• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2020

Przecież ta cła reforma z 2017 r, to cwany plan skarbowców, dla których celnicy i pracownicy z UKS to święte krowy z mega zarobkami.
Skarbowcy omamili Mariana doprowadzając do likwidacji SC i UKS, a pozostawiając nietknięte 400 urzędów skarbowych.
Z perspektywy 27 lat służby, alokacji i permanentnej reformy powiem tak: pora na WAS skarbowcy., gdyż reforma u WAS nie została tak naprawdę dokończona.
I MF to widzi , dlatego prowadzone pewnie będą działania łączenia US jak i automatyzacja niektórych procesów lub tworzenie centrów kompetencyjnych np. w zakresie egzekucji.
Kiedyś nie było do pomyślenia, by agent celny plombował np. środek przewozowy, a od wielu lat już to z powiedzeniem funkcjonuje.
 
Przecież ta cła reforma z 2017 r, to cwany plan skarbowców, dla których celnicy i pracownicy z UKS to święte krowy z mega zarobkami.
Skarbowcy omamili Mariana doprowadzając do likwidacji SC i UKS, a pozostawiając nietknięte 400 urzędów skarbowych.
Z perspektywy 27 lat służby, alokacji i permanentnej reformy powiem tak: pora na WAS skarbowcy., gdyż reforma u WAS nie została tak naprawdę dokończona.
I MF to widzi , dlatego prowadzone pewnie będą działania łączenia US jak i automatyzacja niektórych procesów lub tworzenie centrów kompetencyjnych np. w zakresie egzekucji.
Kiedyś nie było do pomyślenia, by agent celny plombował np. środek przewozowy, a od wielu lat już to z powiedzeniem funkcjonuje.
Małe sprostowanie, MF to wdraża, ale nie wszyscy widzą....fakt dobrze zakamuflowane działania,
może z "niewielkim i nieświadomym" wsparciem....:mad:
 
Bardzo proszę o trzymanie się tematu dot. ''Podwyżki 2020''.
Przepraszam, ale co w tym temacie można jeszcze napisać? Przemyśl się w końcu dogadał, kolejnych nie bedzie, a wpisów typu "dlaczego on tak dużo, a ja tak mało" już się nie da czytać

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 
Przepraszam, ale co w tym temacie można jeszcze napisać? Przemyśl się w końcu dogadał, kolejnych nie bedzie, a wpisów typu "dlaczego on tak dużo, a ja tak mało" już się nie da czytać

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Skąd masz info, że kolejnych nie będzie....a modernizacyjna???o_O, poszła w las:mad:...a dla nas trawka lub miseczka ryżu
(już nawet nie miska, bo budżet jakoś ma właściwości kurczliwe ) :coffee:
 
Skąd masz info, że kolejnych nie będzie....a modernizacyjna???o_O, poszła w las:mad:...a dla nas trawka lub miseczka ryżu
(już nawet nie miska, bo budżet jakoś ma właściwości kurczliwe ) :coffee:
Nie muszę mieć info. Wystarczy patrzeć dookoła siebie... Myślisz, że przy obcięciu wszystkiego w ustawie budżetowej na przyszły rok jeszcze nam w tym roku coś dadzą?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 
No przecież trzymamy się tematu: Baba z wozu, koniom lżej.
Bodajże wczoraj widziałem materiał o rocznicy powstania ITD.
To nawet oni umieją się promować ....
Skarbowcom dziękujemy
 
Czy coś Panie @slawomir.siwy się dzieje na froncie? Od dawna żadnych informacji nie ma od nikogo. Jedynie to informacje ze strony skarbowców, trochę to dziwne... Co z podwyżkami, kiedy będziemy wiedzieć na czym stoimy?
Pismo w sprawie oszczędności, nagród kwartalnych, nagród rocznych by się przydało.
Zresztą z tych pism i tak nic nie wynika. Trzeba się spotykać częściej z SKAS.
W Policji już się pisze, ze przyszloroczna modernizacja ma byc na uposazenia. A u Nas co wiadomo?
Liczę na odpowiedź kogokolwiek z Zarządu ZZ.
 
Czy coś Panie @slawomir.siwy się dzieje na froncie? Od dawna żadnych informacji nie ma od nikogo. Jedynie to informacje ze strony skarbowców, trochę to dziwne... Co z podwyżkami, kiedy będziemy wiedzieć na czym stoimy?
Pismo w sprawie oszczędności, nagród kwartalnych, nagród rocznych by się przydało.
Zresztą z tych pism i tak nic nie wynika. Trzeba się spotykać częściej z SKAS.
W Policji już się pisze, ze przyszloroczna modernizacja ma byc na uposazenia. A u Nas co wiadomo?
Liczę na odpowiedź kogokolwiek z Zarządu ZZ.
 
Lam
Trzeba zbierać kwity ...bo tu ...pachnie
 
Może warto się ze skarbowcami porozumieć, i wyłączyć kompy na dłużej niż 20 minut. Na 1 dzień, wszyscy na żądanie, opieka, krew. Panu dyrektorowi tylko się wydaje, że jest udzielnym władcą.
 
@Lama protest jest od 9.55 do 10.15. Nie
ma przymusu wzięcia udziału, tylko może kiedyś ci wstrętni skarbowcy będą potrzebni i mogą nie chcieć pomóc.

Jaki kolejny krok? Bo na portalu s i fb cisza, miało być coś na 6.10 ale to już pojutrze, został jeden dzień roboczy na ogłoszenie i rozpropagowanie akcji, która miała być bardziej zdecydowana
 
Jaki kolejny krok? Bo na portalu s i fb cisza, miało być coś na 6.10 ale to już pojutrze, został jeden dzień roboczy na ogłoszenie i rozpropagowanie akcji, która miała być bardziej zdecydowana
NO, proszę dokładniej przeglądać konto na skarbowcach, jest reakcja, SKAS kwestionuje "legalność protestu", strach się bać...o_O👮‍♀️👮‍♀️👮‍♂️🎩
 
NO, proszę dokładniej przeglądać konto na skarbowcach, jest reakcja, SKAS kwestionuje "legalność protestu", strach się bać...o_O👮‍♀️👮‍♀️👮‍♂️🎩

To krok skas, a ja pytam się o kolejny krok protestu, miał być 6.10, mocniejszy

Proszę dokładniej czytać posty

A nie klepać dla samego klepania...

W każdym wątku, nie merytorycznie ale jakieś wydumane psedofilozoficzne przemyślenia

Sorki ale już powoli irytuje mnie takie wcinanie się w każdym wątku, nie mając nic sensownego, na poważnie, do napisania

Pisanie dla pisania
 
To krok skas, a ja pytam się o kolejny krok protestu, miał być 6.10, mocniejszy

Proszę dokładniej czytać posty

A nie klepać dla samego klepania...

W każdym wątku, nie merytorycznie ale jakieś wydumane psedofilozoficzne przemyślenia

Sorki ale już powoli irytuje mnie takie wcinanie się w każdym wątku, nie mając nic sensownego, na poważnie, do napisania

Pisanie dla pisania
Nie tylko pisanie...obrazki też są ważne, od jakiegoś czasu Jesteś przewrażliwiony...
i umyka ci sens wypowiedzi wielu "co nie mają do powiedzenia nic sensownego"....
p.s. spójrz "szerzej" na mój post, ale lepiej wyłożę łopatologicznie, skoro piszę o SKAS to LOGICZNE, że "wiadome" ZZ przysypiają...
nie obraź się, że na tym poprzestanę, ale już późna pora, wrócę w środę...po wszystkim. DOBRANOC(y)
 
Back
Do góry