• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Pensje, awanse, niuanse.

:) Pieniądze będą na kontach dzisiaj albo jutro i jak zwykle najlepiej być cywilem zawsze 200 więcej. Ale trzeba sie cieszyć bo może byc gorzej, Pozdrawiam.:p
 
Pan Bień

Panowie
witam serdecznie kim jest Pan Bień, który tak bardzo szlocha za swoimi stanowiskami. Dawno nie spotkałem tak dziwnych wypowiedzi na forum. Niemniej pozdrawiam i zyczę ciekawej pracy.
 
Kto to jest Bień?
Pracował w Poznaniu ( wcześniej na granicy zachodniej wraz z obecnym królem trawników) później Służył i był pierwszym i ostatnim Naczelnikiem moim :mad: w WDC, jak wiąchę puścił to po uszach leciało teraz siedzi na Mazurach jako expert. Kiedyć mówiło się o nim Olek ale teraz jest Bień ( major Bień z tych służb) a i jest absolwentem szkoły w Moskwie. Nienawidzi anarchii i specjalnie na jego prośbę zmieniłe avatar sic.
Wystarczy.
 
Ostatnia edycja:
mała łysa kapusta

... na jego prośbę zmieniłe avatar sit.
Wystarczy.

Od kilku dni czytam i czytam aż w końcu szlag mnie trafił. Tey, MeneLu, tyś koleś zjadł wszystkie rozumy. Nie ma tematu abyś nie szczekał jak podwórkowy kejter. Ot i cię przyłapałem. Co to za sit? Chodziło ci o roślinkę. „Sic” - utworzone z łacińskiego wyrazu, oznaczającego "tak", "tak jak było", "jak stoi". Mam takie wrażenie, że odgrzebując stare trupy na siłę chcesz utrzymać ruch na tym forum a prawda jest taka, że mamy historię twoją i twojego Bienia w d… Jak mawiał klasyk a kto umarł ten nie żyje, więc zamilknij się MeneLu wudecowcu, szpiegu i kapusiu na wieki. Włącz internet i pooglądaj motorki mała łysa pałko.
PS. Ups. To ty jesteś mały a twoja łysa pałka jest duża, mamusia z berecikiem wysyłała cię po pyry.
 
Ostatnia edycja:
Mnie wykopki nie interesuje ale jak ktoś zadaje pytanie, grzecznie jest odpowiedzieć a jakieś pultanie o berecikach i pałkach i inne obelgi- to było kiedyś Panowie szlachta.
Może coś napiszesz o mojej matce, żonie synku? To jest Twój poziom w Harrym P. powiedziałbym "żryj ślimaki" kubełku u płota.:D
 
Mnie wykopki nie interesuje ale jak ktoś zadaje pytanie, grzecznie jest odpowiedzieć a jakieś pultanie o berecikach i pałkach i inne obelgi- to było kiedyś Panowie szlachta.
Może coś napiszesz o mojej matce, żonie synku? To jest Twój poziom w Harrym P. powiedziałbym "żryj ślimaki" kubełku u płota.:D

Jak nasi wspolni znajomi mowia- podobno witamy sie w pracy jak koledzy i dlatego jestem szczegolnie zdziwiony, ze nie zdementujesz 'rewelacji' i nie zakonczysz tej krzywej gierki na temat mojej osoby. W poscie #446 nie zaprzeczyles temu co pisze 'Kobylka u Plota' a co gorsze dajesz do zrozumienia, ze jestem Toba. Pisz sobie co chcesz ale nie mieszaj mnie bardzo prosze w swoje gierki. To jest moj pierwszy post w tym temacie i licze, ze ostatni- nie mam ochoty obrzucac sie tutaj z Wami blotem.
Milego dnia- oby jak najdluzej dopisywal humorek,
Franek
P.S. Jesli ktos ma do mnie o cos pretensje i jest juz duzym chlopcem to niech przestanie sie chowac za klawiatura i zapraszam, porozmawiamy sobie- wiecie przeciez gdzie mnie szukac.
 
Tak dla rozładowania tej napiętej atmosfery, napisze tylko, że nie wiem Franek z reką na sercu gdzie ciebie szukać :) ale nie martwi mnie to, bo po pierwsze nie mam nic do ciebie a po drugie zdecydowanie wole kobiety :)

Nie rozumiem czego tak się tutaj szarpiecie? MnL nie lubi Pana co dowodził zbrojnym ramieniem,... kazdy codziennie patrzy na jakiś ryj którego by najchetniej obił...tak już jest.
Ale czy MnL byłby lepszy od Bienia gdyby rolami się zamienili....kto to wie?
Nie zapominajcie że Bień miał przełożonego, ale o nim lepiej zapomnieć!

Spokojniej ludzie bo Was żółć zaleje!!!
 
Zastanawia mnie, jak łatwo MnL opowiada o sobie jako o byłym 'szpiegu':cool:. I jak łatwo ludzie przyjmują to jako pewnik. A potem siadają w kąciku i kombinują, ten nie , ten nie, ten raczej też nie, chociaż może... eee to musi być ten no ew. tamten, ale bardziej ten, bo jemu tak jakoś z oczu patrzy i kiedyś powiedział, że adiki to wiocha, a Bień dnia tego właśnie w adikach był...
A jeśli MnL nigdy 'szpiegiem' nie był, to co?
 
hehe

Ajajajjjjj… Menelu. Wreszcie cię zabolało. Łapki się trzęsą? Taki nerwowy tekst. Uruchomiłeś nawet swoje inne tożsamości. Quelet zawsze Cię bronił teraz zaciemnia. Adiki? Bieniowaty grubas kiesko by wyglądał w adikach do ancuga. Kto tam u was szpiegunów mówił adiki? Johnny Bravo?
 
Za jakiś czas postaram się wprowadzić koszulki z napisem
"Jestem MnL"
Będą do nabycia w barku.:D za niewielką kwotę.
Pozdrawiam.
Grunt to dobra zabawa w :cool:.
"Bień" byłby ze mnie dumny!!! ( to tak dla przypomnienia:confused: tych jaśniejszych lepszych dni, choć było ich niewiele, które pojawiały się w ciemnym okresie panowania Krwawego Waldemara).:p
 
Za jakiś czas postaram się wprowadzić koszulki z napisem
"Jestem MnL"
Będą do nabycia w barku.:D za niewielką kwotę.
Pozdrawiam.
Grunt to dobra zabawa w :cool:.
"Bień" byłby ze mnie dumny!!! ( to tak dla przypomnienia:confused: tych jaśniejszych lepszych dni, choć było ich niewiele, które pojawiały się w ciemnym okresie panowania Krwawego Waldemara).:p
Czekałem na odpowiedź MnL-ale ta zniesmaczyła mnie.MnL-trochę inwencyji..MnL jest jeden-myślisz że twoje koszulki będą nosić inne biurwy?Raczej nie.Nie wiem czy Bień byłby z ciebie dumny.On jest dumny z tych co cały czas słuchają i donoszą tam gdzie trzeba,a nie kłapią na forum.
 
odkurzam klawisze

"Ale czy MnL byłby lepszy od Bienia gdyby rolami się zamienili....kto to wie?"
Aby zastąpić Bienia trzeba skończyć studia - nawet choćby w Moskwie; dlatego nie jest możliwe aby Mnl zastąpić mógł kiedykolwiek Bienia.
 
Ostatnia edycja:
Kto to jest Bień?
Pracował w Poznaniu ( wcześniej na granicy zachodniej wraz z obecnym królem trawników) później Służył i był pierwszym i ostatnim Naczelnikiem moim :mad: w WDC, jak wiąchę puścił to po uszach leciało teraz siedzi na Mazurach jako expert. Kiedyć mówiło się o nim Olek ale teraz jest Bień ( major Bień z tych służb) a i jest absolwentem szkoły w Moskwie. Nienawidzi anarchii i specjalnie na jego prośbę zmieniłe avatar sic.
Wystarczy.

Mnl - w telefonie też zmieniłeś tapetę na prośbę Bienia ???
 
Ajajajjjjj… Menelu. Wreszcie cię zabolało. Łapki się trzęsą? Taki nerwowy tekst. Uruchomiłeś nawet swoje inne tożsamości. Quelet zawsze Cię bronił teraz zaciemnia. Adiki? Bieniowaty grubas kiesko by wyglądał w adikach do ancuga. Kto tam u was szpiegunów mówił adiki? Johnny Bravo?

Panie Kobyłko! W pełni uznania dla Pańskiej nieprzeniknionej inteligencji i błyskotliwej logiki, śpieszę donieść, że nie jestem jakąś tam kolejną tożsamością Menela. Czuję się wręcz takim określeniem lekko oburzony. Jak znajdzie Pan chwilkę czasu, niech mi Pan odszuka proszę te moje posty, w których tak ochoczo jego (Menela) broniłem. A tak przy okazji, po raz kolejny chyląc czoło przed przenikliwością i umiejętnością kojarzenia faktów, dysponuje Pan jakimiś kolejnymi typami co do tożsamości Menela, bo co do łysego fana motorków, to jakoś Panu się lekko omskło.
 
Już widzę Queleciku ja śpieszysz przyznać: „Moja droga Kobyłko nie pomyliłaś się jak pięknie rozszyfrowałaś, że jestem wielbłądem”. Z przykrością informuję, że ma gdzieś twoje oburzenie i sam marnuj czas na poszukiwania postów. Lecz skoro Queleciku nie jesteś Menelem to skąd wiesz i taką pewnością twierdzisz, że z łysym fanem motorków to była pomyłka? Ups!
Gorąco poszukujemy, kto w godzinach pracy wysyła posty. A może to czyjaś żona wysyła gotowe posty z domu? Niezłą menażerię zebrał wokół siebie ten Bień. Głupek goni durnia. Wybierał ich chyba na swoje podobieństwo. Gdy panował to się do niego łasili teraz go opluwają jeden wielki cyrk. Wcale mi go nie żal. Może jak jeszcze troszkę poharcujecie to Bień się wk… i napisze o was kilka ciekawostek. Przy czym nie takich, że Elvis za młodu był zomowcem, kogo to dzisiaj obchodzi:eek:. Może jakieś pikantniejsze kawałki. Choćby o koledze Monola tym kolorowym czy też zabarwionym i jego „ogromnym doświadczeniu” z odprawami celnymi lub też o miesięcznej kontroli tirów tych z Leszna, kontrolowanych pod Poznaniem.:eek: Luke Skywalker chyba jako kumpel Bienia powinien znać kilka ciekawych tajemnic. No dalej Luke skoro Bień milczy.:cool:
 
"szypka" piłka

Nie noszę kolorowych skarpetek, chodzę bez skarpetek;
Nie jestem fanem motorów (wolę terenowe samochody);
Franek jest OK:D ale jak rano wstaje to nie mówię patrząc w lustro "cześć Franek".
W lustro mogę spoglądać ze spokojem.
O 6.00 nikt do mnie nie zapuka.
Mam tytuł mgr ( nie z WSB,WSZiB, WSR i innych W na wstępie tylko kiedyś A teraz U i nie jest to Uniwerstet 3 Wieku).
I nie jest Uniwersytet w Moskwie.Kiedyś Akademia Leninizmu i Marksizmu.
W telefonie mam fajną tapetę.
A "kupka u płota" to może mi ....... i ..........:p
Baj lete.
 
Re:"szypka" piłka - wiejskiego głupka

Bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla panie „magistrze”. Większość twoich wypowiedzi to wypowiedzi półgłówka. Sam tak uważasz skoro je skasowałeś. :p
 
Re:"szypka" piłka - wiejskiego głupka

Myślę, że nazwanie kogoś MnL-em jest w naszej Izbie najgorszym epitetem. Więc ten wysiłek „intelektualny” panie „magistrze” sam już wykonałeś. Co do schodzenia na dno to pomyłka. Ja zszedłem na dno, aby chwilkę z tobą podyskutować. Dno już od dawna jest twoim drugim domem, sic – panie „magistrze”. To na tej pana „uczelni” pisano/mówiono sit zamiast sic? Teraz już poprzez edycję poprawił pan swój zapis, panie „magistrze”. Niezwykłej umiejętności edycji tekstu uczono pana na „uczelni” czy może już na studiach podyplomowych?:p
 
Back
Do góry