• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2020

Gdzie jest moje 820 zł średnio na etat, ja się pytam? Dzięki ci Szefowo KAS! Świetnie, że tak walczyłaś o nas, o to abyśmy dostali jak najmniej!! Udało ci się! za cały okres styczeń-maj łącznie dostanę mniej!!!!
Czemu zakładasz, że powinieneś dostać 820 skoro to średnio na etat? Masz przynajmniej 20 lat stażu? Bo młodym KP chciał dać z modernizacji po 120 zł brutto a jak widać KP decyduje tu o wszystkim
 
To prawda, jako kilkuletniemu pracownikowi KP chciało mi dać 120 zł z modernizacji, lecz ze względu na presję COVID-19, ostatecznie mowa była że wszystkim po równo :)

Tak czy inaczej SKAS przebiła ich ofertę, załatwiła mi 80 zł brutto z modernizacji.
 
Ostatnia edycja:
Ja mam ponad 20 i do 820 brakuje ....łooomajgad 2 "jarosławów"...czej brutto to 3 :O

1590769995972.png
 
To prawda, jako kilkuletniemu pracownikowi KP chciało mi dać 120 zł z modernizacji, lecz ze względu na presję COVID-19, ostatecznie mowa była że wszystkim po równo :)

Tak czy inaczej SKAS przebiła ich ofertę, załatwiła mi 80 zł brutto z modernizacji.
KP nigdy nie wspomniało o tym by było po równo. 80 zł brutto? 😱😱😱
 
Mam pytanie, czy to nie było tak, że wzrost kwoty bazowej miał być sfinansowany z uchwały modernizacyjnej, ale z priorytetów innych niż wynagrodzenia.

Wczoraj się okazało, że 3,5% procenta odroczone na nigdy (powrót do rozmów we wrześniu)

Dzisiaj projekt zmiany uchwały pojawia się na BIPie, a w nim czytamy:
Capture+_2020-05-29-20-27-05.png
 
Kto się orientuje co dalej? Ja się pogubiłem w połowie kwietnia. Dostaliśmy mniej więcej po 150-170 zł za miesiąc.
 
Mam pytanie, czy to nie było tak, że wzrost kwoty bazowej miał być sfinansowany z uchwały modernizacyjnej, ale z priorytetów innych niż wynagrodzenia.

Wczoraj się okazało, że 3,5% procenta odroczone na nigdy (powrót do rozmów we wrześniu)

Dzisiaj projekt zmiany uchwały pojawia się na BIPie, a w nim czytamy:
Pokaż załącznik: 7301
Miałoby to sens. O tym przesunięciu wspominał przewodniczący @zzpea
Termin II kwartał - czyli do końca czerwca
 
Back
Do góry