• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nowy Dyrektor w IC Katowice

Czasami trafi się ktoś nowy ale to wyjątek. A najśmieszniejsze są zmiany które polegają wyłącznie na rotacji tych samych osób w kręgu stanowisk np. byłeś dyrektorem będziesz naczelnikiem. Byłeś naczelnikem wydziału x bedziesz naczelnikiem urzędu lub wydziału y.
 
Ostatnia edycja:
Musi być dużo PRAWDY w postach Waleriany skoro niektórzy już przestali pisać, chyba z braku argumentów :D I nawet wiecznie niezadowolony, notorycznie sfrustrowany, chyba własnym zachowaniem, oraz siejący odwieczny zamęt obserwator zamilkł. Ale to temat o nowych dyrektorach, więc może ktoś uchyli rąbka tajemnicy jak się sprawują ??? :D
 
Ostatnia edycja:
świetnie !

Musi być dużo PRAWDY w postach Waleriany skoro niektórzy już przestali pisać, chyba z braku argumentów :D .

:p
Jak to dobrze Max'ie, że nie opuszcza Cię poczucie humoru! :p
Przy okazji i mnie go poprawiłeś.
To bardzo cenne w tych smutnych czasach widzieć "drugą stronę" i umieć się z niej śmiać! DZIĘKA!
 
O czym ma pisać obserwator jak swoje osiągnął. Stołek ma to chciałby żeby cisza była i nikt nic broń boże nie pisał, bo jeszcze ktoś z MFu poczyta. Generalnie sielanka i jedno doskonałe pociągnięcie kadrowe goni drugie.
 
Ostatnia edycja:
Jeżeli chodzi o te 99% to chyba starej kadry kierowniczej jeszcze przed "przymrozkami", która liczy na coś po tych nominacjach dyrektorskich :D
 
Ostatnia edycja:
Co będę pisał jak ty walerciu wszystko wiesz najlepiej , swoje osiągnąłem to fakt ale nie tylko ja , tym czymś jest odwołanie zmrożonych , jak jeszcze usuną kierownictwo mojego oc to będzie świetnie . A ty co ? zabawki już zabrali ? do roboty pognali ? ? mała czarna ze zmrozem się skonczyła ?
Po raz kolejny kojarzysz mnie z wierchuszką , stajesz się monotematyczna , już ci pisałem że źle szukasz. he he he , zimno , zimno
Ja nie wykształcona jak ty więc i nie aspiruję do zaszczytów i awansów.
 
Ja nie wykształcona jak ty więc i nie aspiruję do zaszczytów i awansów.
No to już wiemy kim jest obserwator :D W końcu się pomyliłaś kochana i napisałaś w odpowiedniej dla swojej osoby formie. Wiemy kto jest taki sfrustrowany, oburzony, próbuje mącić na forum i nie tylko :D
 
Ostatnia edycja:
Widze po twoich postach, że jesteś nic nie znaczący i nie o tobie pisalam obserwatorze1. Mam namyśli różne inne gwiazdy typu obserwator, asterix, celnik piotr.
 
Cieszę się Wlerciu, że uważasz mnie za gwiazdę :) Proponuję Ci założenie mojego fun clubu. Będziesz uczestniczyć w spotkaniach ze mną, kolekcjonować moje posty, a może je publikować. A może tak zajrzeć w Twoją przeszłość? Czy nie ma tam legitymacji pzpr, zsmp, zsp albo innego czerwonego ugrupowania. Bo Twoja demagogia przypomina minioną ( w 1989 r) epokę. Bez pozdrowień Ciebie - Czarny Piotruś
 
Celniku Piotrze!
Muszę przyznać, że rozumiem Twoją niecierpliwość i "przymus" kontynuowania bezprzedmiotowej dyskusji z pewną osobą. Przyznaję jednocześnie, iż MUSZĘ jednak zweryfikować swój pogląd wobec Waleriany! Musi być naprawdę "dobra", skoro znajduje sposoby na wymuszenie tej wymiany zdań i "podpuszczenie", bądź co bądź, niegłupich adwersarzy! Z takimi umiejętnościami uważam, że zasługuje na "stanowisko", bez względu na wiedzę. Czemu? Bo "na stanowisku" wiedza jest mniej istotna, bardziej zaś siła przekonywania do "własnego zdania". Świadomie piszę NIE siła "przekonania" LECZ "przekonywania", gdyż póki dyskusja trwa, puty brak PEWNEGO rozstrzygnięcia!
 
Och Rybko nie przesadzaj. Mnie nie musisz się podlizywać. Dopóki trwacie dopóty nie dopuścicie ludzi z wiedzą i umiejetnościami na stanowiska. Co najwyżej rozdacie im we wrześniu dyplomiki uznania :D a awanse podzielicie sobie jak ongiś bywało. Dla was ludzie z wiedzą i umiejętnościami są niebezpieczni. Prędzej pozwolicie im odejść. Lubicie takich bezmyślnych, którzy nie dyskutują tylko potakują. Broń Boże o nic nie pytają.
 
Odwracanie uwagi ?!

Najbardziej zainteresowani konkursem są ci odsunięci od korytka tzw. stary wielki układzik bo zwykłych zoli to nie interesuje. Przebierają nóżkami ale Kapica nie jest taki głupi i dawnych nie dopuści.

Patrzcie jak rybka stara sie odciągnąć uwagę od fatalnych ruchów kadrowych i beznadziejnej sytuacji w izbie. Udaje zatroskaną o przyszłosć i roztacza wizje bliżej nieokreślonej apokalipsy. Może konflikt w gruzji napawa ją smutkiem:D. Trzeba odciągnąć uwagę od rzeczywistych problemów wszak wrzesień blisko i skok na bank się szykuje. Trzeba straty sobie powetować, a naiwnym bajke opowiedzieć , że skarbiec pusty i marne grosze są dla powracających z wygnania.



- PODDAJĘ SIĘ !!!
Niniejszym przepraszam wszystkich, że odwracam uwagę od NAJISTOTNIEJSZYCH wydarzeń w Służbie Celnej!
 
Ostatnia edycja:
Dzisiaj rozstrzygnięcie konkursu na dyra. Ciekawe czy "stare" pozostaje czy tkną w tę Izbę trochę "młodszej krwi" i trzeźwego umysłu ? Jak zostanie stare to makabra :mad:
 
Back
Do góry