• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór funkcjonariusz SCS

Zrozum, że bez tych niewdzięcznych nowych członków, to forum jest droższe w utrzymaniu. Czasy się zmieniły, a mentalnie jesteś w latach 90. Im więcej odświeżeń, tym więcej forum zarabia na reklamach. Im mniej to wiadomo.

A teraz zastanów się kto bardziej szkodzi?

Edit. Sam bym się zirytował po tym w jaki sposób został zaatakowany zacid. Niestet, ale z uwagi na konkurencję na rynku pracy, pracodawca musi trochę dać od siebie. Służby robia kosztowne promocje, żeby zachęcić młodych do wstępowania, a Was boli korzystanie ZA DARMO z forum.

Więcej klasy Panowie.
Może wyjściem jest utworzenie grupy wyłącznie dla członków ZZ CELNICY.PL :unsure::sleep:
 
Może wyjściem jest utworzenie grupy wyłącznie dla członków ZZ CELNICY.PL :unsure::sleep:
Jest to wyjście, ale moim zdaniem chybione. Po co tworzyć jakiś zamknięty krąg. Jak Pan Sławomir chce coś wysłać, to ma e-maile członków ZZ.
 
Lama, ja o tym, że wartością jest działanie dla innych, a Ty o tym ile kosztuje forum. Gdyby więcej ludzi myślało w ten nowoczesny sposób, to np Sławek by policzył co mu się bardziej opłaca i nikt z nas nie miałby emek.
 
Jest to wyjście, ale moim zdaniem chybione. Po co tworzyć jakiś zamknięty krąg. Jak Pan Sławomir chce coś wysłać, to ma e-maile członków ZZ.
No na forum to raczej chodzi o wypowiedzi forumowiczów i ich wpisy...sprawy "wewnętrzne" jak piszesz są na e_mail....ale to kierunek
"od szefa", a nie do dyskusji ogólnej "zamkniętej grupy", tak sądzę:unsure:.
Pozdrawiam.(y)
 
Ostatnia edycja:
Pisząc ciągle w ten sam deseń czego oczekujesz? Nie ma innej możliwości jak weryfikacja użytkowników i zamknięcie forum dla innych. Pomyśl jakie to będzie miało konsekwencje.
Jak tak Cię boli, że ktoś korzysta z forum za darmo, to zrozum że pewnie z 97% forów na świecie w takich realiach funkcjonuje.

Jak już to rozwiązaniem jest zamknięcie forów regionalnych, a część ogólna jak sama nazwa wskazuje powinna być otwarta. Od tego są moderatorzy na forum, żeby usuwać treści niezgodne z regulaminem, a nie czy ktoś jest w zz, czy nie...
A tak z ciekawości dowiadywałeś się jakie to są koszty? Bo jak dla mnie to mieścimy się w max. 500 zł rocznie. Co nie zmusza chyba związku do zaciągania zobowiązań u lichwiarza...

Na koniec nie oceniaj @zacid i nie rób mu psychoanalizy. Nie tylko Ty miałeś w życiu ciężko. Nie traktuj nowych z wyższością, bo jako funkcjonariuszowi, to nie przystoi.
Nie masz pojęcia jakie zz funlcjonują w SW i czy nie są to może związki malowane.
Zamiast zachęcać, odstraszasz.
Merytorycznie nic

Zamiast chwilę się zastanowić teraz trywializujesz

Skoro nie zrozumiałeś to napiszę to najprościej jak umiem

Nie boli mnie korzystanie z forum opłacanego przez członków celnicy.pl przez osoby niebędące członkami

Boli mnie, że te osoby nie zauważają tego, że są tu gośćmi i dominuje opinia że zz nic im nie dał i nie da

Co do samego forum, piszesz nieprawdę, nic nie stoi na przeszkodzie, aby dostęp do forum był otwarty, ale możliwość pisania postów tylko dla zalogowanych użytkowników, a użytkownikiem mogłaby być tylko osoba ze zweryfikowanym członkostwem w zz

Ale to moja opinia, Sławek i większość uznała to za zbyt radykalne, ze zdaniem większości muszę się pogodzić, co nie oznacza że muszę zmienić swoje zdanie

Co do kosztów, nie interesują mnie. Ale dawno dawno temu, wiele lat przed twoim pojawieniem się tu, w trakcie protestów w 2008, Sławek pisał, że płacimy za ilość odsłon czy postów. Normalnie było to 1k-2k rocznie, ale w trakcie protestów, gdy było kilka tysięcy odsłon dziennie i kilkaset postów, kwoty wzrosły kilkukrotnie. To tak dla twojej wiedzy, bo piszesz o czymś, o czym nie masz pojęcia a było analizowane i dyskutowane kilkanaście lat temu. Ale ja nigdy tematu pieniędzy na forum nie podnosiłem - to ty próbujesz sprowadzić rozmowę do kasy.

W ograniczeniu możliwości pisania postów przez gości ja i wielu innych użytkowników widzieliśmy, a ja nadal widzę, sposób na ograniczenie nadaktywności niektórych nowych userów, narzucaniu ich narracji, prowokacji, fake newsów a czasami też zwykłego chamstwa.

Wystarczająco jasne?

Tyle i nic więcej mi nie przypisuj, imputuj, objaśniaj...
 
Cześć !
Czy są tu osoby, które zakwalifikowały się do dalszej części rekrutacji - testu psychologicznego ?
Test ma się odbyć 11.02.2021.
Mamy informację ile osób brało udział w rekrutacji i ile zakwalifikowało się do testów psychologicznych ? Selekcja będzie jak nic :)
Pozdrawiam
 
Back
Do góry