• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2020

Przyszło wyrównanie 6%. Specjalista, 6 lat służby, mł. rewident, wyrównanie 1-5 miesiąca. 470 zł. Czyli 94 zł na rękę (ok. 20 euro).
Raport o wydalenie ze służby już leży na biurku. Pozdrawiam!

Edit: drugie 460 przyszło co i tak nic nie zmienia.
Myśle ze to przyszło 3% a nie 6
Przyszło wyrównanie 6%. Specjalista, 6 lat służby, mł. rewident, wyrównanie 1-5 miesiąca. 470 zł. Czyli 94 zł na rękę (ok. 20 euro).
Raport o wydalenie ze służby już leży na biurku. Pozdrawiam!

Edit: drugie 460 przyszło co i tak nic nie zmienia.
czyli te 94 to 3% a nie 6%
 
Potwierdzam w LB wpadło wg moich obliczeń 3+3 za I i II m-c 2020. Cieszmy się chwila bo tylu przelewów prędko nie będzie, kwota to drugorzędna kwestia [sarkazm dla tych co nie wyłapali ;) ]

1590757944565.png
 
Ostatnia edycja:
Nie rozumiem po co kwoty? Przecież to jest ustalane % od zasadniczego i kwota podwyżki 3+3 z tego wynika . Jedyne co dziwne to że jedne IAS-y wyaciły całość od poczatku roku a inne przyjeły system ratalny jak provident.
 
Wiesz Francis, bo można zobaczyć czy ktoś dostał 90zł, 250zł, czy pińces tej 6 procentówki. Tak na pozor ... szacunek :). A u mnie wyszło 6%....
 
U mnie 160 na miesiąc. Służba stała realizacja, wszystkie uprawienia. Gdyby kontrolerski był procentowy to było więcej, niestety ale Ci co mają część pensji w kontrolerskim są poszkodowani - bo jak rozumiem skoro są dodatki kwotowe to zostają na tym samym poziomie ?

I teraz licząc że kolejne 6% będzie liczone tak samo, to wyjdzie 320 zł do ręki. W tamtym roku przy założeniu o 100 zł mniejszej kwoty brutto na funkcjonariusza dostałem ponad 100 zł więcej niż hipotetycznie w tym roku.

Dla porównania, w Policji najniżej zarabiający dostali w tym roku około 380 zł na rękę, przy czym u nich podwyżka wynosiła 500 zł brotto a nie 730 zł
 
Ostatnia edycja:
Gdzie jest moje 820 zł średnio na etat, ja się pytam? Dzięki ci Szefowo KAS! Świetnie, że tak walczyłaś o nas, o to abyśmy dostali jak najmniej!! Udało ci się! za cały okres styczeń-maj łącznie dostanę mniej!!!!
 
Back
Do góry