• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717

Pilzak

  • Thread starter Thread starter Guest
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Jedna uwaga !!!

Ja osobiście uważam że tą sytuację można zaliczyć jako +POZYTYW+
Przecież to nienormalne, że po instytucji chodzi "Kobieton" i sprzedaje mięsiwo :lol:
Bardzo dobrze że Dyr. likwiduje handel obnośny :!:
Przecież po tych "ciężkich" 8 godz można spokojnie iść do mięsnego :P
A po dupie powinni dostać Naczelnicy za to że ich podwładni latają po Izbie za mięsem :!: :lol: :!:
Mój poprzednik napewno się zezłościł bo nie kupi w pracy wiecej kaszanki :lol: :lol: :lol:
A może otwórzmy sklep mięsny w Logistyce ... jako sprzedawce widzę panią która została złapana z mięsem :!: :oops:
 
Re: Pytanko

Sydney napisał:
A tak szczerze :!: nie podoba Wam się jak Dyrcio robi porządki w Izbie :?: Myślę że tym wszystkim którzy solidnie pracują i nie mają mamusi, wujka, cioci itd. to się powinno podobać ... ja uważam że jeszcze za mało ludzików poleciało :shock: :D
Nie życz drugiemu co tobie niemiłe.Jakie porządki.Zakaz handlu mięsem to można załatwić na poziomie portiera.Co z tego ,że poodsuwał dinozaury i skamieliny.W ich miejsce weszli następni zasłużeni dla służby z wizją taką jak jego zastępcy "daj im ludzi więcej ludzi bp muszą kimś rządzić" .Kasa utajniona-przy jawnej szczyci sie na każdym kroku ,że dał podwyżki dla 300 osób po 50 zł.Rozbudowuje działy takie jak logistyka a ludzi na oddziałach coraz mniej.Przyjmuje nowe osoby,które jak tylko przejrzą na oczy to zmykają gdzie pieprz rośnie.Trwanie przy korycie to dewiza szefostwa bo to kasa i możliwości.Tu nie chodzi o mięso i kalendarze.Na koniec może niech sprawdzi po co naczelnikom telewizory w pracy.Chyba po to by oglądać amerykańskie seriale np.Moda na sukces czy jakoś tak lub inne transmisje sportowe.Mięso i cebulę to im przynoszą do domu.
 
Re: Pytanko

Anonymous napisał:
Sydney napisał:
A tak szczerze :!: nie podoba Wam się jak Dyrcio robi porządki w Izbie :?: Myślę że tym wszystkim którzy solidnie pracują i nie mają mamusi, wujka, cioci itd. to się powinno podobać ... ja uważam że jeszcze za mało ludzików poleciało :shock: :D
Nie życz drugiemu co tobie niemiłe.Jakie porządki.Zakaz handlu mięsem to można załatwić na poziomie portiera.Co z tego ,że poodsuwał dinozaury i skamieliny.W ich miejsce weszli następni zasłużeni dla służby z wizją taką jak jego zastępcy "daj im ludzi więcej ludzi bp muszą kimś rządzić" .Kasa utajniona-przy jawnej szczyci sie na każdym kroku ,że dał podwyżki dla 300 osób po 50 zł.Rozbudowuje działy takie jak logistyka a ludzi na oddziałach coraz mniej.Przyjmuje nowe osoby,które jak tylko przejrzą na oczy to zmykają gdzie pieprz rośnie.Trwanie przy korycie to dewiza szefostwa bo to kasa i możliwości.Tu nie chodzi o mięso i kalendarze.Na koniec może niech sprawdzi po co naczelnikom telewizory w pracy.Chyba po to by oglądać amerykańskie seriale np.Moda na sukces czy jakoś tak lub inne transmisje sportowe.Mięso i cebulę to im przynoszą do domu.
.Zmiany na stanowiska z dziwnego klucza.Tym na dole jak wiatr wiał w oczy tak wieje nadal .Nie bójcie się,szefostwo tak jak wszyscy zaczynało przy odprawach,kontrolach w firmach i na bazarach lub w dziale operacyjnym.Teraz działa klasyczne"zapomniał wół jak cielęciem był" tylko dlatego,że działa straszak co to będzie.Może się okazać,że po połaczeniu ze skarbówką,gdzie naczelnikiem może być prawnik lub ekonomista oni najwięcej stracą.Tu nie pomoże nawet dobry układ w ministerstwie.Nie dotyczy to zwykłego funkcjonariusza i pracownika skarbówki,bo może nim być każdy nawet po szkole cyrkowej.Krzysiek,a właściwie jakie ty szkoły kończyłeś ?Egzamin w Świdrze to my wszyscy zdawali na 5 ,ha.
 
Już niedługo świeta wiec rozpoczęło się rozdawanie "paczek" bonów dla dzieci ... ale niestety dostają je tylko pracownicy cywilni ... czy dzieci celników są gorsze ??? ... jestem w szoku ... myslalam że pracownicy w Izbie traktowani są jednakowo !!!
Panie Dyrektorze ... jako mama proszę o interwencje ... przecież to skandal !!! Czy nie szkoda Panu tych dzieci które nie dostaną "paczuszki" z pracy mamy lub taty ??
Poprostu szok !!!
 
Temat na czasie

Fajnie że ktoś poruszył ten temat !!!
Janek ten Twój "Topic" rozbawił mnie do łez ... ale tak naprawde nie powinienem sie śmiać tylko płakać ... żałosne było to spotkanie Pani Minister z dziećmi :oops:
Gdzie tu jest sprawiedliwość :?: :!: :?:
A teraz tradycyjnie słowo do Pana Dyrektora :shock:
Może tak zrezygnować z jednego lub dwóch rajdów na które jeździ "śmietanka" i zrobić jakiś mały fundusz dla dzieci celników :?: :idea: :?: Czy dzieci są temu winne że mają mamę lub tatę celnika ??
Przecież dla tych naszych pociech to największa radość jak dostają chociaż drobny prezent lub mogą iść chociażby na jakieś przedstawienie :D
Kiedyś te małe istoty będą pracować właśnie na nas, na nasze emerytury :!: :!: :!: Wtedy powinny pamiętać że były kiedyś pomijane i zapomniane , że były traktowane jak gorsze dzieci :!:
A może my rodzice tych gorszych dzieci zorganizujemy im w naszej pięknej Izbowej sali gimnastycznej za nasze pieniążki jakieś spotkanie ze Świętym Mikołajem :?: :!: :?:
Ciekawe czy zjawi się ktoś kto robi zdjęcia i wzywa prasę oraz telewizję ... pochwali się wspaniałą imprezą dla dzieci celników :?: :?:
Zrobi się głupia sytuacja i wtedy może ktoś ruszy głową :idea: :oops: :roll:

Pozdrawiam wszystkie "gorsze" dzieci :D
 
haha

Miejmy nadzieję że nasza góra wypadnie lepiej niż Pani Zyta Gilowska :lol: :oops: a przy okazji obieca dzieciakom że w przyszłym roku dostaną pełne worki prezentów :D :lol: :D

Chyba jestem naiwny :shock:
 
Re: Temat na czasie

Kiedyś te małe istoty będą pracować właśnie na nas, na nasze emerytury :!: :!: :!:
Wtedy powinny pamiętać że były kiedyś pomijane i zapomniane , że były traktowane jak gorsze dzieci :!:
NA NAS U NAS I SOBIE ODBIJĄ
 
Re: Temat na czasie

Anonymous napisał:
Kiedyś te małe istoty będą pracować właśnie na nas, na nasze emerytury :!: :!: :!:
Wtedy powinny pamiętać że były kiedyś pomijane i zapomniane , że były traktowane jak gorsze dzieci :!:
NA NAS U NAS ,DAMY RADĘ
Pozdrowienia przesyła Krzyś,Kłapouchy,Prosiaczek,Tygrysek i cała ferajna ze Stumilowego Lasu oraz związki zawodowe .
 
Prezenty za oszczędności.Krzysiu zrobiłeś to zestawienie obecności twojej i twoich zastępców w izbie celnej od momentu objęcia tej zaszczytnej funkcji.Ile to dni nie było was w pracy.Nie tłumacz się tylko szkoleniami bo to śmieszne tłumaczenie.To tak jak z łódzkiego urzędu wojewódzkiego wylecieli na Maltę i zajmowali się problematyką odsalania wody morskiej.Ciebie jeszcze tu nie było.Odsalanie wody morskoiej w Łodzi.Niezłe jaja .Brzmi to tak jak ten bełkot co czasami przychodzi z ministerstwa od twojej koleżanki.Jak zrobisz to zestawienie i zbiórkę,sądzę że będzie to przynajmniej jeden etat,proponuję pieniądze przeznaczyć na prezenty.Chociaż nie wiem dokładnie ile to jest (tajne) to na pewno nie zbiedniejecie.Możesz dodać jeszcze pieniądze za telefony komórkowe w tych dniach wyjazdowych,samochody służbowe ( jazdy do domu i po mieście-casus policji z ostatnich dni) i papier zmarnowany na te idiotyczne decyzje i natychmiastowe zmiany tych decyzji.I właśnie co z decyzją nr 2 SSC.
 
Pytanie napisał:
Już niedługo świeta wiec rozpoczęło się rozdawanie "paczek" bonów dla dzieci ... ale niestety dostają je tylko pracownicy cywilni ... czy dzieci celników są gorsze ??? ... jestem w szoku ... myslalam że pracownicy w Izbie traktowani są jednakowo !!!
Panie Dyrektorze ... jako mama proszę o interwencje ... przecież to skandal !!! Czy nie szkoda Panu tych dzieci które nie dostaną "paczuszki" z pracy mamy lub taty ??
Poprostu szok !!!
Tato, mamo zwróćcie się do ZWIĄZKÓW, niech walczą o zmianę przepisów dla mnie :( :? :oops: :cry: :!: :idea:
 
Do dziecka

Drogie dziecko :D

W Łodzi nie ma Związków :!: :!: :!:
Poprostu za mało jest ludzi z "jajami" :roll: ... ale miejmy nadzieję że wkrótce się to zmieni :shock: :!: :shock:

Może mama albo tata odda krew przy błyskach fleszy to wtedy dziecinko dostaniesz czekolade :oops: ale to wcale nie jest pewne bo Pani (niedo)Rzecznik znowu może nakazać wrzucać czekoladki do kartonika dla "Domu dziecka" ... szczytny cel oczywiście i "tak się zdobywa uznanie" w oczach przełożonych :twisted:
 
Ludzie przyjeżdźajcie do Warszawy 12.12.2006R albo weźcie urlop na żądanie. Nie obawiajcie sie. Za komuny ludzie oddawali zycie i walczyli o wolnosc i swoje prawa a teraz co PEŁNA DEMOKRACJA I BOICIE SIĘ ???? CZEGO???
Już to widzę jak ludziska z Łodzi walą na pikietę.... Aż miejsc braknie!!! :lol: Masz przykład odnośnie o staranie się o zwrot zaległych diet... brak słów.
 
Taka refleksja z okazji 13 grudnia 1981 roku.Szanowny Panie p.o .Dyrektorze proszę zapytać się swoich najbliższych współpracowników tj.zastępców,naczelników tych o dłuższym stażu,radcy prawnego co oni właśnie robili tego dnia i przez kilka następnych dni.Pan nie jest z Łodzi,to ja wyjaśnię:byłem na Wydziale Prawa spacyfikowanym przez ZOMO.Mnie zdolność do kompromisu pozostała i chęć pomocy oraz usprawniania nawet w tej śmiesznej instytucji.Z tym,że nie w tym śmiesznym towarzystwie.Ciekawe jakie wspomnienia ciążą,właśnie na naszych "kolegach" przejętych z MSWiA tak w c.v. miał jeden z pana poprzedników.Wstydził się ,że o take Polske walczył w milicji.Jak nie był świnią to nie miał się czego wstydzić.W końcu inżynier z petrobudowy.
 
Właściwie to chodzi o tych przyspawanych do foteli szefów(niektórzy pamiętają dobre czasy za Gomułki ), co jak te trzy małpki,nie widzą,nie słyszą i nie mówią.Tak się zachowuja nawet jak pracownicy o coś proszą.Szef poprzez te utajniania, jakieś dziwne zagrywki personalne,decyzje łamane przez decyzje wpisuje się w retorykę stanu wojennego.Najlepiej zakazać,zabronić, postraszyć likwidacją,wylansować donosicieli i do przodu w telewizji i prasie.W sumie nie daje ze swoich, a urząd to nie jego folwark.Luźna ręka.
 
Krzysiek ze Stumilowego Lasu możesz być pionierem pewnych rozwiązań.Będziesz miał dowód poświęcania się dla służby.Skoro tak ciężko pracujesz to proponuję wstaw sobie kamerę do pokoju i bierz ją też na szkolenia w Muszynie i Świdrze.Zróbmy taki mały CELNY BIG BROTHER .W końcu masz pełnomocnika ds.informatyzacji i tych operacyjnych, a także doświadczonych funkcjonariuszy sprzed 1989 roku.Takie coś to dla nich Mała Miki.Niech to działa w dwie strony.Podgląd forum już masz.W ramach jawności władzy i tego,że można być w cle i nie brać, taka kamera będzie wspaniałym dowodem otwarcia.Będziesz pionierem ,nawet nie radzieckim tylko celnym.Minister zauważy ,że się przepracowujesz i dołoży ci jeszcze 3 pełnomocników i 4 zastępców każdy po 5 a niech tam jak Dyzma prezes ma gest 7 tysięcy Panie Krzepicki.Tylko nie pisz decyzji.Bo nic nie plami tak jak atrament.To była przenośnia i uwaga dla twoich podkomendnych.Big Brother w cle w gabinecie dyrektora i jego zastępców,naczelników ,radców i innych .kierowników to jest wg. mnie hit sezonu tylko z molestowaniem ostrożnie.Minister na pewno zauważy..
 
Back
Do góry