O polityce

tele echo

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
4 427
Punkty reakcji
109
Celnicy, my też nie możemy iść z nienawiścią?

cb3d819c149e91d8a9fac4e7dc782ba8.jpg


http://wpolityce.pl/polityka/217029...ywatelami-w-koncu-to-oni-sa-wszystkiemu-winni

Moi znajomi ze spółdzielni wysokościowej „Świetlik” przemianowanej potem na „Gdańsk”, która stała się kuźnią Kongresu Liberałów ( znałam ich gdy mieli po 25 lat, byli miłymi chłopakami i daleko im było do władzy, potem w moim kręgu pozostali tylko nieliczni) mawiali zawsze, że „cnota to permanentny brak okazji”. Dotyczyło to raczej spraw męsko damskich, ale miało swoje przełożenie na sprawy finansowe. „ Czy ktoś zaproponował ci kiedyś milion dolarów łapówki?” - pytali. „ To skąd możesz wiedzieć jak byś się zachowała?”.

http://naszeblogi.pl/49870-historyjka-prawdziwa

Rząd PO-PSL od lat jest zakładnikiem wielkiego zagranicznego kapitału, zresztą nie tylko on. Nie warto wierzyć w pomyłkę w przypadku tej ostatniej rządowej afery z zagrożeniem utraty „drobnych” 3,3 mld zł z powodu spóźnienia publikacji ustawy podatkowej przez Rządowe Centrum Legislacji.

Tu nad Wisłą od lat jest to regułą, dziesiątki, a nawet setki miliardów złotych, które systematycznie zamiast do polskiego budżetu państwa trafiają do zagranicznych central - właścicieli banków, wielkich koncernów czy wielkich sieci handlowych. Szacuje się, że corocznie to kwota od 70 do nawet 80mld zł, która odpływa bezpowrotnie za granicę.

http://wpolityce.pl/polityka/216986...agraniczni-inwestorzy-maja-prawdziwe-eldorado

[video=youtube;3dg_lub01Js]https://www.youtube.com/watch?v=3dg_lub01Js&feature=player_detailpage[/video]
 

tele echo

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
4 427
Punkty reakcji
109

tele echo

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
4 427
Punkty reakcji
109
Właśnie zdecydowano o powołaniu ukraińskiego CBA, wcześniej minister obrony informował o powstaniu specjalnych jednostek, które zajmą się czyszczeniem MON, wojska, administracji i oddziałów walczących na Wschodzie z rosyjskiej agentury. (...).

Dla polskiego establishmentu najgorszymi wrogami jest Antoni Macierewicz i Mariusz Kamiński. Pierwszy rozmontował strukturę pełną patologii, formowaną i zdominowaną przez obcą agenturę, a potem budował nowe służby nieprzejrzyste dla Rosji, drugi wypowiedział skuteczną wojnę korupcji. Obaj mogliby podzielić się swoimi spostrzeżeniami i pomóc w uzdrawianiu Ukrainy. W Polsce ich działalność jest przyczyną nagonki.

Macierewicz i Kamiński są niszczeni za projekty, które właśnie ruszają na Ukrainie, w związku z reformowaniem kraju na modłę zachodnią. Nie wiadomo, czy więcej mówi to o państwie ukraińskim czy polskim…

http://wpolityce.pl/polityka/217055...panstwa-powoluje-cba-i-walczy-z-obca-agentura

A i elektorat wykazuje dużą niefrasobliwość, głosując z samobójczym uporem na tych, którzy zadłużają w tempie ekspresowym nie tylko nas, ale i nasze dzieci, wnuki etc. Dlatego proponuję przestudiować przebieg największych w historii świata kryzysów, kiedy to budżetówka przestaje otrzymywać pensje, emeryci – emerytury, bankomaty nie wypłacają pieniędzy, plajtują firmy, zamykane są szkoły, szpitale, urzędy, nie działa energetyka, transport, wojsko i policja… A głównym problemem jest wymiana nieużytecznej plazmy (brak prądu) na kosz jaj…

http://wpolityce.pl/polityka/217091...juz-teraz-robic-rezerwacje-miejsc-pod-mostami

W ten oto sposób, prostymi zabiegami – a będzie takich chwytów socjotechnicznych coraz więcej – Platforma chce zmienić swój obraz z partii władzy, afer i przywilejów, na partię troski o obywateli i państwo.

Śmieszne? Śmieszne. Skuteczne? A to się okaże.

http://wpolityce.pl/polityka/217080...adne-ja-lekcewazyc-i-co-za-nia-zalatwia-media

I tak polski bokser, od lat mieszkający w Niemczech i nasiąkający tam atmosferą „wolności”, która jest niczym innym jak samowolą, publicznie zaatakował polskie społeczeństwo za brak tolerancji. Uczynił to oczywiście w studiu telewizyjnym redaktora Lisa, z uporem godnym czerwonego bojownika drążącego, gdzie się tylko da, podstawy polskiego bytu duchowego.

Kolejnym szczytem stała się zmasowana akcja wymierzona w polskiego piwowara Marka Jakubiaka. „Tęczowe armie” i wspomagający je „prawdziwi Europejczycy”, wychowani na politycznej poprawności, zaczęli nawoływać w internecie do bojkotu piwa marki Ciechan i wylewania go przed kamerami. Samego producenta niemalże zlinczowano słownie. To nic innego, jak zawoalowana agresja, rodzaj ataku wirtualnego, który ma podeptać i zniszczyć tego, kto się ze zboczeńcami nie zgadza.

http://niezalezna.pl/60189-saturnalia-2014-od-walezego-do-ciechana

[video=youtube;EzTb5dQpGGk]http://www.youtube.com/watch?v=EzTb5dQpGGk&feature=player_detailpage[/video]

http://niepoprawni.pl/blog/5832/kolejne-sprzeniewierzenia-etyce-zawodu-sedziego-uzupelnienie
 

tele echo

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
4 427
Punkty reakcji
109
Celem PiS jest Polska, jej rozwój i bezpieczeństwo, bezpieczeństwo Polaków, przyszłość Polski, a więc przyszłość rodzin i dzieci. Gdy jeździmy po Polsce, możemy się zorientować, że nasi rodacy nie oczekują cudów, oczekują tego, by to co działa źle, co kładzie się cieniem na codziennym życiu zostało zmienione, zostało naprawione. Stąd to hasło, przeświadczenie, że trzeba podjąć działania, przede wszystko, w tych segmentach życia państwowego, które są związane najmocniej z tym codziennym losem — mówił prezes PiS.

http://wpolityce.pl/polityka/217201...yc-polsce-poki-sil-mi-starczy-no-moze-do-2027

[video=youtube;ME4pWzekAgQ]http://www.youtube.com/watch?v=ME4pWzekAgQ&feature=player_detailpage[/video]
 

tele echo

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
4 427
Punkty reakcji
109
W III RP mamy dziwne zgony. Ot chociażby Sekuły (popełnić "samobójstwo" strzeląjac do siebie parę razy to niezła sztuka), przypadek Leppera i jego prawnika (w filmie ciekawie pokazany), gen. Petelickiego i inne.

Jak jest? Nikt nie wątpi...

http://niepoprawni.pl/blog/6737/seryjny-samobojca-i-film-patryka-vegi

65e39b74c16fd8d9018970609035a88b.jpg


Czy jest szansa na to, że Ewa Kopacz i Grzegorz Schetyna naprawią zaniechania Donalda Tuska i Radosława Sikorskiego? Gdyby tak się stało, z satysfakcją posłuchałbym Antoniego Macierewicza, który – wedle zasady „co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr” – dziękowałby Kopacz za doprowadzenie do powołania międzynarodowej komisji smoleńskiej, wyrwanie wraku Rosjanom i wydobycie od Baracka Obamy tajnych materiałów wywiadu USA o kryptonimie 10/04.

http://wpolityce.pl/polityka/217177...i-badajacej-tragedie-smolenska-z-sejmu-wziete
 
Ostatnia edycja:

tele echo

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
4 427
Punkty reakcji
109
Dowody zbrodni. W cle też reforma jest doskonale zarchiwizowana.

Swoistą puentą takiego przebiegu wydarzeń i ostateczną kapitulacją propagandy rządowej jest ostatni komunikat Naczelnej Prokuratury Wojskowej przedłużający śledztwo o kolejne 6 miesięcy ze względu na brak podstawowych danych pozwalających określić przyczyny tragedii. Prokuratura pod naciskiem prac naukowców już wcześniej zakwestionowała główne punkty wersji rządowej. W jej aktach jest pełen materiał dowodowy m.in. z zeznań kontrolerów lotu, wskazujący, że świadomie wprowadzano polskich pilotów w błąd oraz że Rosjanie sfałszowali odczyt czarnych skrzynek. Podobnie nie ulega wątpliwości sfałszowanie sekcji zwłok i prawdopodobnie świadome zamienienie przez Rosjan ciał w trumnach. Zamówiona przez prokuraturę ekspertyza firmy Small Giss wskazała, że w ostatniej fazie tragedii doszło do dwóch eksplozji, których miejsce precyzyjnie wskazano na podstawie badań terenu i zdjęć satelitarnych. Instytut Ekspertyz Sądowych udowodnił, że gen. Błasik, wbrew kłamstwom rosyjskim i ich kopiom, nie wydawał żadnych rozkazów, a analiza ułożenia zwłok potwierdziła, że w ogóle nie było go w kokpicie podczas katastrofy. Badania polskich archeologów wskazały, że samolot rozpadł się na ponad 60 tys. szczątków rozrzuconych na przestrzeni kilku kilometrów kwadratowych. Wśród nich były zwęglone i spalone fragmenty samolotu leżące dziesiątki metrów przed uderzeniem samolotu w ziemię. A biegli prokuratury musieli przyznać, że odnaleźli fragment samolotu kilkadziesiąt metrów przed miejscem, gdzie rośnie tzw. pancerna brzoza, a więc nie mogła ona być powodem tragedii. A wreszcie ekspertyza firmy ATM zrobiona na podstawie odczytu polskiego rejestratora parametrów lotu 17 kwietnia 2010 r. wykazała, że samolot musiał lecieć kilkadziesiąt metrów nad ziemią przy Bliższej Radiolatarni, co wyklucza uderzenie w brzozę i złamanie na niej skrzydła. Dezawuuje to także najsilniejszy zarzut propagandystów rosyjskich i ich naśladowców w Polsce, że piloci popełnili błąd i zeszli zbyt nisko.

Dodajmy na koniec, że nie ma żadnych wątpliwości, że w samolocie doszło do eksplozji, co pokazują szczątki osmolonych od wewnątrz okien i burt salonki Prezydenta pokazane przez ostatni raport ZP.

http://niezalezna.pl/60290-droga-do-prawdy-o-zbrodni-smolenskiej

Dwa miesiące po zamachu szef BOR, Marian Janicki zostaje awansowany przez Bronisława Komorowskiego na stopień generała dywizji.

Jaki stąd można wysnuć wniosek? Pierwsze co przychodzi do głowy zwykłemu zjadaczowi chleba to myśl, że skoro za jajko i piłkę były dymisje szefów BOR to za śmierć głowy państwa Janicki powinien nie tylko zostać wywalony ze służby na zbity pysk, ale wsadzony na długie lata za kratki. Skąd w takim razie ten awans. I tu pojawia się niepokojąca, a nawet przerażająca myśl. Skoro po Paryżu i Juracie były dymisje, a po Smoleńsku awans to może Janicki został nagrodzony za skrupulatne i bezbłędne wypełnienie zadania, którego treści do dziś nie znamy?

http://naszeblogi.pl/49937-awans-za-zamach

[video=youtube;RJM6shbRpeQ]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=RJM6shbRpeQ[/video]
 
Ostatnia edycja:

tele echo

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
4 427
Punkty reakcji
109
Tyle afer i … nic. Tyle kłamstw, tyle przekrętów, wielomilionowe premie rozdawane złoczyńcom i miernotom. Drzewiecki powiedział, że to dziki kraj, ale zapomniał dodać, że to dzięki takim jak on sam, jak Nowak, Grabarczyk, Grad, Arłukowicz, dzięki kłamcom i mataczom na najwyższych posadach w państwie. Przedtem i teraz. Miliony rozdane swojej sitwie, miliony przeżarte, przepite, przehulane. Sikorskiemu nie wystarczyło wydać ogromne, przecież nasze wspólne, pieniądze na luksusowe meble dla swego ministerstwa. Po kilka tysięcy za fotel. Teraz w Sejmie, pierwszą decyzją kupuje luksusowe samochody. On nie widzi różnicy pomiędzy bogatymi państwami, a Polską, gdzie strefa biedy jest coraz większa, tysiące dzieci jest niedożywionych. Konkretnie obliczono ostatnio 160 tysięcy. Ślicznotka o nazwisku Mucha zabrała siatkarzom 6 milionów i wpakowała je w koncert, pożal się Boże, gwiazdy. Upadającej, a może nawet upadłej. A na dodatek 200 biletów rozdała po bardzo ulgowej cenie bractwu ze swego ministerstwa. Pani, która doprowadziła PKP do obecnego wyglądu dostaje wielkie odchodne, by zająć jeszcze wyższe stanowisko. Nowaki, Grabarczyki, Grasie, Grady, Arłukowicze ciągle grasują w państwowej kasie, nikt nie patrzy jakich do tej pory narobili tam szkód. Jeszcze raz – nikt tu za nic nie odpowiada, kompromitacja powoduje czasem przesunięcie skompromitowanego na inne, często jeszcze wyższe stanowisko. I ten właśnie schemat powielany jest na wszystkich szczeblach państwowego zarządzania, albowiem przykład idzie z góry. Zachęca do stawiania na nieudaczników, ale bezwzględnie podporządkowanych, wiernych i znających swe miejsce w szeregu.

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/2...w-panstwie-w-ktorym-nikt-za-nic-nie-odpowiada
 

tele echo

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
4 427
Punkty reakcji
109
Monty Python w wersji prowincjonalnej lekarki

3903a41fc8dc04a3339308f6be80866a.png


http://wpolityce.pl/polityka/217350...a-zobacz-pelny-raport-zespolu-parlamentarnego

d1011dd00c5107c84e09e05192490884.jpg


http://wpolityce.pl/polityka/217554...a-ewy-kopacz-w-berlinie-przejdzie-do-historii

http://wpolityce.pl/lifestyle/21753...e-gdzie-doszlaby-gdyby-nie-merkel-zobacz-memy

Komiczna próba przemarszu po czerwonym dywanie, pomoc w nawigacji w wykonaniu niemieckiej przewodniczki Merkel, honory składane... barierce. Cóż, najwidoczniej cała para i wysiłki speców od wizerunku w Platformie poszła w przygotowania expose i atakowanie opozycji, na dyplomatyczne maniery zabrakło czasu (albo umiejętności). Można za to uczciwie przyznać, iż pasują do siebie premier z prezydentem teraz jak mało kto, elita najprawdziwsza - kulturalnie, ortograficznie i merytorycznie.

http://naszeblogi.pl/49947-szpilki-trema-i-smolensk

[video=youtube;eHCj8RtpBRo]http://www.youtube.com/watch?v=eHCj8RtpBRo&feature=player_embedded[/video]
 
Ostatnia edycja:

tele echo

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
4 427
Punkty reakcji
109
Nie wysilaj tak swoich szarych komórek, bo jeszcze przepukliny mózgowej dostaniesz ... to ile osób zajrzało do tej dziury, gdybyś tak był łaskaw rzucić okiem na licznik odsłon?
 

tele echo

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
4 427
Punkty reakcji
109
Tak trzymać. Byleby do wyborów.

[video=youtube;h4WQnwRErkw]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=h4WQnwRErkw[/video]

Bardzo serdecznie życzę pani premier, aby nauczyła się lewitować nad tym czerwonym dywanem. Bo wtedy pani Merkel nie będzie musiała ją brać pod pachę” – mówi znany pisarz i satyryk Marcin Wolski w rozmowie z portalem wPolityce.pl.

http://wpolityce.pl/polityka/217625...witowac-nad-tym-czerwonym-dywanem-nasz-wywiad

A, tych którzy już się zdążyli pobudować często na kredyt we franku szwajcarskim, jeszcze mają jakąś robotę, czy walczą pazurami o utrzymanie własnej firmy z polskim fiskusem, obejmie się „troskliwie” nowym podatkiem katastralnym. Niech no tylko PO, nie daj Boże wygra wybory, natychmiast zniesie się kartę nauczyciela, zwolni trochę pocztowców i listonoszy i zamknie kopalnie w ramach restrukturyzacji górnictwa.

Już wkrótce obecna władza, nawet tym najmłodszym, których nie stać na płyty CD, a którzy chcą ściągnąć trochę muzyki z internetu, fundnie nowy podatek - opłatę od tabletów i smartfonów, które dodatkowo wywindują jeszcze i tak już horendalnie wysokie ceny tych urządzeń w Polsce. Ponieważ UE nie chce płacić polskim producentom rolnym i przedsiębiorcom z branży spożywczej, którzy stracili na rosyjskim embargo, to obecna koalicja PO-PSL wprowadzi opłatę dla rolników, a pośrednio i konsumentów w wysokości 0,2 proc. ceny sprzedawanych produktów. Wszyscy więc zrzucimy się finansowo na pokrycie strat polskich sadowników.

289f8286b1d71129159ef429ec3f1b85.jpg


http://wpolityce.pl/polityka/217617...-sobie-wcisnac-tego-samego-bubla-po-raz-drugi
 
Ostatnia edycja:

tele echo

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
4 427
Punkty reakcji
109
A że mali, że zawistni, że pamiętliwi, że naburmuszeni, że nieufni. Co i rusz pojawiali się eksperci ds. wizerunku, którzy analizowali każdą minę, każdy gest, każde słowo jednego z „kaczorów”. Na początku można to było jakoś wytłumaczyć tym, że media patrzą na ręce władzy, że takie ich prawo do krytyki rządzących. Media jechały po nich, jak po przysłowiowej łysej kobyle. Obiektywizmu w tym wszystkim było tyle, co kot napłakał.

imagese.jpg


http://niepoprawni.pl/blog/9049/polowanie-na-kaczki

[video=youtube;8DorROUxass]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=8DorROUxass[/video]
 

tele echo

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
4 427
Punkty reakcji
109
Lekcja

Uczestnicy tego spotkania często powtarzali, że podczas Mazurka Dąbrowskiego w wykonaniu stutysięcznej widowni Rosjanie mieli strach w oczach. Wiszący nad chorzowską "salaterką" śpiew i ryk wręcz ich paraliżował. Z kolei naszych mobilizował i na boisku nie szczędzili zdrowia. W czterdziestej trzeciej minucie piłkę przejął po lewej stronie boiska Brychczy, przedłużył do Kempnego, a ten podał do wychodzącego na wolną pozycję Cieślika. Nasz mały łącznik znalazł się sam na sam z Jaszynem i strzelił w róg bramki. Okrzyki "Jest! Jest!" wstrząsnęły całym Chorzowem, a za sprawą głośników radiowych chyba całą Polską. Współautorem drugiego gola wkrótce po przerwie był Brychczy, który rozgrywał jedno z najlepszych spotkań w karierze. Po efektownej indywidualnej akcji prawą stroną dokładnie dośrodkował na głowę Cieślika, który mimo skromnego wzrostu nie marnował takich okazji.

Pan Lucjan wciąż powtarza, że był to jeden z najwspanialszych dni w jego życiu. Ludzie szaleli ze szczęścia. Nikt nie zwracał uwagi na padający deszcz. Cieślika i Brychczego kibice zanieśli na ramionach do szatni. Zapanowała ogólnonarodowa euforia. To była naprawdę wielka lekcja patriotyzmu.

http://www.footballblog.pl/opowiesci-krola-kibicow-II-historia-meczu-polska-zsrr-w-1957-roku
 

tele echo

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
4 427
Punkty reakcji
109
Zwykła korporacja

No właśnie, Krzyżanowski nigdy nie odpowiedział w wolnej Polsce za swoje zbrodnie sądowe. Jak to było możliwe, że wolna Polska nie potrafiła na nim wyegzekwować sprawiedliwości? — Myślę, że najlepszym tutaj argumentem będzie uzasadnienie wyroku uniewinniającego prokuratora Krzyżanowskiego - w latach 90. postawiono go jednak w stan oskarżenia w związku z mordem sądowym m.in. na Danucie Siedzik „Ince”. Otóż w tym uzasadnieniu sąd obecnej III Rzeczpospolitej stwierdził, że nie może wydawać wyroku na prokuratora za błędy popełnione przez niego w czasie procesów, bo kto wie, czy kiedyś w przyszłości temu sądowi, który wydaje wyrok też takie zarzuty nie zostaną postawione.

021ad800459e690fbef161e3c629a506.png


http://wpolityce.pl/historia/217865...dliwosci-to-rzecz-niedopuszczalna-nasz-wywiad
 

tele echo

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
4 427
Punkty reakcji
109
[video=youtube;N-f-RM_YESI]https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=N-f-RM_YESI[/video]

Żałosne to wszystko, a jeszcze bardziej żałosne jest milczenie dawnych liderów „Solidarności”, którzy na odwadze prostych robotników, na wsparciu Kościoła i księży, na sile biorącej się wiary porobili kariery. Patrzą bez cienia emocji, śladu protestu, jak wszystko co w sierpniu 1980 roku i później było święte, jest deptane, opluwane, niszczone.

Rosną im już trzecie i czwarte podbródki, klapy uginają się od medali, konta pęcznieją od pieniędzy, żyrandole świecą nad głowami, resortowe dzieci kadzą i klaszczą.

Tak, prawdziwi z nich ludzie wolności i solidarności… Będzie co świętować w kolejnym sierpniu.

http://wpolityce.pl/media/217925-i-...woraka-grzywnami-wbija-do-glowy-wolnosc-slowa

Na pewno przed wyborami nie będą starali się tego wprowadzić, o tym jestem prawie przekonany. Bo to są hipokryci. Oni robią wszystko, żeby osiągnąć dobry wynik, a potem robią to, co zrobili z wiekiem emerytalnym - przecież przed kampanią w 2011 r. również nic nie mówili o podniesieniu wieku emerytalnego i zrównaniu wieku kobiet i mężczyzn. Cytowałem zresztą w moim wystąpieniu referendalnym, co mówił pan Rostowski, co mówił pan premier, co mówił pan Sikorski, co mówił pan prezydent Komorowski. A potem po wyborach zrobili, co zrobili.

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/2...tyd-ze-poslowie-cos-takiego-w-ogole-proponuja

premier_iii_rp_0.jpg


http://niepoprawni.pl/
 
Ostatnia edycja:

tele echo

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
4 427
Punkty reakcji
109
Zło dobrem zwyciężaj

6925723-ks.jpg


Do Instytutu Pamięci Narodowej trafiły tajne materiały, dotyczące śmierci księdza Jerzego Popiełuszki - dowiedział się "Nasz Dziennik". Materiały pochodzą z archiwów służb specjalnych. Prokuratorzy IPN nie udzielają żadnych informacji na ich temat, zasłaniając się koniecznością zachowania tajemnicy. Prezes Instytutu, doktor Łukasz Kamiński, powiedział tylko, że informacje na ten temat zostaną przekazane opinii publicznej, gdy będzie to możliwe.

Nowe materiały zostały włączone do śledztwa w sprawie związku przestępczego w strukturach komunistycznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, w ramach którego badana jest sprawa zabójstwa księdza Popiełuszki. 19 października minie 30 lat od śmierci kapelana "Solidarności".

http://wiadomosci.dziennik.pl/wydar...dziennik-nowe-materialy-o-ks-popieluszce.html

http://www.tvp.info/17202464/co-kry...ks-popieluszki-tajne-materialy-trafily-do-ipn

Prokuratorzy Instytutu Pamięci Narodowej zasłaniają się tajnością archiwaliów i nie chcą udzielić żadnych informacji na ich temat.

Jak dowiedziała się gazeta, chodzi o co najmniej kilka teczek zawierających "ciekawe" materiały.

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/polska/ne...e=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/ne...rci-ks-popieluszki-trafily-do-ipn,nId,1534347

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,ti...zki,wid,16949658,wiadomosc.html?ticaid=1139ec
 
Do góry