• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2020

@Mrówka a tak z ciekawości w jakim to referacie/dziale pracujesz? W mojej izbie w postępowaniach podatkowych - VAT, akcyza i dochodowy, najniższym stanowiskiem jest kontroler skarbowy, referenci owszem są w rachunkowości, kadrach, logistyce.
Ja tez W referacie postępowań podatkowych i kilka innych osób też jest referentami i nikt Ani mnie ani ich nie traktuje jak wiedzacych czy potrafiących mniej i wymaga tyle samo co od ekspertów. Ja bardzo chętnie będę robił łatwe rzeczy wspomagając ekspertów wtedy jak najbardziej nie musze dostac nawet grosza podwyzki
 
Jakbyś był referentem to twój punkt widzenia też byłby inny. Zwłaszcza jakbyś był referentem robiący to samo co ekspert za dużo mniejsze pieniądze
Już pisałem, to jest chore, że stanowiska wędrują za osobą na inne miejsca pełnienia służby. Kończysz być ekspertem - miałeś 2000 dodatku za stanowisko, stajesz się specjalistą - idzie na OC na szlaban - to dostajesz tylko 1200 dodatku. Wszyscy winniśmy zarabiać tyle samo - a dodatek za stanowiska taki jakie stanowisko piastujesz. Przenoszą to tracisz stanowisko - a otrzymujesz tyle - jakie stanowisko Ci jest wskazane na nowym miejscu! Jeśli tak się nie stanie - to za 5 lat będą sami starsi eksperci ( po zmienianej kadrze) oraz oficerowie ......
 
Już pisałem, to jest chore, że stanowiska wędrują za osobą na inne miejsca pełnienia służby. Kończysz być ekspertem - miałeś 2000 dodatku za stanowisko, stajesz się specjalistą - idzie na OC na szlaban - to dostajesz tylko 1200 dodatku. Wszyscy winniśmy zarabiać tyle samo - a dodatek za stanowiska taki jakie stanowisko piastujesz. Przenoszą to tracisz stanowisko - a otrzymujesz tyle - jakie stanowisko Ci jest wskazane na nowym miejscu! Jeśli tak się nie stanie - to za 5 lat będą sami starsi eksperci ( po zmienianej kadrze) oraz oficerowie ......
Stanowiska to obecnie fikcja. Nijak się to ma do wykonywanych zadań. To nie za stanowisko powinno się płacić czy dawać dodatki tylko za faktycznie wykonywana pracę
 
Wstyd. Panie Admin proszę z tym coś zrobić. Bo z dyskusji zrobiła się pyskówka i wylewanie pomyj. I to funkcjonariusze pomiędzy sobą i na siebie.
 
Wstyd. Panie Admin proszę z tym coś zrobić. Bo z dyskusji zrobiła się pyskówka i wylewanie pomyj. I to funkcjonariusze pomiędzy sobą i na siebie.
Uważam, że bardzo dobrze, że mówi się o patologii w KAS, może to będzie początek, by coś z tym zrobić. Nie musisz czytać, jeśli Ci to przeszkadza
 
Mam jakieś nieodparte wrażenie, że w głosach niektórych słyszę poglądy z mojej izby, więc nie wiem czy to przypadek, czy może ktoś wymyślił plan, że urobi opinię fsc na naszym forum, lub wznieci ferment aby było co lub kogo krytykować,

Mrówka, Parasolka - swoją drogą pochwalcie się do jakiego ZZ należycie?

Jak na nowicjuszy, jesteście w dziwny sposób już bardzo doświadczeni, prawie jak osoby pokrzywdzone z 20 letnim stażem
 
Ostatnia edycja:
Skarbowcy a wy nie macie swojego forum? Co nas obchodzą wasze sprawy.
A Ty masz jakieś kompleksy?
Po co to nawoływanie żeby skarbowcy się zapisywali do Celnicy.pl? Tylko o składki chodzi?
Proponuję adminom temperować takie osoby, bo stawiają związek w niewiarygodnym świetle.
Ps Nudny już jesteś z tym najeźdżaniem.
 
Lama - pochwal sie do jakiego ZZ zapisałeś się,
dużo piszesz o różnych problemach w KAS, prawie jak stary zwiazkowiec,
Napisz, do którego ZZ płacisz składki, a mimo to nie rozumieją Ciebie
 
Lama - pochwal sie do jakiego ZZ zapisałeś się,
dużo piszesz o różnych problemach w KAS, prawie jak stary zwiazkowiec,
Napisz, w którym ZZ Ciebie nie rozumieją
A co będziesz mnie rozliczać w sieci gdzie jestem zapisany? Ogarnij się. Może należę do dwóch?
 
Lama napisał:
"A co będziesz mnie rozliczać w sieci gdzie jestem zapisany? Ogarnij się. Może należę do dwóch?"



Nawet jestem w stanie zrozumieć, że należysz do dwóch ZZ
Nasz ZZ nie weryfikuje członków, ale słyszałam, że do "S" mogą należeć tylko osoby pewne ideologicznie
 
Ostatnia edycja:
Tak? Super, że masz taką wiedzę, mi na ten temat nic nie wiadomo. Poczytajcie najpierw statut i cele tego związku, a później się wypowiadającie, bo aż wstyd starzy członkowie...
 
Tak? Super, że masz taką wiedzę, mi na ten temat nic nie wiadomo. Poczytajcie najpierw statut i cele tego związku, a później się wypowiadającie, bo aż wstyd starzy członkowie...

Ale o którym ZZ piszesz?, który statut mam przeczytać? Twojego ZZ, czy Celnicy.pl?

Masz rację jestem starym członkiem, to zacytuj mi jakiś fragment statutu...o jedynie słusznej ideologii...Celników.pl
 
Ostatnia edycja:
Na skarbowcach ludzie różne bzdury pisali i piszą. Np. że ktoś dostanie tylko 3% podwyżki. Ciekawe jak? Napiszą pod niego odrebne rozporzędzenie z indywidualną kwotą bazową?
 
Na skarbowcach ludzie różne bzdury pisali i piszą. Np. że ktoś dostanie tylko 3% podwyżki. Ciekawe jak? Napiszą pod niego odrebne rozporzędzenie z indywidualną kwotą bazową?
Nowy/poprawiony projekt ustawy budżetowej został przesł wczoraj przesłany do Sejmu. Kwota bazowa rośnie o 6%.
@stefan 123 a jak jestem człowiekiem ZZ Celnicy.pl i jestem skarbowcem, to też nie mam prawa się tu wypowiadać? Ciekawe co na to Przewodniczący?
 
Ale o którym ZZ piszesz?, który statut mam przeczytać? Twojego ZZ, czy Celnicy.pl?

Masz rację jestem starym członkiem, to zacytuj mi jakiś fragment statutu...o jedynie słusznej ideologii...Celników.pl
Wystarczy, że Ci zacytuję cele, które są dostępne na głównej stronie forum.
Cytuję:
"Publikujemy cele środowiska zawodowego KAS, które chcemy wspólnie z całym środowiskiem osiągnąć.
Proszę wszystkich pracowników KAS i funkcjonariuszy SCS o zaangażowanie i wsparcie! Proszę o konsultacje celów!
Proszę o szerokie rozpowszechnienie w KAS tej informacji.
(...)
2. Utworzenie dla każdego funkcjonariusza i pracownika KAS transparentnej i rzeczywistej ścieżki kariery zawodowej.
3. Utworzenie statusu URZĘDNIKA KAS obejmującego pracowników, z jednoczesnym uzyskaniem prawa do m.in. dodatkowego urlopu w ilości do 12 dni w skali roku(funkcjonariusze analogicznie), dodatku stażowego do 25% i innymi prawami. (...)
itd.

Po co to wypisywać jak macie to w głębokim poważaniu? Żółć zalała oczy i nie wiesz o co walczysz? Jeżeli związek nie walczy również o cele dotyczące pracowników KAS-u, to po co te punkty?
Nie jesteś helena sama w związku i licz się z tym, że członkami są również pracownicy. Jeżeli Pan Sławomir deklaruje, że związek również walczy o prawa pracowników i namawia do zapisywania się, to Wasze ataki są na szkodę związku.
 
A Ty masz jakieś kompleksy?
Po co to nawoływanie żeby skarbowcy się zapisywali do Celnicy.pl? Tylko o składki chodzi?
Proponuję adminom temperować takie osoby, bo stawiają związek w niewiarygodnym świetle.
Ps Nudny już jesteś z tym najeźdżaniem.

Tu nie skarbowcy.pl

Wolność wypowiedzi jest faktem na tym forum, o ile nie narusza regulaminu

Nie zrobicie tu cenzury jak na innym forum, gdzie każdy wypowiadający się wbrew linii jest banowany

Spotkało to mnie i wielu innych

Dzięki naszemu forum macie możliwość udziału w dyskusji, ale nie starajcie się narzucić tu retoryki czy zwyczajów stamtąd
 
Back
Do góry