• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór funkcjonariusz SCS

Również chciałbym dowiedzieć się jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna, na co w szczególności się przygotować?
 
Przyszedł mail około 12:30 z info że kolejny (III) etap postępowania jest 23.02.2021 r. i proszą o potwierdzenie udziału 🙂
 
Również chciałbym dowiedzieć się jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna, na co w szczególności się przygotować?
Cześć,
przede wszystkim, musisz być pewny swoich odpowiedzi na zadane pytania.
Mnie pytali, czym się zajmuje, dlaczego służba celna,czy miałam kiedykolwiek sytuacje stresujące w pracy jak się zachowałam, jak się widzę na granicy itd.
O rodzinę, dzieci itd.
 
ja idę na 3 etap, więc super:) ale dziwi mnie ,że tak mało osób może ii z numerami powyżej 50 dostali drugiego maila.
 
Na pewno jest więcej osób bo ja mam psychologiczne 25.02 i w mojej grupie tez są 32 osoby.
 
to ciekawe ile łącznie osób przeszło
Wychodzi na to, że w naszej grupie (nazwijmy ją roboczo "pierwszą") czyli od nr 0001 do 0051 brakuje około 17 numerków/osób, czyli statystycznie wychodzi, że przy grupie około 160 osób (tyle było na teście wiedzy) będzie brakowało około 50-55 osób. Czyli myślę że zostało nas około 100 osób w tym momencie.
Najlepiej jak by jeszcze każdy kto ma grupy w przedziałach 0052-0102 i 0103-0160 (orientacyjnie) podał ile mu brakuje numerków wedle kolejności i wtedy możemy sobie zsumować braki we wszystkich grupach. Obstawiam że będzie to właśnie około 50 osób czyli prawie 1/3 obecnego naboru.
 
Wychodzi na to, że w naszej grupie (nazwijmy ją roboczo "pierwszą") czyli od nr 0001 do 0051 brakuje około 17 numerków/osób, czyli statystycznie wychodzi, że przy grupie około 160 osób (tyle było na teście wiedzy) będzie brakowało około 50-55 osób. Czyli myślę że zostało nas około 100 osób w tym momencie.
Najlepiej jak by jeszcze każdy kto ma grupy w przedziałach 0052-0102 i 0103-0160 (orientacyjnie) podał ile mu brakuje numerków wedle kolejności i wtedy możemy sobie zsumować braki we wszystkich grupach. Obstawiam że będzie to właśnie około 50 osób czyli prawie 1/3 obecnego naboru.
0103-0160 wychodzi, że brakuje jakoś 26 numerków
 
Back
Do góry