• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717

Pilzak

  • Thread starter Thread starter Guest
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Taaaa, pozycja taylora i jego równie wysokiego sprzymierzenca - zastępcy zaprawdę powiadam wam zdumiewająca jest... zbychu, przemku, kondolenciones
 
czytnik napisał:
Taaaa, pozycja taylora i jego równie wysokiego sprzymierzenca - zastępcy zaprawdę powiadam wam zdumiewająca jest... zbychu, przemku, kondolenciones

pozycja? co wy wiecie o pozycji Taylora?? Pozycje to om ma ale w MFie. Pilzak dostal i byc moze jeszcze dostanie niezly opierdziel za tknięcie Taylora.
 
Ciekawe kto będzie w MF bronił faceta co się cały czas opie...ł,wdrażał systemy wdrożone już w innych krajach,kupił budynek bez magazynów dla izby i teraz trzeba płacić za wynajem. Dodatkowo pewnie jeśli nie jest na liście Sautera to w tym czasie odpowiadał jako naczelnik za nadzór OC III.Teraz te sprawy pewnie idą do sądu albo przybierają na biegu. Biorąc jednak,że był w składzie komisji gdy przechodziliśmy z uc w ic to towarzystwo wzajemnej adoracji nie da mu zginąć.Może również mieć coś na nich na swoją obronę tak jak wszyscy postawieni pod ścianą.To o nim zastępca kacalaka mówił książę.Pajac nie fachowiec.Każdy z nas mając tylu ludzi, państwową kasę i władzę może zarządzać tak samo albo nawet i lepiej od nich.Potwierdza to ich kurczowe trwanie na stołkach po kilkanaście lat mimo,że się wali i pali.Jak wyciągali dyrektora to udawali,że nic nie widzieli.To jeszcze gorzej świadczy o ich zdolnościach operacyjnych i wiedzy.No może byli zajęci w Bronisławowie z agentami.Obecny p.o. jest taki sam i podobne sprawy przerabiał w Warszawie.Nic nie widział i nie słyszał.Święty jakiś czy co,nawiedzony.Decyzja 105 /2005 i teraz 149/2006.Może zajmie się decyzją SSC nr 2/2006.
 
do Gościa, Czytnika it[.

Jesteście Żałośni. Czepiacie sie S.K. a jest to jeden z nielicznych ludzi w cle, który cos pozytywnego dla cła zrobił. I za to był i est szanowany. mali, zazdrosni ludzie zroboli mu po prostu świństwo. Powiedz - Gościu, Cytniku itp. - co Ty zrobileś extra dla cła? Łatwo jest krytykowac innych. Spojrzcie na siebie, rzetelnie i obiektywnie oceńcie siebie a dopiero wtedy zajmijcie się innymi. Nie dorastacie S.K do piet, więc lepiej sie nie odzywajcie. Wasze komentarze to belkot, pełne zawiści, zazdrości i ogolnie blota wtlewanego na innych. Typowo polskie. Ja jestem zerem to i inni powiini byc zerami a jak cos im sie udalo, to i tak to oszcustwo.
 
S.K.

Poruszasz się na śliskim gruncie,broniąc swego byłego chlebodawcę.Uważaj na zera,o których wspominasz-niektóre zostają ministrami!Pozdro.
 
Jak Pan Bóg chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera.Mimo uwag do pracy zastępców,funkcyjnych i reszty tych z utajnionymi zarobkami, nadal szef tasuje podwładnymi jak krzesłami.Brak jest jakiejś myśli przewodniej.Wraca jak bumerang stwierdzenie,że ludzi brak.Tworzy się stanowisko nadnaczelnika-pełnomocnika ds. informatyzacji czy czegoś tam i jednocześnie płacze się wobec firm,że ludzi brak.Wykorzystuje się informatyków do śledzenia forum.Klasyczny Gomułka z matecznika posła Siemiątkowskiego SLD d.PZPR.Myślę,że najwyższy czas aby dyrektor się trochę zdziwił.Wygląda na to,że po spotkaniu w delegacji uzyskał zakieś zapewnienia od swoich kolesi.Jednak wydaje się,że tu odwaga panie dyrektorze pomyliła się panu z odważnikiem.Myślę,że czas na działania SSC a nie jego zastępców.
 
30480 wyświetleń na forum w temacie Pilzak.Nie ja ten temat założyłem ,ale widzę bardzo duże zainteresowanie.Kolejny sukces w osobie Pana Dyrektora.Kilkakrotnie razy więcej niż na innych.Ludzie chcą więcej utajnień i dlatego interesuje ich forum gdzie jakieś barany wypisują kalumnie na kierownictwo.Aplause przy otwartej kurtynie.On jak w piosence Trzeciego Oddechu Kaczuchy.Biedne sieroty po sekule te nasze dyrechtory i kerowniki.
 
Jesteście żałosni- .... bierzcie przykład z innych izb. Najwięcej do powiedzenia ma łódż w postach.
Tylko oszczerstwa,obłuda i fałsz.
Bądzcie ludżmi i zamnknijmy ten temat!
Zazdrosciscie im?! Wy byscie chcieli zajmowac te stanowiska?!,bo ja nie. To jest odpowiedzialność.
Ps: Co za idiota dał temat-PILZAK,(to nalepka na buty?!).
Ciekawe co by było jakby,ktoś walił jego nazwiskiem na innych stronach bez jego zgody???!!!
POZDRAWIAM TYCH WSZYSTKICH NORMALNYCH CELNIKÓW Z IC ŁÓDZ.
Trzymcie się.
 
Jaka odpowiedzialność.Za nic nie odpowiada bo konsekwencje najczęściej wyciągane są wobec funkcjonariuszy.Zarabia z 5000 lub więcej(tajne)dostaje nagrody za nic.Ściga ludzi za byle gówno razem z kontrolą wewnętrzną.Lansuje swoich lizusów i donosicieli.Gorzej dla faktów emi obrońco.Jak weźmie listy obecności od momentu nastania w Łodzi i sprawdzi ile czasu on i jego świta spędziła w izbie.Zastępca etatowy uzdrawiał izbę celną na południu -nieobecny,zastępczyni nieobecna szkolenia,aplikacja,delegacje,sławek bilingi i delegacje.Jak sobie policzy te dni to wyjdzie,że gdy ludzie zapierdzielają świątek piątek elita się bawi na rozjazdach.Żeby jeszcze coś z tych nieobecności wynikało.Samochód służbowy,mieszkanie służbowe,telefon komórkowy służbowy.Walczą ludzie o wypłaty delegacji ,a im to wszystko łatwo przychodzi lekką ręką.Na początku próbował coś czytać i robić.Czytał nawet protokoły z likwidacji.Taki mały Nikodem Dyzma u Kunickiego w Koborowie.Teraz okrzepł , wydaje decyzje i markuje robotę.50% załogi po układach i znajomości,drugie 50% przygląda się reszcie i ma w dupie robotę na patentowanych leni z kierownictwa straszących tym co będzie w styczniu.Komisarze rodem z NKWD i KGB.W styczniu to powinni pogonić te sieroty po sekule i oczyścić atmosferę w urzędzie.
 
Pytanko

A tak szczerze :!: nie podoba Wam się jak Dyrcio robi porządki w Izbie :?: Myślę że tym wszystkim którzy solidnie pracują i nie mają mamusi, wujka, cioci itd. to się powinno podobać ... ja uważam że jeszcze za mało ludzików poleciało :shock: :D
 
Hejka! Ja jestem odpowiedzialna za trzeci post od góry.... Nazywam się Emi- niech Pan Dyrektor robi porządki-to jest fajne..!
Od 12,5 roku nie miałam awansu, jestem alkokersem i nie przejmuję sie tym!
Tylko proszę naszego dyrcia kochanego o sprawiedliwość do wszystkich funkcjonariuszy!
Buziaczki dla wszystkich z IC ŁÓDŻ. Lepiej mi u Was niż w Z-lcu! Cieszę się,ze jestem z Wami!
Pozdrawiam.
 
Brawo ... Brawo

Brawo dla pana Dyrektora :!: :!: :!: :D
Brawo za zlikwidowanie handlu obnośnego w Izbie :shock: najlepsza była łapanka w palarni :lol: :lol: :lol: brawo dla Pani J.K. może tak lepiej wziąć się za pracę :?: :idea: :?:
Gdzie teraz panie z Finansów kupią karkówkę i kaszankę :?: :?: :?:
Pani Gł. Ks. też będzie musiała stać u rzeźnika :lol: :P :lol:
Jestem pod wrażeniem tej akcji ... ciekawe czy będzie opis w aktualnościach :idea: :twisted: ... "Prawie jak WZP" 8)

Pozdrawiam
 
Re: Brawo ... Brawo

Sydney napisał:
Brawo dla pana Dyrektora :!: :!: :!: :D
Brawo za zlikwidowanie handlu obnośnego w Izbie :shock: najlepsza była łapanka w palarni :lol: :lol: :lol: brawo dla Pani J.K. może tak lepiej wziąć się za pracę :?: :idea: :?:
Gdzie teraz panie z Finansów kupią karkówkę i kaszankę :?: :?: :?:
Pani Gł. Ks. też będzie musiała stać u rzeźnika :lol: :P :lol:
Jestem pod wrażeniem tej akcji ... ciekawe czy będzie opis w aktualnościach :idea: :twisted: ... "Prawie jak WZP" 8)

Pozdrawiam
"prawie" robi wielką różnicę :lol:
 
Lepiej zająć się kaszanką
Anonymous napisał:
Jaka odpowiedzialność.Za nic nie odpowiada bo konsekwencje najczęściej wyciągane są wobec funkcjonariuszy.Zarabia z 5000 lub więcej(tajne)dostaje nagrody za nic.Ściga ludzi za byle gówno razem z kontrolą wewnętrzną.Lansuje swoich lizusów i donosicieli.Gorzej dla faktów emi obrońco.Jak weźmie listy obecności od momentu nastania w Łodzi i sprawdzi ile czasu on i jego świta spędziła w izbie.Zastępca etatowy uzdrawiał izbę celną na południu -nieobecny,zastępczyni nieobecna szkolenia,aplikacja,delegacje,sławek bilingi i delegacje.Jak sobie policzy te dni to wyjdzie,że gdy ludzie zapierdzielają świątek piątek elita się bawi na rozjazdach.Żeby jeszcze coś z tych nieobecności wynikało.Samochód służbowy,mieszkanie służbowe,telefon komórkowy służbowy.Walczą ludzie o wypłaty delegacji ,a im to wszystko łatwo przychodzi lekką ręką.Na początku próbował coś czytać i robić.Czytał nawet protokoły z likwidacji.Taki mały Nikodem Dyzma u Kunickiego w Koborowie.Teraz okrzepł , wydaje decyzje i markuje robotę.50% załogi po układach i znajomości,drugie 50% przygląda się reszcie i ma w dupie robotę na patentowanych leni z kierownictwa straszących tym co będzie w styczniu.Komisarze rodem z NKWD i KGB.W styczniu to powinni pogonić te sieroty po sekule i oczyścić atmosferę w urzędzie.
 
Back
Do góry