księgujący wpłaty jako taki działa wyłącznie dzięki pracownikom ( a raczej pracownicom ) działów SER. Średnio jeden na kilka ( wedug niektórych koleżanek nawet jeden na dziesięć ) przelewów przechodzi w sposób poprawny. Cała reszta ląduje na kwotach do wyjaśnienia i na razie nie widać sposobu na poprawienie sytuacji. Jak długo budżet pociągnie w ten sposób?
 
Zlikwidować podatek dochodowy razem z 500+ (i reszta socjalu) będzie można pół skarbówki zwolnić i nie będzie trzeba tworzyć głupich systemów które nie działają.
 
Zlikwidować podatek dochodowy razem z 500+ (i reszta socjalu) będzie można pół skarbówki zwolnić i nie będzie trzeba tworzyć głupich systemów które nie działają.
Oto jak mały Kaz... Michał znaczy, wyobraża sobie pracę w skarbowości... I kto tu pisał o merytorycznej argumentacji?
Możesz mnie młodzieńcze też dodać do ignorowanych.
 
Ostatnia edycja:
Zlikwidować podatek dochodowy razem z 500+ (i reszta socjalu) będzie można pół skarbówki zwolnić i nie będzie trzeba tworzyć głupich systemów które nie działają.
Jasne. I akcyzę na olej do kręcenia silnikiem zrównać z tą do palenia w piecu i tę na tytoń zrównać z tą na majeranek, a denaturat sprzedawać bezbarwny....
 
Back
Do góry