• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Pensje, awanse, niuanse.

Po takim wpisie nawet ja muszę uważać, aby nie dostać rykoszetem:D

Coś jednak w tym jest i mam nadzieję, że odpowiednie wnioski zostaną wyciągnięte (wraz z czynami za nimi idącymi).

Od dłuższego czasu krążą pewne rymne zdania (nie wiem kogo dotyczą):
Grupa Wsparcia, nie do Zdarcia;)
Stary niedźwiedź mocno śpi, Grupa Wsparcia sobie drwi:rolleyes:

ale to na pewno z zawiści
 
Już Jabol dobrze wiesz kogo te rymy dotyczą. A może grupę wsparcia do GM-ów? Byłoby Im tam bardzo wesoło.
 
Ostatnia edycja:
Zmiany zmiany. W WPRze już panika wszyscy dzwonią do Piły i zapisują się do lekarza czas ewakuować się. Marka przesuneli i dali "fachowca" z UC. Będzie się działo szkoda Marka bo jest kimś inaczej KIMŚ a nie jakimś tam.
Strach zajżał juz wam w oczy.
Czekamy na Ciebie wracaj prędko.:)
 
Gdyby ktos chhciał zarobić może napisać i rozpowszechnić poradnik: "Dyscyplinarka nieunikniona. Jak ją łagodnie przejść" :)
Kilknaście egzemplarzy zeszłoby natychmiast:cool:
 
Mam do sprzedania podręcznik "Depresja w pracy" i do wypożyczenia kodeks pracy oraz Ustawe o służbie celnej z komentarzem.
Czy Nowy Naczelnik już zakodował wszystkie wejścia przed osobami z zewnątrz?
W kawiarence do nabycia prozac i relanium. Odradzam picia kawy bo można wylądować na OIOMie.
A Grupa Wsparcia została wzmocniona o kolejnych wykwalifikowanych fachowcuf.:D.
 
z chęcią zakupię, bo nie jeden raz się przyda, jak nie tu to tam:D
Coraz częściej boję się napisać cokolwiek na forum aby nie wywoływało to dziwnych reperkusji w rożnych miejscach (szrapnel do tej pory mnie uwiera)

http://www.celnicy.pl/showthread.php?t=4439

Moim zdaniem (i nie tylko moim) skoro na pierwszej linii ognia nie ma B, to w naszym W powinien być 1 B, a reszta C.


Jeżeli prawdą jest to, co napisał MnL,
w związku z próbami ustalenia moich danych przez Grupy Wsparcia informuje że w przypadku jakichkolwiek prób nacisku na moją skromną osobę bądź mi bliskich zostanie powiadomiona właściwa Prokuratura Rejonowa o wykorzystywaniu do celów prywatnych czynności związanych z szeroko pojętymi czynnościami operacyjnymi, których nie posiadają niewyspecjalizowane Grupy Wsparcia Izb Celnych.
to może się okazać, że niósł wilk razy kilka, poniosą i wilka.

http://www.celnicy.pl/showthread.php?p=62533#post62533

szkoda, że MnL zmienił treść pierwszego postu, wpisując to, co jest obecnie.
 
Ostatnia edycja:
Czy ktoś mógłby coś rozjaśnić w tej kwestii? Czy to plan awaryjny, czy Nasza nieunikniona przyszłość?

Kochani, SG wspierać będzie wywiad skarbowy, który bedzie szkolony do przejęcia roboty mobilków od połowy marca przez Mireczka S. Nie ważne że nie mają predyspozycji, mają rozkaz i tyle. Wymiksują SC jak nic. Jak dalej będziemy tylko biadolić a nie działać to...oj będzie a ku ku!!! Nie odbieram tego osobiście bo sam się chcę wkrótce wylogować z tego cyrku. I cieszę się, że jednej małpy będzie w tym cyrku mniej.
7 lat to o te 7 za dużo!!!
Bywajcie, szkoda mi Was. Może czasm to tu wpadnę, wszak 7 lat byłem z Wami.
A swoją drogą szkoda zmarnowanego styczniowego zrywu. Tak się dać zrobić w bambuko.
Baj.
http://www.celnicy.pl/showthread.php?p=63287#post63287
 
Potwierdza się moje czarnowidztwo. Krzesła dopasowano do tyłków, a nie na odwrrót.
Nie chce mi się nawet pisać o zwartościowaniu mobilnych, bo ręce opadają (czas pokaże, jak to się rozwinie)
Popatrzmy na górę.
B1 w poszczególnych UC.
Mamy 4 UC i to nie w największym jest najwięcej B1, tylko w dwa razy mniejszym niż UC Poznań. Czyżby w Kaliszu było potrzebnych więcej ekspresów tej klasy? W Pile i Lesznie nie ma żadnego i Żyją. Czym się różnią te UC?

Wyjątkowo nisko zwartościowano OC Poznań/OC Ławica w porównaniu np z OC Konin/OC Kalisz. W ogóle Kalisz jest w porównaniu do pozostałych UC/OC wysoko zwartościowany.

PS Oczywiście to będzie jeszcze zweryfikowane przez MF, ale pamiętajmy, że w IC Rzepin Ekspertów ma być więcej niż specjalistów(1:0,94), a u nas ma się to w stosunku 1:2,28. Widać różnicę? Poza tym skoro Poznań ma prawie dwa razy więcej pracowników a ekspertów wg planów 240, to Rzepin musi byc potegą, skoro mają ich mieć 280.
 
Ostatnia edycja:
[FONT=Arial CE, Arial]Gross: Na pohybel czarnym.
Olo: Na pohybel... czarnym i czerwonym.
Gross: Na pohybel wszystkim... to jest ładny toast, co?
Olo: No, za to z tobą wypiję...[/FONT]
 
[FONT=Arial CE, Arial]Gross: Na pohybel czarnym.[/FONT]
[FONT=Arial CE, Arial]Olo: Na pohybel... czarnym i czerwonym.[/FONT]
[FONT=Arial CE, Arial]Gross: Na pohybel wszystkim... to jest ładny toast, co?[/FONT]
[FONT=Arial CE, Arial]Olo: No, za to z tobą wypiję...[/FONT]
Najgorzej,że nie został nam ani Olo ani Gross tylko Kapsel i Szuwarek:(
 
„Fides tua te salvam fecit”. (“wiara czyni cuda”)

Najgorzej,że nie został nam ani Olo ani Gross tylko Kapsel i Szuwarek:(

Nazywam się major Bień i mam stopień majora. Byliście moimi podwładnymi, a ja byłem waszym bezpośrednim przełożonym. Im na pohybel Panie Jaboli a Wam szacunek i współczucie… Jak powiedziałby Pyrek: „Mors est quies viatoris, finis est omnis laboris” (śmierć jest spoczynkiem podróżnego, jest kresem mozołu wszelkiego).
 
Nie sądziłem że jeszcze Olo żyjesz. Byłeś to jest piękne słowo BYŁEŚ podnóżkiem Waldemara i Flipem dla Rafcia więc skup się na IC Olsztyn i nie podnoś głowy zbyt wysoko. :cool:
 
do MnL-a

MnL-u widzę, że trzy lata stukania w klawiaturę nie poszły na marne.
 
Ostatnia edycja:
Widzę że nie spałeś.
Ja spałem spokojnie bo nie obawiam się nerwowego pukania do drzwi o 6.00.
Łacina ? sądziłem, że rosyjski :D.
Jeśli jestem Marianem łysym (?) to nie mogę zrozumieć tylko jak mogłeś zostać Szefem WDC. Miałeś mnie pod bokiem a często pod swoimi skrzydłami, tylko w pewnym momencie zbyt wysoko zacząłeś podnosić głowę i już nas nie zauważałeś a teraz Marian łysy:p ubaw jakiego mało.
Ps.
Udzielanie się tzw. politycznych trupów ( przepraszam za określenie potoczne) na forum poznańskim trochę ożywiło ten padół zapomnainy przez internautów.
A kropek nie liczę bo i po co?
Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia - szczerze.:).
 
do MnL-a

Oj MnL-ku szczerość za szczerość. Widzę jednak, że się nie zmieniłeś. Składasz litery już, jako tako, ale podczas czytania nadal zauważam kompletny brak zrozumienia czytanego tekstu. To chyba jest jaskrawy przykład wtórnego analfabetyzmu. „MnL –
 
Ostatnia edycja:
do MnL-a

I jeśli mogę Cię prosić zmień Avatar. To był komunistyczny bojówkarz, mówiąc krótko bandyta.
 
Back
Do góry