• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór funkcjonariusz SCS

To tak z tego co pamiętam:
Ile trwa kadencja rady powiatu, kto powołuje dyrektora Szkoły skarbowości, z jakiego powodu zamieszki w Rosji się pojawiły w 2021, za jakiego prezydenta była podpisana obecna konstytucją, kiedy funkcjonariusz może być bez umundurowania, eurostat, gdzie nie zapłacimy euro, kluby szkoły europejskiej czy jakoś tak, sztandar Kas jak wygląda.
Ogólnie wg mnie to dość trudne było.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!
 
To tak z tego co pamiętam:
Ile trwa kadencja rady powiatu, kto powołuje dyrektora Szkoły skarbowości, z jakiego powodu zamieszki w Rosji się pojawiły w 2021, za jakiego prezydenta była podpisana obecna konstytucją, kiedy funkcjonariusz może być bez umundurowania, eurostat, gdzie nie zapłacimy euro, kluby szkoły europejskiej czy jakoś tak, sztandar Kas jak wygląda.
Ogólnie wg mnie to dość trudne było.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!
To tak z tego co pamiętam:
Ile trwa kadencja rady powiatu, kto powołuje dyrektora Szkoły skarbowości, z jakiego powodu zamieszki w Rosji się pojawiły w 2021, za jakiego prezydenta była podpisana obecna konstytucją, kiedy funkcjonariusz może być bez umundurowania, eurostat, gdzie nie zapłacimy euro, kluby szkoły europejskiej czy jakoś tak, sztandar Kas jak wygląda.
Ogólnie wg mnie to dość trudne było.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Dziękuję
Szkolne kluby europejskie o xo konrektnie chodziło?
I kiedy fubkcjinariusz może być bez umundurowania to pytanie gdzie juz było i nie mogę wcale znaleźć odpowiedzi
 
Szkolne kluby europejskie o xo konrektnie chodziło?
I kiedy fubkcjinariusz może być bez umundurowania to pytanie gdzie juz było i nie mogę wcale znaleźć odpowiedzi
O szkolne kluby europejskie to co to, a bez umundurowania to odpowiedź jest w ustawie o Kas(za zgodą kierownika jednostki ) tak mi się wydaje.
Było jeszcze, zasięg działania naczelnika jednostki scs.
 
O szkolne kluby europejskie to co to, a bez umundurowania to odpowiedź jest w ustawie o Kas(za zgodą kierownika jednostki ) tak mi się wydaje.
Było jeszcze, zasięg działania naczelnika jednostki scs.
A spoko właśnie chodziło mi z tym umundurowaniem tak za zgosba kierownika jednostki nie zrozumiałam pytania

Zasieg ba obszarze całej Polski tez w ustawie było
 
Jeszcze kadencja rady gminy, straż gminna, pytanie o wojewodę- sejmiki wojewódzkie, szkolenie kadr KAS, pytanie o zadania TSUE, nad czym sprawuje władzę prezes rady ministrów.
 
Back
Do góry