• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717

Pilzak

  • Thread starter Thread starter Guest
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
przerzuty

Myślę,że czas już skończyć te przerzuty z działu do działu ze stołka na stołek.Teraz modne jest lotnisko i inne łatanie dziur w urzędach.Najwyższy czas wysłać do pracy np.zastępców co ich wiecznie nie ma a nie przerzucać ludzi od przypadku do przypadku.To zahacza o mobbing.Zamiast przeprowadzić reorganizację z prawdziwego zdarzenia,rozstawia się ludzi jak pionki na szachownicy nie mając pojęcia o grze w szachy.Wyciąga się różne upiory przeszłości np.lotnisko.Wiedza ,znajomość języków,obycie w świecie,dbałość o kształt i etykę w służbie ,30 letnie doświadczenie.Czyli stawiamy na młodych zdolnych w oknie na świat jakim jest nasze łódzkie lotnisko.Chyba,że ten światowiec ma coś za pazuchą na innych światowców.
 
Re: przerzuty

aleksander napisał:
Myślę,że czas już skończyć te przerzuty z działu do działu ze stołka na stołek.Teraz modne jest lotnisko i inne łatanie dziur w urzędach.Najwyższy czas wysłać do pracy np.zastępców co ich wiecznie nie ma a nie przerzucać ludzi od przypadku do przypadku.To zahacza o mobbing.Zamiast przeprowadzić reorganizację z prawdziwego zdarzenia,rozstawia się ludzi jak pionki na szachownicy nie mając pojęcia o grze w szachy.
...myślę, że najwyższy czas własnie zlikwidowac te chore układy i stare przyzwyczajenia, które ciążą nam juz od wielu lat. A zmiany stołków wyjdą niektórym na dobre. Należałoby zrobic jeszcze porządek z tymi, którzy nie wiedzą co to praca, spędzaja 8 godz na "prasówce" lub stawianiu pasjansa...ojjj takich jest wielu ;) Od czegoś trzeba zacząć i pierwsze efekty juz widać - oby więcej ! miejmy nadzieję, że będzie już tylko lepiej.
 
Znałem ulubienicę kierownictwa, która nawet nie musiała bywać w pracy, przychodziła tylko w piątek podpisać listę i wszyscy się na to godzili, bo kto podskoczy Dyrektorowi. Porównująć pasjans i prasówkę do tego numeru to chyba wygrałem. :D
 
można mnożyć zakresy obowiązków i siedzieć cały czas udając zapracowanego.To bardziej dotyczy .No właśnie kogo...Dla kogo te wszystkie reorganizacje,rozdmuchiwanie statystyki.Najpierw dzieliło się na działy,referaty,wieloosobowe stanowiska,4 zastępców.Teraz w drugą stronę.Łączymy.A kto to robi.Ci sami co dzielili.Bałagan w którym nikt nie uwzględnia faktycznych potrzeb pod kątem kompetencji.Obecny szef jest już sporo czasu i poza przeprowadzkami to nic istotnego w organizacji izby nie zmienił.Robi tak jak wszyscy nie biorąc po uwagę ludzi pracujących na samym dole struktury.
 
wanda napisał:
można mnożyć zakresy obowiązków i siedzieć cały czas udając zapracowanego.To bardziej dotyczy .No właśnie kogo...Dla kogo te wszystkie reorganizacje,rozdmuchiwanie statystyki.Najpierw dzieliło się na działy,referaty,wieloosobowe stanowiska,4 zastępców.Teraz w drugą stronę.Łączymy.A kto to robi.Ci sami co dzielili.Bałagan w którym nikt nie uwzględnia faktycznych potrzeb pod kątem kompetencji.Obecny szef jest już sporo czasu i poza przeprowadzkami to nic istotnego w organizacji izby nie zmienił.Robi tak jak wszyscy nie biorąc po uwagę ludzi pracujących na samym dole struktury.
Oj Robert, Robert....
 
stary nie łam się.postaw na młodych.maciek,sławek,andrzej,jacek, iwona,andrzej,daniela,tomek,jadwiga-postaw na młodych i takich co nie brali udziału w rozkładzie tej izby.Ci co udają,że rządzą to tylko udaja i trzymają się stołków.Odpadł bogusław,franciszek,henryk ale to za mało dla udrowienia organu.odstrzel w/w to zobaczysz,że izba odzyska wiarygodność.Oni już byli a efekty ich działań będą odbijały się czkawką przez najbliższe kilka miesięcy.Reszta boi się,że będziesz likwidatorem tej izby.Wiesz,że nie masz recepty na wszystko.Pozorowane działania spowodują to,że smród dogoni cię gdzie zostaniesz przekazany dalej.
 
burdel jest taki,że za chwile zabraknie papieru na te smętne wypociny w urzędach i izbie.Jak chcesz coś zmienić to zmień organizację pracy.Mniej sławków,maćków.iwonek , jacków,jadwiniek,teresek i pozorowanych działań.oprocz bałuckiegp są inne rynki.może ich nie znasz to oprzyj sie na osobach co maja taką wiedzę.odtrąbienie sukcesu,że złapałeś 3000 fajek to twój obowiązek za który ci płacą.pokaż,że potrafisz więcej.inaczej wpisujesz się w układ .maciek,iwonka,sławek,jacek będą ci kibicować ale jak zauważyłeś nic ci nie pomogą.oni to mają w d... juz są dorobieni np.zrobili w urzedzie aplikacje,
 
Brawo :oops: Panie Dyrektorze. Widze , że znalazł Pan sposób na systematyczne podnoszenie funkcjonariuszom wynagrodzenia. Różnej maści KOORDYNATORZY mnożą nam się w postępie geometrycznym. Jak tak dalej pójdzie,to na jedego koordynatora+zastępcę będzie przypadało 4 zwykłych pracowników.Niech mnie ktoś poprawi jeśli skłamie ale wydaje mi się,żę za "koordynowanie" wpada 500zł , a z-ca dostaje 300zł. :shock: Ja nic przeciwko tym kolegom nie mam, ale wydaje mi się ,że pewne rzeczy stawia się na głowie.
:idea:
PS.
Kto w naszej IC jest wyznaczony za rozstrzyganie dylematów moralnych pracowników? (wg najnowszej koncepcji PIS) 8)
 
BlackJack napisał:
Brawo :oops: Panie Dyrektorze. Widze , że znalazł Pan sposób na systematyczne podnoszenie funkcjonariuszom wynagrodzenia. Różnej maści KOORDYNATORZY mnożą nam się w postępie geometrycznym. Jak tak dalej pójdzie,to na jedego koordynatora+zastępcę będzie przypadało 4 zwykłych pracowników.Niech mnie ktoś poprawi jeśli skłamie ale wydaje mi się,żę za "koordynowanie" wpada 500zł , a z-ca dostaje 300zł. :shock: 8)

A kto Ci powiedział, że Koordynatorzy mają płacone za wykonywanie tych obowiązków, tak wpada, ale dodatkowa praca z tego tytułu - jednak źle Ci się wydaje !!! ... i głupot nie gadaj...
 
Aleksander napisał:
pozorowanych działań.oprocz bałuckiego są inne rynki.może ich nie znasz to oprzyj sie na osobach co maja taką wiedzę.odtrąbienie sukcesu,że złapałeś 3000 fajek to twój obowiązek za który ci płacą.pokaż,że potrafisz
tak to prawda byłem na paru tzw. akcjach... i co gdyby nie osoby co to nagrali byłoby z tego wielkie nic. A tak jest wielkie ALO, a dla tych drugich... uścisk dłoni i cisza. No cóż sukces ma wielu ojców. :mrgreen: A dla tych co robią swoją robotę rzetelnie wielki kop w d.... i cisza...
 
koordynatorzy

Koordynatorzy to małe miki .Natomiast co powiecie o kierownikach projektów.W ramach swoich obowiązków awanse na ekspertów i dodatkowa kasa w postaci nagród.Myślę,że zamiast mnożyć koordynatorów lepiej mnożyć kierowników projektów.Sławek,andrzej po przywróceniu do służby i maciek od projektu w operacyjnym, w Skierniewicach,Tomaszowie Maz.,OCI i OC III.Jecek S. z listą po przywróceniu do służby(szukamy doświadczonych).I pieniądze niemałe bo Bogdan R. 1.300.000,Skierniewice kilaset milionów,operacyjny kilkaset milionów uszczupleń.I ZA TO NALEŻY CHYBA IM SIĘ JAKAŚ DODATKOWA KASA .MYŚLĘ O ZASTĘPCACH,NACZELNIKACH I INNYCH EKSPERTACH I KIEROWNIKACH.A BUDŻET POZOSTAŁYM WYPŁACI MUNDURÓWKĘ ZA 2 LATA.Teraz w ramach oszczędnoiści likwidujemy oddziały.A jakie straty poniósł budżet na waszej niekompetencji to chłopcy nie liczycie.Co to za koszty utrzymania oddziału.Jeden kierownik projektu kosztuje więcej.No ale jak się chłop narobi to w firmach zgrzytają zębami.Patrz Celina.
 
teraz jak wyżej

TERAZ JAK WYŻEJ.dodatkowe informacje i pytania.Kto dostał krzyże zasługi od JMP "mgr"A.Kwaśniewskiego prezydenta.Sławek,Maciek,Sławek i odznaki zasłużonych dla służby.Panie kochany "dyrektorze"czas może zostawić tę stajnię Augiasza, w której rozeznaie przez pana równa się zero.przykład przekazania obowiązków logistyki pani naczelnik kontroli świadczy o tym,że chce się zdezorganizować i zaorać izbę w Łodzi.Warszawa też czeka na reformy .Dla pozostałych .Uważajcie bo milczenie w naszych sprawach spowoduje,że o kształcie tej izby bedą decydować ludzie pokroju sławka,iwonki,maćka,andrzeja ,jacka.Oni juz w 2002 przeprowadzali reformy.Wiecie,że dla utrzymania poziomu załatwiania spraw w izbie wystarczy maksimum około 300 osób .Co z resztą.Chcecie aby o was decydował ten układ.Im wcześniej pozbędziemy się zbędnego balastu tym lepiej dla izby.Dosć nepotyzmu z niezdrowych układów.
 
Dawno tutaj nie byłem, ale się zmieniło.
To nie koniec zmian. Uzyskałem informację od kumpeli, że już za chwilę Krzysztofa P. zmieni Piotr P. Fajnie co?
Znikną też "czarni" przywiezieni w walizce. Wreszczcie bedzie normalnie. 8)
 
Back
Do góry