• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nowy Dyrektor w IC Katowice

Szanowna/y trans Waleriano! (A może nie szanowny/a)
Z pewnością nie zauważyłaś jak wyglądały poprzedhie rządy IC bez planu i koncepcji zarządzania. A twoje wpisy jednoznacznie świadczą o oszołomstwie, które udzieliło ci się po poPISach poprzedniej władzy. Zastanów się nad tym dlaczego 90% tu piszących krytkuje twoje wpisy i nie podziela twojego zdania. Może pora zastanowić się nad psycho-terapią???
 
Myślę sobie Celniku Piotrze, że nie Ty jeden próbowałeś coś Walerianie wytłumaczyć. Jak widać po treści wpisów na forum z niewielkim skutkiem. I wydaje mi się, że i Ty niewiele wskurasz.
Nie wiem o co może jej chodzić ale nie zamierzam się wdawać w jakąkolwiek polemikę z Walercią jeśli będzie dalej z taką zajadłością obrażać wszystko i wszystkich.:eek:
 
Do wszystkich dyskutujących z Walerianą.

Jaka bezczelna buta i chamstwo. Mają plan jak w filmie gang olsena. I nie nazywaj mnie pólgłówką bo skończyłam filozofie:D A jak dostaniesz kartke to ci nawet łóżko szpitalne nie pomoże.A ja chętnie rozdam. Już to udowodniłam.

Moi drodzy!
Niniejszym wpisem jasno Waleriana określiła swoją tożsamość!
Określenia "półgłówki" użyłem li wyłącznie wobec "przebierających nogami na korytarzu po stanowiska", nie określając nikogo imiennie! Powyższy wpis jest jasną deklaracją prowokatora, którego Szanowni Koleżanki i Koledzy, mam nadzieję, rozpoznają nawet po zmianie nicka i i nie podejmą płonnej dyskusji z chętną do rozdawania zwolnień, pozbawioną ludzkich odruchów osobą.
 
90% procent krytukuje twoje wpisy to mi przypomina jak za komuny władza pisała 95% głosowało na ...... tyle, że to było zupełnie oderwane od rzeczywistości. Możeś się za dużo naoglądał transmisji z Pekinu:D

.
 
Ostatnia edycja:
2003

A Walercia się wyautowała z alokacji. Ciekawe co zadziałało. przynależność partyjna, ochrona związkowa, a może jakieś znajomości?? Teraz plujesz, a wtedy właziłaś w d....??? Byle nie wyjechać. Fuj...
 
Komu ty takie kity o ochronie kobiet wciskasz ? znam wiele koleżanek z ic cieszyn którym nic nie pomogło , nie obrażaj wszystkich którym nie udało się jak tobie , pozostaje pytanie jak to się stało że zostałeś /aś/
A może droga Walerciu ochrona zwiazkowa co ?
 
Chyba się zgodzę z jednym. Dla wielu ludzi . Aż strach pomyśleć co będzie w styczniu 2009r.
 
Ostatnia edycja:
Yossarianie i Obserwatorze1!
Dyskusje z towarzyszką Walerianą nie mają żadnego sensu! KAŻDY, kto się do niej odezwie zostanie zmieszny z błotem, pomalowany w odpowiedni kolor i wyzwany od najgorszych. To typowy prowokator co Boga się nie boi, a ludzi ma za śmieci! Cokolwiek by nie odpowiedzieć zaczyna wyzywać od komuchów, czerwonych lub towarzyszy. To świadczy jedynie o tym, iż sama ma "lewą" przeszłość i chciałaby ją wymazać, dlatego z tak chorobliwą obsesją usiłuje wskazywać na innych. Proszę wybaczcie jej, bo to jest choroba, ale nie podejmujcie dyskusji która ma z góry wiadomy efekt!
 
Rybko masz rację , ale muszę odpowiedzieć Walerci.
Nie wiem co będzie w styczniu , ty jesteś lepiej zorientowana , natomiast wiem że jak będzie źle to tobie się znowu uda / ochronka działa co ? /
 
Już mieliście ze mną nie dyskutować bo waszym zdaniem jestem chora itp. :D Jesteście dodatkowo śmieszni:D Co tak nagle przestaliście komentować aktualną rzeczywistość, "cudowne" zmiany personalne, pomysły? Już wam wszystko pasuje, sielanka? Uda nie uda. Zobaczymy.

Na związki nie liczę choć mnożą się też w cudownie ekspresowym tempie. Chociaż.... wystarczy 10 osób żeby złożyć więc może do dzieła?
 
Ostatnia edycja:
Przestańcie się kłócić i przekomarzać ! Popatrzcie lepiej co się dzieje w IC K-ce. I ktoś mówił, że kolesiostwa nie będzie. Niech to odwoła i to jak najszybciej. Wystarczy popatrzeć na zmiany :mad:
 
Ostatnia edycja:
Przestańcie się kłócić i przekomarzać ! Popatrzcie lepiej co się dzieje w IC K-ce. I ktoś mówił, że kolesiostwa nie będzie. Niech to odwoła i to jak najszybciej. Wystarczy popatrzeć na zmiany :mad:

A co jakiegoś frustrata nie poproszono do ogródka !? KOLEGO, czasy grilla już minęły. A swoją drogą gdzie to kolesiostwo, czy coś nadzwyczajnego się wydarzyło, czy też kolega z uporem godnym lepszej sprawy odgrzewa jakieś wcześniejsze kawałki !?
 
Nawet jakby na kolanach prosili. Są tacy co mają propozycje władzy w d..... Ej ty dran, co konkursy albo losowanie może było? Niestety fatalnie się dzieje. Już jest gorzej niż za mrozka.
 
Ostatnia edycja:
Koledzy! Nie bijcie w stoły!
Nożyce zawsze się odezwą myśląc, że o nich mowa ...
Niesamowite, do czego może doprowadzić zawiedziona ambicja.
Tak SZCZERZE, jest to dla mnie bardzo przykre i SMUTNE! Kolejny/a z Celników ma psychicznie zniszczone życie i obawiam się, iż jeśli się nadal nic znaczącego nie wydarzy, to przybędą następni ... A może by coś ZROBIĆ ????? Ktoś ma POWAŻNY i REALNY pomysł?
 
Nie widzę tego u siebie na odziale by było gorzej niż za zmroza , zresztą to niemożliwe bo gorzej być nie może , wszak zmroz i jego ludzie potrafią antyzarządzać . Kierownictwo naszego oc robi w pory po dzisiejszym odwołaniu zastępcy naczelnika.
A co do Milusińskiego to zgoda kolego/ko/ drenie , jakoś nie widać tego kolesiostwa chyba że każda zmiana osoby kojarzonej ze zmrozem która się niesprawdziła na swoim stanowisku i zastąpienie jej osobą nową jest kolesiostwem. To ja wolę " takie kolesiostwo " niż moje " ukochane kierownictwo "
 
Niestety kolesiostwo jest większe niż było. Żal mi was niektórych bo widzicie tylko to co chcecie widzieć, a siedząc na oddziałach i słuchając plotek piszecie bzdury. To co się dzieje tutaj w IC to paranoja. Knowania, stawianie każdy swoich teorii i kandydatur, a i tak stołki dostają Ci, którzy już byli kiedyś a być nie powinni na tych stanowiskach. :mad: Co do Dren-a, to reprezentujesz poziomem dyskusji byłą opcję sprzed "przymrozków :D Miałem nadzieję że p.o dyr. nie będzie brnął w to środowisko, które swoją szansę już kiedyś miało. Ale cóż, zawód na całej linii. Jeszcze liczę tylko na jednego z z-ców, który jest w miarę "świeży". Pozdrawiam.
 
Nie bardzo mogę się zgodzić z teorią że my na oc widzimy co chcemy widzieć , oświeć nas panie światowcu i salonowcu jakie to zmiany nastąpiły w izbie o których ty wiesz a my zwykli zole nie wiemy , jakie to ostatnio zmiany wskazują że stare wróciło , czy obecny z-ca naczelnika w katowicach piastował już taką funkcję ?
Konwania , podjazdy ? jak na salonowca winieneś wiedzieć że były , są i niestety będą i w izbie i na uc i w oc tak jak w życiu.
Rozumiem że nasz światowiec uważa że obecna kadra kierownicza cała bez wjatku jest de best i nie należy dokonywać zmian. Zapraszam do nas na oc ,
popracujesz to zmienisz zdanie , zapewniam cię że bardzo szybko.
 
Back
Do góry