• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór funkcjonariusz SCS

Tylko test pisemny- na początek metryce ravena 30 minut a później test osobowości bez limitu czasowego 60 pytań ale z tego ciężko się raczej przygotować
Nie chce się przygotowywać :) chodzi tylko o formę w jaką będzie to ubrane. Naświetliłeś temat. Dzięki ;)
 
Witam mam takie pytanie czy czy jeśli z jakiegoś nagłego powodu nie mógł się stawić na teście w danym dniu to jest szansa na kolejny termin
 
Jeśli ktoś dokopał się do pytań bardzo proszę o przesłanie prywatną wiadomością:)
 
Hej, też startuję w obecnym naborze do SCS :)
Jeśli można, to ponawiam delikatnie pytanie kolegi - jaki może być orientacyjnie czas między kolejnymi etapami: testem wiedzy, a testem sprawnościowym?
Jako ciekawostkę znalazłem info, że w niektórych IAS w ogóle odstępują od poszczególnych etapów rekrutacji (test wiedzy, sprawnościówka) ze względu na COVID-19. Jak myślicie - co nam (albo czego nie) Gdańsk zapoda?
 
Sprawnosciowke planują na koniec lutego, poczatek marca. Narazie jest problem ze znalezieniem sali. Pewnie jak bedziemy po teście wiedzy i bedzie wiadomo ile osób przeszło, to może szybciej cos ogarna...
 
Cześć !
Czy są tu osoby, które zakwalifikowały się do dalszej części rekrutacji - testu psychologicznego ?
Test ma się odbyć 11.02.2021.
Mamy informację ile osób brało udział w rekrutacji i ile zakwalifikowało się do testów psychologicznych ? Selekcja będzie jak nic :)
Pozdrawiam
Kiedy mieliście test wiedzy??? Pamiętasz może pytania
 
jak odczucia po teście?
Średnio 😉 bez tragedii, ale też mogło być trochę łatwiejszych pytań (patrząc po tym co ludzie wrzucali na forum). Czy ja dobrze dziś usłyszałem, że kolejny etap - test psychologiczny będzie pod koniec lutego? Sprawnościówka pominięta, czy zamieniona kolejność?
 
Też tak słyszałem, może Pani Naczelnik się coś pomyliło? Jak ostatnio (w zeszłym tygodniu) rozmawiałem z kadrami, to byli niby na etapie szukania sali gimnastycznej...
 
Też tak słyszałem, może Pani Naczelnik się coś pomyliło? Jak ostatnio (w zeszłym tygodniu) rozmawiałem z kadrami, to byli niby na etapie szukania sali gimnastycznej...
Podaj na priv nr tel do tych "właściwych" kadr, bo jak ostatnio dzwoniłem, to mnie 2 razy przełączali 😉 to też ich podpytam jeszcze w przyszłym tyg.
 
Moim zdaniem jeśli sprawnościówka będzie to na samym końcu. Z taką liczbą osób robienie tego typu testu to problem, przy końcu rekrutacji będzie nas mniej.
 
To niech podzielą to na pare dni... kolejne etapy generuja juz wieksze koszta, a sprawnosciowka jest najwiekszym i zarazem najtanszym sitem :)
 
Może właśnie z uwagi na problem znalezienia sali postanowili zrobić wcześniej testy psychologiczne. Albo faktycznie po prostu Pani Naczelnik się pomyliła i jednak sprawnościówka będzie kolejnym etapem.
 
Pamięta może ktoś mniej więcej pytania? Próbuję sobie oddtworzyc aby sprawdzić swoje odpowiedzi. Jedynie jakie pamiętam to ile trwa kadencja prezydenta, kto jest marszałkiem sejmu, kadencja rady powiatu, na ile kadencji może być wójt lub burmistrz, czym zakończył się proces Donalda Trumpa w 2019 i dalej nie pamiętam... :)
 
Back
Do góry