• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2019

Wybacz ale stosunek do protestu nauczycieli, nauczycieli jako grupy zawodowej, oraz poszczególnych reprezentantów tej grupy jest całkowicie indywidualną i prywatną sprawą każdego z nas

To nie miejsce na tego rodzaju dysputy, które zamiast nas łączyć, dodatkowo podzieli

Ja na przykład, wychowawczyni mojego Syna, która zjechała mnie jak burą sukę że ośmielam się do niej dzwonić o 15.15 w piątek, w sprawie użycia przemocy w szkole, nie tylko nie dałbym podwyżki, ale i wyrzuciłbym z zawodu

Pracują od 8.00, mają lekcje, na przerwach dyżury, to kiedy niby mam próbować się skontaktować?

I kobiety nie broni wiek 25 lat i brak doświadczenia

Albo ktoś ma empatię, albo nie nadaje się na pedagoga

Tzka dziunia to do fabryki, po zmianie trzaśnie drzwiami i ma spokój


Nie zajmujmy się nie swoimi sprawami

Mamy swoje
 
Wybacz ale stosunek do protestu nauczycieli, nauczycieli jako grupy zawodowej, oraz poszczególnych reprezentantów tej grupy jest całkowicie indywidualną i prywatną sprawą każdego z nas
To nie miejsce na tego rodzaju dysputy, które zamiast nas łączyć, dodatkowo podzieli
Ja na przykład, wychowawczyni mojego Syna, która zjechała mnie jak burą sukę że ośmielam się do niej dzwonić o 15.15 w piątek, w sprawie użycia przemocy w szkole, nie tylko nie dałbym podwyżki, ale i wyrzuciłbym z zawodu
Pracują od 8.00, mają lekcje, na przerwach dyżury, to kiedy niby mam próbować się skontaktować?
I kobiety nie broni wiek 25 lat i brak doświadczenia
Albo ktoś ma empatię, albo nie nadaje się na pedagoga
Taka dziunia to do fabryki, po zmianie trzaśnie drzwiami i ma spokój

Nie zajmujmy się nie swoimi sprawami
Mamy swoje

Absolutnie popieram !! (pomimo tego, że mam żonę nauczycielkę)
 
Nasze kobiety Nasz protest. Spytaj się ilu użytkowników tego forum ma żony i matki pracujące w przedszkolu lub szkole i co sądzi o porozumieniu S. z rządem.
 
Nasze kobiety Nasz protest. Spytaj się ilu użytkowników tego forum ma żony i matki pracujące w przedszkolu lub szkole i co sądzi o porozumieniu S. z rządem.
Twoja kobieta Twój protest - uwierz mi szkoda rozpoczynac kolejną wojenkę na forum, gdyż nie wszyscy są po Twojej stronie i mają do tego pełne prawo.
 
Odpowiem w ten sposób, iż etos Solidarności zginął już dawno.
Żona i jej koleżanki ze szkoły wspierały (chyba) nas zawsze.
 
Szanowny Bolo
Wybacz ale stosunek do protestu nauczycieli, nauczycieli jako grupy zawodowej, oraz poszczególnych reprezentantów tej grupy jest całkowicie indywidualną i prywatną sprawą każdego z nas

To nie miejsce na tego rodzaju dysputy, które zamiast nas łączyć, dodatkowo podzieli

Ja na przykład, wychowawczyni mojego Syna, która zjechała mnie jak burą sukę że ośmielam się do niej dzwonić o 15.15 w piątek, w sprawie użycia przemocy w szkole, nie tylko nie dałbym podwyżki, ale i wyrzuciłbym z zawodu

Pracują od 8.00, mają lekcje, na przerwach dyżury, to kiedy niby mam próbować się skontaktować?

I kobiety nie broni wiek 25 lat i brak doświadczenia

Albo ktoś ma empatię, albo nie nadaje się na pedagoga

Tzka dziunia to do fabryki, po zmianie trzaśnie drzwiami i ma spokój


Nie zajmujmy się nie swoimi sprawami

Mamy swoje
Myślę, że bardzo źle trafiłeś na jakąś dziunię - sorry. Kobiety pracujące w protestujących szkołach są mądrzejsze od tej pani o której piszesz.
 
O ile to możliwe to nie staram się wciągać Kolegę w pyskówkę. Skoro ktoś otrzymał 500+ to powinno go być stać na wynajęcie pani NIANI.
 
Proszę Admina o przeniesienie tematu o podwyżkach nauczycieli do specjalnie utworzonego działu (oczywiście utworzonego przez admina - ja się poddaję). Gdzie bądź. Dziękuję.
Za stary jestem i na 500+ i na utarczki slowne a swoje niezbyt lotne propozycje zostaw dla siebie i Twojej żony.
Zawsze stałeś po stronie celników. Spróbuj poprzeć innych. ( nauczycielką również zaproponowano aby sobie dorobiły +500 ) wiem że nie jestem lotny. Tak już jest. One nas popierały od 2008r.
 
Ostatnia edycja:
To, że ktoś ma żonę nauczycielkę lub męża nauczyciela nie oznacza, że są to w ogóle "nasze kobiety" czy "nasi mężczyźni". Postulaty podwyżek są zawsze godne poparcia, ale nie kosztem innych zawodów (gdyby potwierdziły się podawane tu pogłoski).
 
Pielęgniaki, rolnicy, taksówkarze etc... wszyscy nas wspierali i teraz co mamy każda protestującą grupe zawodową wspierać na forum słowem a może i czynem na ulicach w mudurach i z transparentami? Pisz swoje poparcie w internecie pod artykułami o proteście nauczycieli. Tutaj są nasze problemy.
Mogę życzyc powodzenia - tyle.
 
O ile to możliwe to nie staram się wciągać Kolegę w pyskówkę. Skoro ktoś otrzymał 500+ to powinno go być stać na wynajęcie pani NIANI.

To może jeszcze z tych 500+ opłacić mieszkanie, energię i dojazdy do pracy ?! Chłopie, nie masz nawet fioletowego pojęcia,
ile (średnio) pani niania woła sobie za godzinę ...
 
Porównywalnie społeczeństwo wypowiadało się o nas w 2016 r. jak wobec nauczycieli dzisiaj.
To może jeszcze z tych 500+ opłacić mieszkanie, energię i dojazdy do pracy ?! Chłopie, nie masz nawet fioletowego pojęcia,
ile (średnio) pani niania woła sobie za godzinę ...
Skoro wszystkim jest tak dobrze bo łykają 500+ razy x dzieci to pani niania też jest zadowolona. Kraj miodem i mlekiem płynący! Nie muszą w tym idealnym kraju nic zmieniać i twierdzić, iż nauczyciel pracuje trzy godziny dziennie.
 
Porównywalnie społeczeństwo wypowiadało się o nas w 2016 r. jak wobec nauczycieli dzisiaj.

Skoro wszystkim jest tak dobrze bo łykają 500+ razy x dzieci to pani niania też jest zadowolona. Kraj miodem i mlekiem płynący! Nie muszą w tym idealnym kraju nic zmieniać i twierdzić, iż nauczyciel pracuje trzy godziny dziennie.
Przecież Solidarność wszystkim grupom zawodowym pomoże.
 
Szanowny Cat mam fioletowe pojęcie ile kosztuje pani Niania i dojazd do pracy 90 km w jedną stronę.
 
Ostatnia edycja:
Rozpoczynanie dyskusji o nauczycielach w wątku o naszych podwyżkach jest nie fair. Zainteresowani dyskusją na ten temat powinni założyć sobie oddzielny wątek, dlatego proszę Was zróbcie to.
Natomiast co do podwyżek, to jestem ciekaw czy to prawda, że ta podwyżka ma być już stale wypłacana oddzielnie. Przekonamy się już wkrótce, ale jakoś osobiście nie chce mi się w to wierzyć.
 
Back
Do góry