O polityce

tele echo

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
4 427
Punkty reakcji
109
Ulokowaliśmy się na końcu stawki z uwagi na dramatycznie niską punktację uzyskaną w takich dziedzinach, jak poziom zarobków (1,5 pkt. w dziesięciopunktowej skali), skala bezrobocia, dostępność mieszkań (0,3 pkt.) oraz jakość służby zdrowia (2,8 pkt.) i usług publicznych. Źle prezentuje się stopień rozwarstwienia dochodów: zarobki 20 proc. najlepiej sytuowanych Polaków są niemal pięciokrotnie większe niż 20 proc. najmniej zarabiających, co niewątpliwie gruntuje poczucie krzywdy i niesprawiedliwości oraz wpływa na poziom zadowolenia z życia, który w badaniach osiągnął przygnębiająco niski pułap 3,4 pkt.

Tę niepokojącą ocenę potwierdzają inne obserwacje: zapaść demograficzna, alarmujący wzrost liczby samobójstw (45 proc. więcej w 2013 r. niż w poprzednim), w których wyniku w Polsce ginie więcej osób niż w wypadkach drogowych. (...).

„Coraz bardziej pogłębiający się kryzys nadziei, który grozi – i to wcale w nieodległej perspektywie – wręcz fizyczną zagładą narodu, ma swoje korzenie o wiele głębiej niż tylko w wymiarze polityczno-ekonomicznym – przestrzega Zbigniew Stawrowski, filozof polityki. – Chodzi tu przecież przede wszystkim o kryzys duchowy, dotykający podstawowych wartości, na których osadzone jest nasze osobiste życie i które pozostają ściśle związane z dziejami naszego narodu”.

http://niezalezna.pl/60773-wyczerpanie
 

tele echo

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
4 427
Punkty reakcji
109
60776812981414229354.jpg


60776812991414229354.jpg
 

jacek.opara

Super Moderator
Członek Załogi
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
1 988
Punkty reakcji
17
Miasto
ZZ Celnicy PL Gdynia
Dzięki mnie na pewno wszyscy wiedzą, że sonar też już dawno Ci wysiadł. Stąd również moja litość .... :) ... ekspercie od ... latania na drzwiach stodoły ...

Wolę być "ekspertem od latania na drzwiach stodoły" niż takim zakompleksionym kozakiem jak ty. Przynajmniej nie ukrywam się pod tajemniczymi nickami - TELE ECHO, ZONA LOTA, itp.

1.jpg
 

tele echo

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
4 427
Punkty reakcji
109
mistrzuniu ciętej riposty.
jeszcze trochę nad Tobą popracuję i będziesz mógł otrzymać kolejną mamełę.

lustracja kota prezesa. poradź sobie z tym, a natychmiast wypiszę stosowny dyplom.

60798813421414314553.jpg


Niby tylko jedno zdanie, ale wywołało spore poruszenie. W komentarzach pod wpisem Nowaka nie brakuje złośliwości i kpin z byłego ministra. Stanisław Janecki pytał: "A to trzeba się zamienić zegarkami z kolegą czy wystarczy przestawić?"; @NikiWrobelek napisała: "Sławciu zbanowałeś mnie ? ta ja mam taki fajny zegarek , mogliśmy się zamienić :p".

http://niezalezna.pl/60798-internauci-nadepneli-nowakowi-na-odcisk-i-bylemu-ministrowi-puscily-nerwy
 
Ostatnia edycja:

tele echo

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
4 427
Punkty reakcji
109
Kiedy oddziały Wehrmachtu wkroczą już do Warszawy, generał brygady Helmuth Stieff, przerażony skalą zniszczeń, napisze do żony, że wstydzi się być Niemcem. „Mieszkańcy przeżywają trudny do opisania dramat – będzie donosił. – Nawet bogaty naród i bogate państwo miałoby trudności z odbudowaniem tego wszystkiego, co wymagało wieloletniej pracy całego narodu, by w ogóle powstać. Tymczasem państwo polskie już nie istnieje, nie ma też żadnych możliwości zarobku, gdyż wszystkie zakłady produkcyjne zostały zniszczone. Jeśli nawet ktoś ma jeszcze pieniądze i kapitał, to ledwie starcza mu na chwilę obecną. [...] Kto ma pieniądze na wstawienie nowych szyb do okien, na naprawę przewodów świetlnych w domach, na zreperowanie uszkodzonych dachów? Nikt! Warszawa to miasto i ludność skazane na zagładę”.

http://niezalezna.pl/60800-cwiczenia-z-arytmetyki-2

Uśredniając wartość złotówki do euro przybliżę te wartości. W okresie międzywojennym szacunki mówią o stracie 107,5 mld ówczesnych złotych w wyniku utraty samych dóbr materialnych. Problemem są szacunki związane z utratą dóbr kultury. (…) To w dużej części zostało zniszczone przez państwo sowieckie. Ja w dużym zaniżeniu przyjąłem tę kwotę na 100 mld złotych. To jednak kwota dużo zaniżona — wskazuje.

http://wpolityce.pl/polityka/219591...-mld-euro-przez-dzialania-panstwa-rosyjskiego
 

jacek.opara

Super Moderator
Członek Załogi
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
1 988
Punkty reakcji
17
Miasto
ZZ Celnicy PL Gdynia
Szok i oburzenie dziennikarzy po słowach Ewy Stankiewicz o "zamachu" w Katowicach...

To są ci jedynie słuszni dziennikarze? Tylko oni mają monopol na prawdę? Jaką mendą trzeba być aby na tragedii całej rodziny zbijać kapitał?

Szok i oburzenie dziennikarzy po słowach Ewy Stankiewicz o "zamachu" w Katowicach. "To jakaś paranoja"

"Czy jest na sali specjalista?", "Stankiewicz ma słaby kontakt z rzeczywistością", "Drodzy niepokorni, pomóżcie koleżance, jest naprawdę źle" – to tylko część komentarzy środowiska dziennikarskiego po wpisie Ewy Stankiewicz w radiu Wnet, w którym zasugerowała, że za tragiczną śmiercią Dariusza Kmiecika i jego żony Brygidy Frosztęgi-Kmiecik, stali rosyjscy agenci.

Przypomnijmy, że zaledwie dwa dni po wybuchu gazu w katowickiej kamienicy, gdzie zginęło małżeństwo reporterów wraz z dwuletnim synem, na stronie internetowej Radia Wnet prowadzonego przez Krzysztofa Skowrońskiego, pojawił się felieton Ewy Stankiewicz.


Więcej pod poniższym linkiem:

http://natemat.pl/121729,szok-i-obu...wicz-o-zamachu-w-katowicach-to-jakas-paranoja
 

tele echo

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
4 427
Punkty reakcji
109
Króle naszego czasu

Czy nagromadzenie byłych esbeków w życiu publicznym III RP jest przypadkiem?

Skoro ze służb się nigdy nie odchodzi, czy byli komunistyczni funkcjonariusze wciąż pełnią jakieś nieoficjalne funkcję? Komu służą i kogo reprezentują ludzie formowani i kształtowani przez komunistyczne, a więc prosowieckie, służby? Czyje zadania wypełniają w III RP?

Co stoi za medialnymi kreacjami gen. Dukaczewskiego, gen. Czempińskiego, płk. Makowskiego, czy wreszcie samego Severskiego, który staje się autorem denuncjacji całego środowiska byłych służb?

Dlaczego w kluczowych momentach historii III RP pojawiają się osoby związane z komunistycznymi służbami, jak choćby Tomasz Turowski, który 10 kwietnia 2010 roku czekał na lotnisku w Smoleńsku na przylot śp. Lecha Kaczyńskiego? Czy był tam przypadkowo? Czyje – idąc tropem myśli Severskiego – interesy realizował tam komunistyczny szpieg? Jakie zadania wykonywał?

http://wpolityce.pl/polityka/219632...e-iii-rp-opleciona-przez-postsowieckie-sluzby

Uczestniczyłem ostatnio w pogrzebie Ani Przybylskiej. Ksiądz w kościele mówił z zaangażowaniem sprzedawcy mebli. O jednej z najcudowniejszych istot, jakie znałem, wygłaszał frazesy rodem z Wikipedii. Padały slogany o tym, że „Bóg jest łaskawy i sprawiedliwy”. To największe kłamstwo, jakie czytałem, od dwóch tysięcy lat. Tylko bezlitosny egoista potrafi zabrać młodą matkę trójce dzieciaków. Ale to nie wszystko. W trakcie mszy poświęconej zmarłej osobie Kościół nie zajmuje się tym, kto odszedł, nie zajmuje się jej rodziną i bólem. Kościół zajmuje się sobą. Swoim pieprzonym ewangelicznym narcyzmem. Jak padły słowa „Przeprośmy za nasze grzechy”, to aż zacisnąłem pięści z bezradności. A kiedy wy przeprosicie za swoje - za obłudę, pedofilię, zachłanność i bizantyjski styl życia? Kiedy ten wasz Bóg przeprosi rodzinę Ani, że gdy ona odchodziła, on zajmował się doglądaniem budowy kolejnej świątyni. Niech przeprosi Jarka, że zabrał matkę jego dzieci. Z pozycji kolan nie zmieni się ani świata, ani własnych horyzontów. Czasami mam wrażenie, że gdyby to od Polaków zależała ewolucja, to chodzilibyśmy wyłącznie na kolanach — drwi „Król TVN-u”.

http://wpolityce.pl/gwiazdy/219624-...ziem-chrystusa-a-stal-sie-narzedziem-chytrusa

"czy jeśli ginie rodzina dziennikarzy razem z dzieckiem, czy to nie jest jakiś rodzaj prewencji środowiska, które chce zdyscyplinować po prostu swoich ludzi w Polsce. Oczywiście to może być bardzo oderwane od rzeczywistości i nie twierdzę, że tak jest, natomiast zadaję sobie to pytanie - stwierdziła publicystka. - Agentura rosyjska w Polsce jest i ponieważ w tej chwili coraz bardziej nasila się konflikt Polska-Rosja to jakby mocodawcy tej agentury muszą zdyscyplinować środowisko, które ma i wśród nich na pewno są dziennikarze, to wiemy.". (...).

Może sie oczywiście okazać, że wątpliwości Ewy Stankiewicz nie były uzasadnione i prawdziwa okaże się wersja sugerowana przedwczoraj przez dziennik "Fakt" /TUTAJ/, że za katastrofę odpowiedzialny jest jeden z lokatorów, który nielegalnie podłączył się do sieci gazowej. Być może. Mieliśmy jednak w ostatnich latach tyle podejrzanych "wypadków" oraz "samobójstw", że nie należy wykluczać tego typu przypuszczeń z góry. A już urządzanie histerycznych nagonek w celu "zamknięcia gęby" ich autorom jest karygodne. Co wiecej może ono tylko wzmóc podejrzenia /choćby były bezpodstawne/.


http://niepoprawni.pl/blog/elig/wsciekla-nagonka-na-ewe-stankiewicz
 
Ostatnia edycja:

jacek.opara

Super Moderator
Członek Załogi
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
1 988
Punkty reakcji
17
Miasto
ZZ Celnicy PL Gdynia
Lech Kaczyński "prezydent nieudacznik". Prezydentura nieudolna, słaba, niedecyzyjna

Prezydentura Lecha Kaczyńskiego była nieudolna, słaba, niedecyzyjna. Prezydent wbrew kreowanemu przez PiS mitowi nie prowadził efektywnej polityki europejskiej, efektywnej polityki powstrzymywania Rosji i efektywnego dialogu społecznego. Powoływanie się na jego dorobek to błąd kampanii Dudy - pisze w najnowszym "Newsweeku", publicysta Cezary Michalski. ...

http://polska.newsweek.pl/lech-kaczynski-najgorszy-prezydent-iii-rp,artykuly,357209,1.html
 

tele echo

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
4 427
Punkty reakcji
109
Kurski pyta: “Czy prawdą jest, że syn Komorowskiego był prokurentem (...)"

Jacek Kurski w rozmowie z dziennikarzem RMF FM. „...”Czy twierdzi pan, że senator Bierecki coś ukradł? (…) Może nie wszyscy o tym wiedzą, ale senator Bierecki nie ma żadnych zarzutów. W porównaniu z Adamowiczem, Nowakiem i całą czeredą jakichś działaczy z Piaseczna, którzy witali prezydenta Komorowskiego na jego trasie. Bierecki nie ma żadnych zarzutów. (…) nie ukradł żadnych pieniędzy. To, że kiedyś była Fundacja, która miała 70 tysięcy, a Bierecki przez dwadzieścia lat pomnożył to do 70 milionów, to świadczy wyłącznie o jego zdolnościach menedżerskich. Te pieniądze nie zostały ukradzione. Po trzecie, i to jest najważniejsza sprawa, wygląda to na zasadę podwójnego profitu: to środowisko, które nabroiło, które ma czarno za uszami, czyli doprowadziło do upadku Wołomina i Kopernika, próbuje zbijać kapitał polityczny „...”Bierecki zarządzał SKOK-iem Stefczyka, czyli tej kasy, w której nie ma żadnych nieprawidłowości. Natomiast nie miał wpływu na to, kto założy SKOK Wołomin. Założyli to dawni ubecy, dawni ludzie WSI. Doprowadzili tutaj do setek milionów nadużyć „...”Wołomin kradnie setki milionów złotych, doprowadza to do upadłości. A dzisiaj próbuje się obciążyć tym Prawo i Sprawiedliwość i SKOK-i. No śmieszne, bezczelne. (…) Chciałbym się dowiedzieć, chciałbym, żeby dziennikarze zapytali dzisiaj pana prezydenta Komorowskiego czy prawdą jest, że pan Polaszczyk bywał w Pałacu Prezydenckim „...”(…)jeżeli Platforma próbuje zabić SKOK-ami PIS to jest to kulą w płot, ponieważ ma tutaj pewne rzeczy do wyjaśnienia. Czy prawdą jest, że syn pana prezydenta Komorowskiego, Jakub Komorowski (Kurski się pomylił ws. imienia - dop. red*) był prokurentem w jednej ze spółek prowadzonych przez pana Piotra Polaszczyka, byłego oficera WSI… „..”miało to zabić PIS, a obawiam się że odłamki pójdą na Platformę. I niechże się zacznie tłumaczyć pan prezydent Komorowski z afery SKOK-u Wołomin, jak równieżSKOK-u Kopernik, doprowadzonego do upadłości przez byłych działaczy Platformy Obywatelskiej, z panem Chaberko na czele ...(źródło )

http://wpolityce.pl/gospodarka/2373...-spolek-prowadzonych-przez-bylego-oficera-wsi

http://naszeblogi.pl/53494-czy-niemcy-delegowaly-lisa-do-zniszczenia-komorowskiego
 

tele echo

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
4 427
Punkty reakcji
109
Nie trzeba nam szoguna

[video=youtube;Ox7vhj2nPw8]https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Ox7vhj2nPw8[/video]
 

tele echo

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
4 427
Punkty reakcji
109
Wnioski końcowe

[video=youtube;7Y6MhkQhOo0]https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=7Y6MhkQhOo0[/video]

Śledztwo powinno również obejmować "Tusk, Kopacz & Komorowski" - od 5.30 .
 
Ostatnia edycja:

jacek.opara

Super Moderator
Członek Załogi
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
1 988
Punkty reakcji
17
Miasto
ZZ Celnicy PL Gdynia
Ten pilot odmówił Lechowi Kaczyńskiemu ale żyje, a pod Smoleńskiem?

[h=1]Pilot, który ODMÓWIŁ Lechowi Kaczyńskiemu lądowania w Gruzji: Było niebezpiecznie, ale prezydent ROZKAZAŁ lot do Tbilisi[/h]
W rękach pilota wojskowego, który w sierpniu 2008 roku siedział za sterami Tu-154M leżał los nie tylko prezydentów Polski, Litwy, Estonii i Ukrainy, ale i pozostałych członków załogi oraz pasażerów. Mjr Grzegorz Pietruczuk odmówił wykonania rozkazu Lecha Kaczyńskiego, aby lądować w ogarniętej walkami Gruzji. Pilot wojskowy wie, że miał rację. Dbał tylko o bezpieczeństwo osób na pokładzie, a mimo to został nazwany TCHÓRZEM, który przynosi wstyd Polsce...

http://m.se.pl/wiadomosci/polska/pi...ebezpiecznie-ale-prezydent-rozkaz_177965.html
 

tele echo

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
4 427
Punkty reakcji
109
Chciałbym dodać jeszcze jedną rzecz – bardzo dziękuję za uznanie, ale chciałbym też podziękować wszystkim pracującym nad tą sprawą, ponieważ jest to nie tylko kwestia ważna dla Polski. Jest ona ważna dla całego wolnego świata. W takich sprawach – i im podobnych, jak np. wypadek malezyjskiego samolotu – jest niezwykle ważne dla obywateli wolnego świata, żebyśmy doszli do sedna sprawy.

[video=youtube;v7r0VkieLW4]https://www.youtube.com/watch?v=v7r0VkieLW4&feature=player_detailpage[/video]
 

tele echo

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
4 427
Punkty reakcji
109
my nie chcemy specjalisty od kur ...

[video=youtube;Et1yHfk5ql4]https://www.youtube.com/watch?v=Et1yHfk5ql4&feature=player_detailpage[/video]
 

tele echo

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
4 427
Punkty reakcji
109
wszystkim zwolennikom króliczka polecam informację o wszczęciu procesu z udziałem 93-letniego byłego ss-mana http://niezalezna.pl/66300-kiszczak...-niemczech-93-letni-ss-man-stanal-przed-sadem

system, wskutek negatywnej selekcji, właśnie sam się wykańcza. więc i u nas też w końcu zapanuje normalność.

[video=youtube;qiRzZNJjcO0]https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=qiRzZNJjcO0[/video]
 

tele echo

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
4 427
Punkty reakcji
109
[video=youtube;IpGfetHujJQ]https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=IpGfetHujJQ[/video]

Jest rok 2001 wybucha tzw. sprawa Szeremietiewa. Bronisław Komorowski zwalniając wiceministra Szeremietiewa, zadeklarował wówczas, że jeśli jego zastępca zostanie uniewinniony, to on sam usunie się z życia politycznego, gdyż poczucie honoru nie pozwoli mu na sprawowanie urzędów państwowych. http://naszeblogi.pl/54219-​komorowski-czlowiek-ktory-pomylil-honor-z-honorarium

Zastanawiam się czasami jak poczuje się ta część rodzin smoleńskich, która dzisiaj daje się używać władzy do uwiarygodniania wersji katastrofy forsowanej przez sektę pancernej brzozy? Jak zareagują, kiedy okaże się, że Tusk chcąc się pozbyć politycznych konkurentów cynicznie i na zimno poświecił także własnych ludzi oraz polityków koalicyjnego PSL, a wśród nich Grzegorza Dolniaka, Sebastiana Karpiniuka, Arkadiusza Rybickiego, Leszka Deptułę, Wiesława Wodę i Edwarda Wojtasa? http://naszeblogi.pl/54220-zdrajcy-sa-wsrod-nas

Mam parę spraw do prezydenta. Tu prezydent przyrzekał niedawno, ręce podnosił do góry że lasy państwowe są nie do sprzedaży, a pod Babią Górą las sprzedali. Pan panie prezydencie kłamie. Chciałabym się dowiedzieć, gdzie był prezydent, jak sprzedawali PKL. Czy zna nazwę tej kliki? — powiedziała Zofia Bigos, która przewodniczy Stowarzyszeniu Właścicieli i Współwłaścicieli Wywłaszczonych Hal i Polan w Tatrach.

Wychodzi na to, że kolejkę kupił Luksemburg, a za jego pośrednictwem Putin. Teraz się Putin będzie się na Kasprowy woził. Ale Tatry nie zostały bez ochrony, bo nasze stowarzyszenie działa, w tym kierunku, żeby Tatr bronić — dodała.

Góralka nawiązała do warszawskiego Pałacu Kultury, symbolu sowieckiej dominacji nad Polską, który został wciągnięty na listę dóbr narodowych. http://wpolityce.pl/polityka/241953...iemu-zofia-bigos-pan-klamie-pan-jest-patriota
 
Ostatnia edycja:

tele echo

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
4 427
Punkty reakcji
109
Do Sumlińskiego zgłosił się jego dawny informator, pułkownik służb, który nawrócił się na katolicyzm. Jego spowiednik nakazał mu jako pokutę ujawnienie prawdy o wszystkich łajdactwach, których się dopuścił podczas służby. Ów pułkownik wyznał, że ma nowotwór w ostatnim stadium i prosił Sumlińskiego, by opublikował dokumenty zdeponowane u notariusza. Dał też telefon do spowiednika.

Facet wkrótce zmarł, a spowiednik potwierdził fakt takiej pokuty. Sumliński zapoznał się więc z pozostawionymi przez pułkownika materiałami i stwierdził, ze dokumenty te rzucają nowe /skrajnie niekorzystne/ światło na postać Bronisława Komorowskiego. Dlaczego jednak Sumliński opowiada o tym wszystkim wokół?

http://naszeblogi.pl/54244-wojciech-sumlinski-o-bronislawie-komorowskim http://naszeblogi.pl/54244-wojciech-sumlinski-o-bronislawie-komorowskim

By uratować kraj, przed kolonialnym upadkiem najpierw trzeba przegonić obecną władzę i rozbić Układ, który tą fasadową władzą steruje. Przecież widać, że oni robią tylko interesy.
Tak było z Kopacz, jak chciała zamykać kopalnie. I tak jest dzisiaj z Tuskiem, który sobie kupił francuskie poparcie za helikopterowy kontrakt rujnujący polski przemysł zbrojeniowy.

http://naszeblogi.pl/54238-interes-polska

Stworzymy tam nową oligarchię, która będzie okradać własny naród nie tylko z godności i siły, lecz po prostu ze wszystkiego, głosząc przy tym, że wszystko, co czyni, czyni dla dobra ojczyzny i obywateli. Niższe szczeble tych krwiopijców będą uzależnione od wyższych w nierozerwalnej strukturze piramidy. Trzeba będzie starać się, by w piramidę wpasowany był każdy zdolny i inteligentny człowiek, by zechciwiał w niej i spodlał. Niedopasowywalnych szaleńców, nieuleczalnych fanatyków, nałogowych wichrzycieli i każdą inną wartościową jednostkę wyeliminujemy operacyjnie.

http://naszeblogi.pl/54239-nie-dla-polakow-ze-wschodu-ale-wplynie-do-nas-rzeka-czarnych

285411


http://wpolityce.pl/swiat/242213-ro...towych-trolli-czy-oficjalne-stanowisko-kremla
 
Ostatnia edycja:

KoralowaKaja

Nowy użytkownik
Dołączył
22 Styczeń 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
[h=1]Pilot, który ODMÓWIŁ Lechowi Kaczyńskiemu lądowania w Gruzji: Było niebezpiecznie, ale prezydent ROZKAZAŁ lot do Tbilisi[/h]
W rękach pilota wojskowego, który w sierpniu 2008 roku siedział za sterami Tu-154M leżał los nie tylko prezydentów Polski, Litwy, Estonii i Ukrainy, ale i pozostałych członków załogi oraz pasażerów. Mjr Grzegorz Pietruczuk odmówił wykonania rozkazu Lecha Kaczyńskiego, aby lądować w ogarniętej walkami Gruzji. Pilot wojskowy wie, że miał rację. Dbał tylko o bezpieczeństwo osób na pokładzie, a mimo to został nazwany TCHÓRZEM, który przynosi wstyd Polsce...

http://m.se.pl/wiadomosci/polska/pi...ebezpiecznie-ale-prezydent-rozkaz_177965.html

Tiaaa, tak bardzo typowe. Szkoda faceta, jak dla mnie pilot powinien być panem i władcą na pokładzie samolotu. I nikt nie powinien mieć totalnie żadnego prawa jakiegokolwiek głosu, taka mała autonomia.
 

pomoka

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Marzec 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Tiaaa, tak bardzo typowe. Szkoda faceta, jak dla mnie pilot powinien być panem i władcą na pokładzie samolotu. I nikt nie powinien mieć totalnie żadnego prawa jakiegokolwiek głosu, taka mała autonomia.

typowe dla władzy , jeśli nie działasz tak jak im pasuje to już Polakiem nie jesteś, bo przecież decyzji nie podejmuje ten kto się zna , ma doświadczenie i wiedzę, a ten którego wybrał "suweren" - tylko Ci mają władze mimo braku jakiejkolwiek wiedzy
http://www.redstarescorts.com
 
Ostatnia edycja:
Do góry