• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór funkcjonariusz SCS

Dziewczyny, zwróciłyście uwagę na wersje czy miałyście test A albo B? Bo facet, który obok mnie zaparkował chyba miał inne pytania, bo troszkę zdziwił się jak mu powiedziałam pytanie o euro :D
 
To tak z tego co pamiętam:
Ile trwa kadencja rady powiatu, kto powołuje dyrektora Szkoły skarbowości, z jakiego powodu zamieszki w Rosji się pojawiły w 2021, za jakiego prezydenta była podpisana obecna konstytucją, kiedy funkcjonariusz może być bez umundurowania, eurostat, gdzie nie zapłacimy euro, kluby szkoły europejskiej czy jakoś tak, sztandar Kas jak wygląda.
Ogólnie wg mnie to dość trudne było.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!
A to jest test czy sa tez pytania otwarte ?
 
A wiecie że poza nami były chyba jeszcze 2 grupy? Na godzinę 12 i po nas prawdopodobnie. Strasznie dużo ludzi! i niestety to nie jest powiedziane że 16pkt i przechodzimy dalej, jeżeli będzie dużo osób z wynikiem wyższym ten próg będzie większy.
 
Jeżeli będą się trzymać przepisów dot. rekrutacji to na jedno miejsce bodajże 5 osób mogą zakwalifikować o ile dobrze pamiętam (doliczając osoby, które uzyskały taką samą liczbę pkt jak ta, która ostatnia się złapała do tego pułapu). Odnośnie trudności testu to... byłam na jesieni, test wiedzy chyba jakoś w połowie września i powiem szczerze, że ten dzisiejszy w porównaniu do jesiennego był dużo trudniejszy, pomimo iż we wrześniu było więcej pytań bo chyba 40... a brała któraś z Was już udział w teście sprawności? jak to wygląda w praktyce? mi nie było dane bo na 5 dni przed rzucili mnie na kwarantanne....
 
A wiecie że poza nami były chyba jeszcze 2 grupy? Na godzinę 12 i po nas prawdopodobnie. Strasznie dużo ludzi! i niestety to nie jest powiedziane że 16pkt i przechodzimy dalej, jeżeli będzie dużo osób z wynikiem wyższym ten próg będzie większy.
🥺😧😱
 
To nabór do dochodzeniowo-śledczego działu. Poczytałam trochę o tym i straszne. Najgorszy dzial
 
Back
Do góry