Nabór funkcjonariusz SCS

whiteeagle

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
416
Hmm... A jeśli SCS jest, nie zagłębiając się w zbędne szczegóły, jedyną formacją mundurową, do której wstąpienie rozważam to czy, według was, jest to i tak lepsza opcja niż szukanie pracy w cywilu? (mam wykształcenie magisterskie, ale w humanistycznym, bardzo mało perspektywistycznym kierunku)
Aplikuj. Tutaj też jest multiselect. Odsiewa się ziarna od plew.

lupus

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
130
abc1357, jasne że tak.
Nie przejmuj sie malkontenctwem ogólnym, większość z nas nigdy nie była u prywaciarza, więc pewnie nie wiedzą, że tam tez można być pomiatanym, robić jak na dwóch etatach a miec płacone za jeden, i czekać na rentę starczą w nadziei, że się jej dożyje i nie przyjdzie taki jeden z Brukseli i nie powie, że teraz to do 70-tki będziecie robić, za to że przegrałem wybory :)
Twoje 27 lat to ja biorę na wymianę za cały mój majątek i obecny wiek. Ciesz się młodością i życiem, szybko ucieka...

Duch

Użytkownik
Punkty reakcji
78
Postarajcie się dostać do prawdziwej służby, gdzie podwyżki przewyższają inflację. A nie są od niej niższe.

Stary Misio

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
113
Hmm... A jeśli SCS jest, nie zagłębiając się w zbędne szczegóły, jedyną formacją mundurową, do której wstąpienie rozważam to czy, według was, jest to i tak lepsza opcja niż szukanie pracy w cywilu? (mam wykształcenie magisterskie, ale w humanistycznym, bardzo mało perspektywistycznym kierunku)
Nie prxejmuj sie.wyksztalcenie w scs nie ma zadnego znaczenia

młspeclat67

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
313
Ja żałuję, że studiowałem, lepiej było wcześniej zacząć służbę. Czasu nie cofniesz, wiek 27 lat jest, jak najbardziej w porządku. Ostatecznie, gdy już zobaczysz jak tu jest, być może sama się wycofasz😁.

ZosiaSamosia

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
46
Próbuj. W zamian dostaniesz to: FUNKCJONARIUSZE realizują zadania z bezpośrednim narażeniem życia i zdrowia będąc w mundurze na granicach, oddziałach, w całym kraju. Co za to mają? Brak należytej ochrony, brak kompletnego umundurowania, jałmużnę za godziny nocne, jałmużnę za wyżywienie, system pracy, który już nawet w MSWiA się zmienił w kwestii służb dziennych i nocnych, kierownictwo totalnych idiotów z maksymalnymi dodatkami kontrolerskimi i całą masę dziwnych ludzi którzy nigdy w życiu nie byli na drogach, a nagle dostaną emkę. Piszesz się na to?
Ech, trafił się życiowy pesymista.

whiteeagle

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
416
Ech, a może życiowy altruista?. Jeżeli jest jeszcze miejsce na tym świecie na słowo ALTRUIZM.
Jednak edytuję. "Ech" przez na końcu c h" źle się czyta. Jednak samo "H."

Ostatnia edycja:

AplikantD

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Witam
Czy może ktoś przybliżyć mi jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna (o co najczęściej pytają itp.)? Czy zwracają uwagę na tym etapie na wykształcenie i dodatkowe kwalifikacje kandydata?
Z góry dziękuję za odpowiedzi

Do góry