• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717

Pilzak

  • Thread starter Thread starter Guest
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
dariuszu.w13
Ja napisałem, że Krzysztofa P. zmieni Piotr P., proszę czytaj uważnie i oceń czy ta zmiana wyjdzie IC Łódź na zdrowie.
Zapewne Sławomir i inni już mają radosne miny i myślą "wtrzymaliśmy ponad 200 dni to i te kilkanaście wytrzymamy.
 
Sory,Sory, Sory - za moją ślepotę ale cóż czasmi tak bywa... :oops: Chaotyczny gbur ze mnie. A czy zmiany wyjdą na dobre trudno ocenić należy mieć tylko nadzieję że.. ludzie się zmieniają :lol: i będzie.... (?) Jednak myśle i chyba nie tylko ja że dni IC w Łodzi jako Izby są policzone. Czytając doniesienia prasowe i plotki (w których zwyczajowo jest część prawdy) przychodzi mi tylko jedna myśl do małego mojego rozumku.... eh....
Niewątpliwie zmiany dotkną również naszą służbę. Nikt chyba już nie ma złudzeń. Wystarczy rzucić okiem na inne fora jakie zmiany występują na stanowiskach wyższego szczebla, ho, ho, ho i to w jakim tempie! Ale niestety każda zmiana wiąże się z tym że po t**** dostają ci co na dole. Nigdy odwrotnie :P
 
Ktoś napisał:
dariuszu.w13
Ja napisałem, że Krzysztofa P. zmieni Piotr P., proszę czytaj uważnie i oceń czy ta zmiana wyjdzie IC Łódź na zdrowie.
Zapewne Sławomir i inni już mają radosne miny i myślą "wtrzymaliśmy ponad 200 dni to i te kilkanaście wytrzymamy.

eeehhhh gorzej jak "baby" !!! :? plotuchy... ;)
czytac nie umiecie ? a zwłaszcza Ty "Ktosiu" Pan Pilzys będzie z-cą Dyrektora!
 
Ktoś napisał:
Dawno tutaj nie byłem, ale się zmieniło.
To nie koniec zmian. Uzyskałem informację od kumpeli, że już za chwilę Krzysztofa P. zmieni Piotr P. Fajnie co?
Znikną też "czarni" przywiezieni w walizce. Wreszczcie bedzie normalnie. 8)

Normalnie, to znaczy jak?
 
Dobra z postami z 01.06.2006r. to był dowcip. Miło mi było, jak przez 24 godziny patrzyłem na radosne twarze ludzi ze starej łódzkiej ekipy. Osobiscie jestem za tym aby Dyr. K. Pilzak przeprowadził jeszcze kilka zmian.
8) 8) 8)
Piotr P. będzie mu w tej pracy wielce pomocny.
 
Ktoś napisał:
Dobra z postami z 01.06.2006r. to był dowcip. Miło mi było, jak przez 24 godziny patrzyłem na radosne twarze ludzi ze starej łódzkiej ekipy. Osobiscie jestem za tym aby Dyr. K. Pilzak przeprowadził jeszcze kilka zmian.
8) 8) 8)
Piotr P. będzie mu w tej pracy wielce pomocny.
Ale osochozi?
 
nowy temat

Czy to prawda,że któryś z zastępców jak rozpoczęły się aresztowania w operacyjnym to przepisał to co miał na żonę i się rozwiódł.Biedna kobieta.Damy rade.
 
Re: nowy temat

kris.prawy napisał:
Czy to prawda,że któryś z zastępców jak rozpoczęły się aresztowania w operacyjnym to przepisał to co miał na żonę i się rozwiódł.Biedna kobieta.Damy rade.

...no i co z tego? niech każdy martwi się o siebie ;)
 
oprócz tego,że któryś z zastępców przepisał na żonę i się rozwiódł w momencie zatrzymań to jeszce jeden zajmował się lichwą(jakbyś była tak nieświadowama to to jest pożyczanie na bardzo wysoki procent pieniędzy).Ja się martwię bo pracuję w tej instytucji i chciałbym aby miała w miarę dobrą opinię a nie bez przerwy,żeby wszyscy przywoływali mi Ewangelię.To są ludzie "odpowiedzialni"za tę instytucję.A robią takie rzeczy bez pomyślunku i wydaje im się,że będą cały czas tak robić i nikt się nie dowie.A ile pieniędzy stracił budżet izby na ich zaniechaniu lub działaniu.Teraz na przykład po działaniach mobilnych widać.Co chwila coś łapią a jak było wcześniej.Szefowie nie mieli czasu skoro prowadzili takie interesy>Nadal liczą,że ktoś za 1800 będzie łeb nadstawiał.Jeden z naszych woli gotować za granicą niż żyć złudzeniami i opierać się na obietnicach tych ludzi (dyrektorów,naczelników)I ma rację.
 
Wszyscy mamy dużo zajęć.Szczególnie dotyczy to naczelników i kierowników,którym p.o. dyrektora zamyka oddziały.W izbie jest podobnie.Jak dobrze pamiętam to jeden z zastępców pracował w innej izbie na południu Polski,następny jest kierownikiem i dyrektorem wielu projektów ogólnokrajowych i jedynie formalnie związany jest z naszym korytkiem,natomiast pani na 7 miesięczny okres sprawowania funkcji w izbie była no może 3,4 miesiące (po drodze załatwiała sprawy osobiste i zawodowe w Warszawie ,Łodzi,Świdrze i Muszynie.Moja propozycja dla p.o. dyrektora.Dla odciążenia dyrekcji proponuję przyjęcie jeszcze conajmniej 3 zastępców np.od grup mobilnych,logistyki i postępować celnych i skarbowych.W ten sposób izba celna wyróżni się w całym kraju.Oczywiście wynagrodzenie,dodatki i nagrody na poziomie nie jakieś tam drobne kilka tysięcy.Co najmniej 3 próg podatkowy,komóra,samochód służbowy i dla każdego sekretariat z 3 gejszami lub fordanserami.Jak taka grupa weźmie się za usprawnianie naszej służby to na pewno zostaną dostrzeżeni przez szefa służby.
 
Teraz znowu możecie pisać co wam ślina na język przyniesie.Dobry temat fundusz nagród.Przypominam,że w poprzednie nagrody dla działu sławka zastępcy wyglądały następująco .I tak sławek 10.000,szef informatykow co mu podobno zginął sprzęt 6000,jego podwładni i rodzina z działu po około 3000,kierownicy też po 3000.Reszta hołoty ok.1200 zł no chyba,że ktoś się ślinił na widok swojego przełożonego. Ja niestety dostałem niecały 1000.Ale będę pracował na nich do utraty tchu.Tak mi dopomóż p.o.dyr.
 
kasa

Kasa do podziału dla funkcjonariuszy bez funkcji czyli dla tych co w nich orzą po ok.300-400 a dla tych co nie orzą i nie sieją a zbierają czyli dla maćków,sławków ,tomków,staśków upapranych w aferach ostatnich 5 lat odpowiednio wyższa.Jaki nadzór jaka kontrola.Oni nic nie widzieli i nic nie słyszeli.Jaka rodzina. .Z regulaminu wynika,że 10% składu może dostać od zastępcy teraz już p.o. dyrektora nawet ok.30% kwoty do podziału dla wszystkich.Myślę,że Banaś powinien przyjrzeć się tym naszym fachowcom od afer.Ostatni hit.Mamy kolejnego zastępcę dyrektora.Jest to nasz p.o.dyrektora.To są jakieś kpiny.Czwarty do brydża.Jak tylko wyjeżdża na dłużej to zaraz u piotrka zastępcy ,kawki, herbatki ze sławkiem iwonką,maćkiem,andrzejem,danielą,jackiem.Luz blus spokój wielki.W końcu doczekali się pomocy mają kolejnego zastępcę. Teraz moga razem porządzić i straszyć ludzi.
 
Re: kasa

Anonymous napisał:
Kasa do podziału dla funkcjonariuszy bez funkcji czyli dla tych co w nich orzą po ok.300-400 a dla tych co nie orzą i nie sieją a zbierają czyli dla maćków,sławków ,tomków,staśków upapranych w aferach ostatnich 5 lat odpowiednio wyższa.Jaki nadzór jaka kontrola.Oni nic nie widzieli i nic nie słyszeli.Jaka rodzina. .Z regulaminu wynika,że 10% składu może dostać od zastępcy teraz już p.o. dyrektora nawet ok.30% kwoty do podziału dla wszystkich.Myślę,że Banaś powinien przyjrzeć się tym naszym fachowcom od afer.Ostatni hit.Mamy kolejnego zastępcę dyrektora.Jest to nasz p.o.dyrektora.To są jakieś kpiny.Czwarty do brydża.Jak tylko wyjeżdża na dłużej to zaraz u piotrka zastępcy ,kawki, herbatki ze sławkiem iwonką,maćkiem,andrzejem,danielą,jackiem.Luz blus spokój wielki.W końcu doczekali się pomocy mają kolejnego zastępcę. Teraz moga razem porządzić i straszyć ludzi.

Boisz się czegoś?
 
Boję się,że teraz ta ekipa będzie w majestacie regulaminu tak będzie dzieliła nagrodami,że ci co pracują przy odprawach i priszą decyzje znowu dostaną jakieś śmieszne pieniądze.Natomiast ci co spijają kawki ,herbatki i gówno znają się na robocie np. co taki maciek przyjaciel z operacyjnego k. i k. aresztowanych wie i wiedział o robocie.pamiętam,że zawsze kazał stosować przepisy,które już przestały obowiązywać.liczyła się tylko statystyka.No bo powiedz mi dlaczego kasjerka ukradła z kasy 50.000 zł .Chyba nie dlatego,że dobrze zarabiała.Jeśli nie wiesz to ci powiem,że komisarze zarabiają 2,3 razy więcej od szergowego celnika.Nawet od tych co w operacyjnym chodzą po rynkach i muszą zasłaniać twarz ze wstydu bo jak ktoś dowie się ile zarabiają to leje ze śmiechu.Wg ciebie to chyba dlatego,że nie chce być rozpoznany.Zapytaj się ludzi z operacyjnego to może ci powiedzą.Fakt jest jeden zarobki są najpilniej strzeżoną tajemnicą "naszych komisarzy">Bolszewicy mówili "Na ch...j nam carowie "?.I pytanie "Czy 50,100 zł do awansu i 300 zł nagrody to równoważy wkład pracy gdy za decyzje o powołaniu kolejnego koordynatora i dziesiątki podobnych decyzji kasuje się 5000,6000 pensji i potężne nagrody.
 
ggggg

Życzę jak najszybszego rozpiepszenia tej izby,to ogólnie jest parodia służby,pewnie że wszystko można zwalać na górę w w-wie,ale to kretyństwo na stanowiskach kierowniczych różnych szczebli- od izby po oddziały, jest zatrważające,chociaż jeden plus tych czasów- że można o tym pisać (hahahahaha),ale już niedługo i niedaleko do konfrontacji z tymi "talentami"................
 
strach się bać idą nagrody.Nasze słoneczko Karpat zakazało wglądu w wynagrodzenia.I tak wszyscy wiedzą ,że najwięcej kasy mają komisarze i ich patron p.o. dyrektora.Pytanie tylko za co.Za ten cały skorumpowany bałagan.Zwracam uwagę ,że w trakcie reformy przeprowadznej przez p.o. opieramy się na sprawdzonych wasaskich wzorach gdzie przerost na stanowiska tzw.pseudodecyzyjnych jest taki sam jak wszędzie.Teraz naczelnicy i kierownicy są po to aby trzymać za pysk podwładnych.Szef trzyma za pysk to my też trzymamy jego linię.Nie zmienia to faktu,że dyrektor za przepisywanie wasaskich decyzji bierze 2,3 razy więcej od ludzi ,którzy w dzień i noc grasują po rynkach i nadstawiają głowy.Nic nie stoi na przeszkodzie ,żeby p.o.zatrudnił jeszcze 3 zastępców.I tak nic to nie zmieni bo decyzje w sprawach najczęściej podejmuje się na dole i na dole jest najwięcej wydumanych postępowań dyscyplinarnych.Myślę,że gdyby nieżal by mi było każdego grosza to odesłałbym mu te jego śmieszne nagrody z propozycją zamiany zarówno etatu jak i wynagrodzenia.Jestem gotów zrobić to od zaraz .Wszak pieniądze są z budżetu a nie z jego kieszeni i jakiekolwiek próby ograniczania wiedzy o nagrodach i wynagrodzeniach to ten sam styl co uprawiana wszędzie kreatywna statystyka.Statystyka .
 
Back
Do góry