Podwyżki 2019

młspeclat67

Użytkownik
Punkty reakcji
20
OD... SIĘ OD NAUCZYCIELI!!!
Okazuje się, że niestety kobietki mają większe jaja od nas - np.późna jesień 2018
Bardzo, bardzo je popieram.
Żeby nie było wątpliwości moja pani ŻONA jest nauczycielką.
Popieram w 100%, nie bądźmy hipokrytami, moja mama nauczyciel 37 lat stażu.

tosia

Użytkownik
Punkty reakcji
4
Przyszedł dodatek kon. Czym jest spowodowane że jest wyższy- 290 zł? Był 250.
I za godz nocne wyrównanie za styczeń luty.

PJS

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
62
Miasto
Polska
Dodatek kontrolerski określony był w procentach liczonych od uposażenia zasadniczego. W ten sposób jeśli podnieśli uposażenie zasadnicze to dodatek też wzrósł. Dlatego w niektórych izbach przewidujący DICe przyznali dodatek tylko do marca, a od kwietnia przeliczyli tak, żeby kwotowo wyszło to samo co przed podwyżką.
Wyrównanie za nocne z tego samego powodu. Liczona od stycznia podwyżka sprawia, że Twoja stawka godzinowa wzrosła (wstecz) i dodatek został ponownie naliczony od tej powiększonej stawki godzinowej

tosia

Użytkownik
Punkty reakcji
4
Dodatek kontrolerski określony był w procentach liczonych od uposażenia zasadniczego. W ten sposób jeśli podnieśli uposażenie zasadnicze to dodatek też wzrósł. Dlatego w niektórych izbach przewidujący DICe przyznali dodatek tylko do marca, a od kwietnia przeliczyli tak, żeby kwotowo wyszło to samo co przed podwyżką.
Wyrównanie za nocne z tego samego powodu. Liczona od stycznia podwyżka sprawia, że Twoja stawka godzinowa wzrosła (wstecz) i dodatek został ponownie naliczony od tej powiększonej stawki godzinowej
Rozumiem, tylko że w marcu już był skok z 215 na 250 zł. A teraz z 250 na 290. Więc czy to też jest podyktowane podwyżką?

abarks

Użytkownik
Punkty reakcji
10

angel81

Użytkownik
Punkty reakcji
24
Rozumiem, tylko że w marcu już był skok z 215 na 250 zł. A teraz z 250 na 290. Więc czy to też jest podyktowane podwyżką?
to wyrównanie za dodatek przyszło za poprzednie miesiące I i II... tylko przyszło razem z kwietniowym a nie oddzielnie. sam przeliczałem i wychodzi co do grosza. u mnie przelew 320 bo było wyrównanie 2x35zł za styczeń i luty

bolo1999

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
150
Miasto
warmia
Mały może w końcu odpowiesz?

A co do premii to dla cywili w 2 poł 2018 było średnio 4 000

Większość z funków nie miała nigdy takich pieniędzy jako premii za cały rok a nie za półrocze

A co do 305 zł własnej podwyżki, nad wysokością której ubolewasz:

Kompot, mały, poróżniony

Dodaliście wzrost kwoty bazowej i w zw z tym wcześniejszy wzrost zasadniczej, dodatku za stopień i stażowego?

Ew awans w stopniu?

Mały

Użytkownik
Punkty reakcji
12
@bolo1999 przecież wiesz, że nie jestem funkcjonariuszem. Dostałem wzrost kwoty bazowej i podwyżkę tak jak każdy, nie mam dodatku za stopień, stażowe 20% i już mi nie wzrasta. Ostatni awans na starszego eksperta dostałem w 2017 bez zmiany mnożnika. Czy coś jeszcze @bolo1999 chciałbyś wiedzieć?

bolo1999

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
150
Miasto
warmia
@bolo1999 przecież wiesz, że nie jestem funkcjonariuszem. Dostałem wzrost kwoty bazowej i podwyżkę tak jak każdy, nie mam dodatku za stopień, stażowe 20% i już mi nie wzrasta. Ostatni awans na starszego eksperta dostałem w 2017 bez zmiany mnożnika. Czy coś jeszcze @bolo1999 chciałbyś wiedzieć?
Pisałeś że dostałeś 305 zł podwyżki w tym roku, a mnie interesuje czy uwzględniłeś wzrost kwoty bazowej, stażowe...

Jednym słowem czy dostałeś 587zł brutto wszystkiego, czy z jakichś powodów nie, np. Z powodu dobicia do górnych widełek

Kilka osób kwestionowało wysokość własnych podwyżek, m.in. ty

Ja dostałem w ramach podwyżki np. Awans w stopniu, na który czekałem 4,5 roku, i który sam sobie sfinansowałem

Do góry