• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2020

@cat uwierz mi że wyobraźnię mam dobrą. Wyobrażałem sobie że może być fajnie ale niestety każdy widzi jak jest. Ja twierdzę że MF pluje nam w twarz a my cieszymy się i mówimy jaki to fajny deszczyk pada. Skończcie p.....ć farmazony i weźcie się konkretnie za protesty a nie jakieś wyłączanie komputerów.

Weżcie się?

A ty to co?

Wyłączanie komputerów? To nie celnicy.pl to organizują, zgłoś się z pretensjami na innym forum

Cieszymy się i mówimy że to deszcz?

Nie przypisuj innym swoich odczuć i zachowań..

Zanim przyszedłeś na to forum, pod wodzą Sławka przeprowadziliśmy wiele akcji, protestów, prawdziwych blokad, pikiet

Zamiast brać się do rządzenia i popychania innych, sugerowałbym przyłączanie się do działań celnicy.pl

Zaczynając od członkostwa w celnicy.pl i przybicia piątki
 
Najgorsze jest to że wszyscy myślą że damy radę wywalczyć coś siedząc za biurkiem. Wyjdźmy na ulicę jak np górnicy. Może wtedy komuś w MF da coś do myślenia.
 
@bolo1999 tak się składa że należę do celnicy.pl. Chyba każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie. Wiesz gdybym dostał 700 to pewnie też by mi odpowiadało wszystko. Zobacz kolego że inne służby sobie wywalczyły to co chciały a najważniejsze jest to że dostały te pieniądze a nas wszędzie chwalą jacy to super jesteśmy i dzięki nam są duże wpływy do budżetu a gówno z tego mamy. Widocznie na kolanach mamy prosić. Dojdzie jeszcze do tego że zwolnią bardzo dużą część kadry zwykłych pracowników a kierownictwo będzie nie ruszone
 
@bolo1999 tak się składa że należę do celnicy.pl. Chyba każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie. Wiesz gdybym dostał 700 to pewnie też by mi odpowiadało wszystko. Zobacz kolego że inne służby sobie wywalczyły to co chciały a najważniejsze jest to że dostały te pieniądze a nas wszędzie chwalą jacy to super jesteśmy i dzięki nam są duże wpływy do budżetu a gówno z tego mamy. Widocznie na kolanach mamy prosić. Dojdzie jeszcze do tego że zwolnią bardzo dużą część kadry zwykłych pracowników a kierownictwo będzie nie ruszone
Jest w tym logika, trzeba by większych odpraw, a i efekt nieszczególny...🤑
 
@bolo1999 tak się składa że należę do celnicy.pl. Chyba każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie. Wiesz gdybym dostał 700 to pewnie też by mi odpowiadało wszystko. Zobacz kolego że inne służby sobie wywalczyły to co chciały a najważniejsze jest to że dostały te pieniądze a nas wszędzie chwalą jacy to super jesteśmy i dzięki nam są duże wpływy do budżetu a gówno z tego mamy. Widocznie na kolanach mamy prosić. Dojdzie jeszcze do tego że zwolnią bardzo dużą część kadry zwykłych pracowników a kierownictwo będzie nie ruszone

Pieniądze to nie wszystko

Wyrażaj swoje opinie, przekonuj, ale bez przesady, ataki na celników.pl mocno nietrafione...

Pretensje i obrażanie wielu z nas to przesada...

I temu się sprzeciwiam co wyraziłem w piwyższym poście

Przekonuj i proponuj, a nie żądaj

Krytykuj, ale wskazuj kogo, takie ogólne przytyki nie skierowane na konkretną grupę, to przytyki do nas wszystkich, ogółu

A ja, i wiem że wielu innych ròwnież, nie dostaļem 700

I nie udaję że deszcz pada...

Ale nie pajacuję...

Kogo chcesz ze sobą porwać zaczynając od obrażania?

Nie ripostuj, pomyśl...
 
@bolo1999 czy ja gdzieś obraziłem kogoś? Nie wydaje mi się. Tym bardziej nigdzie nie napisałem że Celnicy.pl to zły związek. Uważam że jest najlepszy więc jestem członkiem tego związku. Wyraziłem opinie o całokształcie podwyżek i sytuacji ale kto jak chciał tak to odebrał. Pozdrawiam
 
@cat uwierz mi że wyobraźnię mam dobrą. Wyobrażałem sobie że może być fajnie ale niestety każdy widzi jak jest. Ja twierdzę że MF pluje nam w twarz a my cieszymy się i mówimy jaki to fajny deszczyk pada. Skończcie p.....ć farmazony i weźcie się konkretnie za protesty a nie jakieś wyłączanie komputerów.

Użyłeś liczby mnogiej..

Takie sformułowania są dla mnie obraźliwe i niezasłużone

Po prostu pomyśl nad tym wpisem..

A jeśli mimo to niczego niestosownego w nim nie dostrzeżesz, trudno...

Ale już nie ripostuj...
 
Uważam że funki powinni poprzeć protest. My tez może będziemy potrzebowali poparcia. To jedno. A drugie, to to że istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że szaleństwo oszczędności dosięgnie też SCS-wej.
Proponuje nazwę "Lokaut" dla MF-u ... .
 
Ostatnia edycja:
Uważam że funki powinni poprzeć protest. My tez może będziemy potrzebowali poparcia. To jedno. A drugie, to to że istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że szaleństwo oszczędności dosięgnie też SCS-wej.
Jeśli chodzi o poparcie dla takiej akcji, to byłoby mi wstyd, gdyby go nie było.
Skoro to taka "drobnostka" dla funków, to po co cała dyskusja?
Na dobrą sprawę, wypadałoby "przelicytować" propozycję razy 2 ...
 
Pierwszy zryw koleżeństwa ze skarbowości w tej samej formie skończył się powstaniem komitetu uległościowego. Tak tylko dla przypomnienia. Nie wierzę ani Ludwińskiemu ani kanapowcom. Tym razem bezemnie.
 
Poprzeć można, ale ta forma jest już po prostu śmieszna. Pikiety, a nie kawki przed monitorem.
 
Popierać protest cywili? Tylko po co, co na tym zyskamy. A gdzie tam są postulaty dotyczące celników, gdzie jest dodatek przedemerytalny, gdzie 15a. Myślą tylko o sobie, w d... mam ich protesty. Czy zwolnienia mnie dotyczą lub ich inne postulaty.
 
Ostatnia edycja:
Jeśli chodzi o poparcie dla takiej akcji, to byłoby mi wstyd, gdyby go nie było.
Skoro to taka "drobnostka" dla funków, to po co cała dyskusja?
Na dobrą sprawę, wypadałoby "przelicytować" propozycję razy 2 ...
Myślę, że nie chodzi o poparcie, tylko o formę protestu, 20 minut_:coffee:
 
...
Nie wierzę ani Ludwińskiemu ani kanapowcom. Tym razem beze mnie.
Pomysł i "rozkręcenie" nie było Ludwińskiego, a tym bardziej "wykonanie" - większość spoza "S" ...

Popierać protest cywili? Tylko po co, co na tym zyskamy
...
Pewnie mało zyskasz ale honoru Ci to nie odbierze, a wręcz przeciwnie ...

Myślę, że nie chodzi o poparcie, tylko o formę protestu
...
Myślisz bardzo dobrze!

wydzielenie SCS z KAS - o to trzeba zabiegać
Jak najbardziej!
Dołączenie do tej "akcji" cywili temu nie przeszkodzi, zaś ich przychylność, to czysty zysk ...
 
Jestem całym sercem za zwykłymi Skarbowcami. Nie przyłączę sie do akcji bo nie będzie mnie w biurze, ale mój komp będzie wyłączony.
Każdy protestuje jak potrafi. Ja to doceniam.
Nie przenośmy niechęci do szkodnika jakim jest TL na całe środowisko. Chciałbym, żeby ten człowiek zapomniał o istnieniu celników nie wypowiadał się na nasz temat, a już w żadnym wypadku w naszym imieniu. On jest głównym powodem animozji pomiędzy cywilami i funkcjonariuszami.
Rozróżniajmy działaczy tego skundlonego związku od reszty środowiska.
Kto może niech wyłączy komputer
 
Jestem całym sercem za zwykłymi Skarbowcami. Nie przyłączę sie do akcji bo nie będzie mnie w biurze, ale mój komp będzie wyłączony.
Każdy protestuje jak potrafi. Ja to doceniam.
Nie przenośmy niechęci do szkodnika jakim jest TL na całe środowisko. Chciałbym, żeby ten człowiek zapomniał o istnieniu celników nie wypowiadał się na nasz temat, a już w żadnym wypadku w naszym imieniu. On jest głównym powodem animozji pomiędzy cywilami i funkcjonariuszami.
Rozróżniajmy działaczy tego skundlonego związku od reszty środowiska.
Kto może niech wyłączy komputer
(y) @PJS
Masz rację, na wszelki wypadek lepiej nie włączać:sleep:...czysta oszczędność czasu i energii, no i od rana mam dobry humor...:coffee:
 
@Indianin taki tip dla Ciebie i innych

1600883446802.jpeg
 
Back
Do góry