• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2019

S, tak jak u nas z celnikami.pl, wepchnęła się przed znp

Nie ich protest, ale według utartego schematu, to oni podpiszą "w imieniu środowiska" pseudoporozumienie, a trzykrotnie liczniejsza znp zyska łatkę "marginalnej garstki roszczeniowych oszołomów" kwestionujących realny konsensus
 
W związku z informacjami, mam nadzieję pogłoskami tylko, o grabieży oszczędności na funduszach płac proponuję szybkie pytanie do Szefa KAS. Jeszcze dzisiaj moglibyśmy wysłać wieczorem.
Poniżej przykładowy tekst.
Co o tym myślicie?

"Otrzymujemy informacje, że Ministerstwo Finansów planuje przejąć oszczędności na funduszach płac i inne środki(jakie?) w poszczególnych Izbach Administracji Skarbowej.

Wnioskujemy o udostępnienie informacji publicznej czy ten diabelski pomysł (zrzutka na dziurę w budżecie, podwyżki w innych grupach zawodowych) jest prawdziwy?

Jeżeli to jest prawda, to wnosimy o jedyne możliwe zachowanie Szefa KAS - tj. jednoznaczne wystąpienie do Premiera RP oprotestowujące próbę okradania Pana podwładnych przez Rząd RP. Mamy nadzieję, że nie wyrazi Pan na to zgody i wprost zakomunikuje swoim zwierzchnikom, że w razie gdy dojdzie do grabieży pieniędzy Pana podwładnych, ustąpi Pan ze stanowiska.

Tak powinien zachować się każdy odpowiedzialny przełożony."

Proszę o uwagi.

Jestem za.
 
Dzielcie ludzi na lepszych i gorszych a obrobią nas do reszty z pieniędzy. Nie rozumiem i nie zrozumiem takiego zachowania. Ale ja głupi jestem, tylko nie wiem po co brałem to zwolnienie lekarskie w tamtym roku.
 
Do Maly: jak nie rozumiesz to podpowiem: s to zolty zwiazek. I tyle.

I co z tego? Czy pieniądze na koncie też mają ten kolor? Rozumiem, że nie bierzesz podwyżki w imię idei. Guzik mnie interesuje kto je dla mnie wywalczyli, a pomogę każdemu kto będzie chciał mnie reprezentować.
 
I co z tego? Czy pieniądze na koncie też mają ten kolor? Rozumiem, że nie bierzesz podwyżki w imię idei. Guzik mnie interesuje kto je dla mnie wywalczyli, a pomogę każdemu kto będzie chciał mnie reprezentować.

Napiszę prosto i jasno

Nikt nie ma pretensji do s, że przystępuje do jakichkolwiek działań, zaczętych przez innych

Nikt nie odbiera im prawa do inicjowania działań

Ale podpisywanie separatystycznych pseudoporozumień kończących protest w imieniu środowiska, bez uzgodnienia faktycznego tego kroku z innymi członkami protestu, jest legitymizowaniem i bezpośrednim udziałem w marginalizowaniu zz będących dużo liczniejszymi od s, to ubieranie się w cudze piórka, przypisywanie sobie roli lidera, którym się nie jest, to legitymizowanie działań jako uzgodnionych ze środowiskiem

Tak było z sc, tak było teraz z scs, tak było w in, tak dzieje się z znp

Nie wymagam mały tego od ciebie, ale mnie to po ludzku brzydzi

Jak każdy fałsz i kant

Warto być przyzwoitym...
 
Ostatnia edycja:
Poddaję się. Ale może pieniądze przemówią do Was - na koncie izby w Rzeszowie zostało zablokowane 5 mln złotych. Oszczędności i premie będą owszem, ale nie w naszych kieszeniach.
 
Ostatnia edycja:
Poddaję się. Ale może pieniądze przemówią do Was - na koncie izby w Rzeszowie zostało zablokowane 5 mln złotych. Oszczędności i premie będą owszem, ale nie w naszych kieszeniach.

Pieniądze to nie wszystko

A jaki to ma związek z tym co napisałem?

Do czego i dlaczego to co napisałeś miałoby mnie przekonać?
 
To krótko służysz

Nie słyszałeś o pikietach przed ic? Protestach w Wawie? A ostatnio żaden zz nie wszedł w spór zbiorowy z diasem?
Tak jakoś w wakacje stuknie mi 22 lata. No i co z tego, że wszedł jak efektu brak. Nauczyciele właśnie dostali podwyżki. Ludzie w urzędach i izbach dostali po 220 zł/netto podwyżki. Zaryzykujcie - spotkajcie się z tym ludźmi, nie patrzcie z jakiego są zz, a nuż protest się uda.
 
W związku z informacjami, mam nadzieję pogłoskami tylko, o grabieży oszczędności na funduszach płac proponuję szybkie pytanie do Szefa KAS. Jeszcze dzisiaj moglibyśmy wysłać wieczorem.
Poniżej przykładowy tekst.
Co o tym myślicie?

"Otrzymujemy informacje, że Ministerstwo Finansów planuje przejąć oszczędności na funduszach płac i inne środki(jakie?) w poszczególnych Izbach Administracji Skarbowej.

Wnioskujemy o udostępnienie informacji publicznej czy ten diabelski pomysł (zrzutka na dziurę w budżecie, podwyżki w innych grupach zawodowych) jest prawdziwy?

Jeżeli to jest prawda, to wnosimy o jedyne możliwe zachowanie Szefa KAS - tj. jednoznaczne wystąpienie do Premiera RP oprotestowujące próbę okradania Pana podwładnych przez Rząd RP. Mamy nadzieję, że nie wyrazi Pan na to zgody i wprost zakomunikuje swoim zwierzchnikom, że w razie gdy dojdzie do grabieży pieniędzy Pana podwładnych, ustąpi Pan ze stanowiska.

Tak powinien zachować się każdy odpowiedzialny przełożony."

Proszę o uwagi.
Sławek działaj środowisko stanie murem za Tobą.
 
bolo to taki pseudo pacyfikator. Szkoda że nie słyszy i nie widzi bo może sepleniących czy niedowidzących też wysłał do diabła z forum. Koleś odsyłanie w merytorycznych wpisach do słownika świadczy o ............. .
 
Tak jakoś w wakacje stuknie mi 22 lata. No i co z tego, że wszedł jak efektu brak. Nauczyciele właśnie dostali podwyżki. Ludzie w urzędach i izbach dostali po 220 zł/netto podwyżki. Zaryzykujcie - spotkajcie się z tym ludźmi, nie patrzcie z jakiego są zz, a nuż protest się uda.

"Nie rozmawjaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i wykończy doświadczeniem." P.s uważaj na ortografię jak piszesz bo mały forumowy pacyfikator jest czujny😉
 
apeluję do rozsądnych - nie karmić trolli żadną polemiką.
oni tu są na "dyżurach" od dawna i w ciągle "nowych odsłonach" aby pacyfikować rzeczową dyskusję i moderować tematy.
nie dajmy się manipulować prowokatorom !

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
apeluję do rozsądnych - nie karmić trolli żadną polemiką.
oni tu są na "dyżurach" od dawna i w ciągle "nowych odsłonach" aby pacyfikować rzeczową dyskusję i moderować tematy.
nie dajmy się manipulować prowokatorom !

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !

Kolego trolem jesteś ty. O jakiej rzeczowej dyskusji piszesz? Środowisko jest suwerenem który wybiera i wspiera Zz zawodowe Wszystkie.
 
... o pierwszy "demokrata- suweren" już się objawił.
widać się poczuwa do reakcji :(
nie karmić trolla.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ!
 
... o pierwszy "demokrata- suweren" już się objawił.
widać się poczuwa do reakcji :(
nie karmić trolla.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ!
Nie wiem czy "pierwszy". Ale piewszy raz zgoda. Co do dalszej części twoich wymiocin brak zgody bo trolem ty jesteś . Celniku zadeklaruj się do ZZ który wg Ciebie walczy o twoje prawa i pomaga w złej godzinie. Osobiście widzę że Sławek Siwy to człowiek instytucja i Sławkowi wierzę. Dlatego od samego początku jestem w wym zz celnicy pl. Nadmieniam że struktury ias- owe to dziadostwo w czystej postaci.
 
Back
Do góry