• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór do służby - testy wiedzy

Powodzonka jutro wszystkim, wiadomo że z jednej strony jesteśmy dla siebie konkurencją, ale z drugiej strony każdy z nas chce zrobić krok w przód i się tutaj dostać :) Niech wiedza będzie z wami!
 
Jak mogą przyjmować wszystkich, co przechodzą etapy, skoro dzisiaj jasno powiedzieli, że na 1 miejsce przechodzi 5 osób z najlepszą ilością punktów, także można mieć minimalne 24, a i tak nie przejść dalej. Kolejna kwestia jest taka, że to jest jednak tylko 30 wakatów, a liczba chętnych jest ogromna :/
 
Jak mogą przyjmować wszystkich, co przechodzą etapy, skoro dzisiaj jasno powiedzieli, że na 1 miejsce przechodzi 5 osób z najlepszą ilością punktów, także można mieć minimalne 24, a i tak nie przejść dalej. Kolejna kwestia jest taka, że to jest jednak tylko 30 wakatów, a liczba chętnych jest ogromna :/
Konkurencja jest i są chętni :)
Mi niestety się nie udało, przeszedłem wszystkie etapy... Było tylko 7 wakatow i dostałem się tylko na listę rezerwową.. 😂
 
Ojjj, nie zazdroszczę, z testu wiedzy ile punktów miałeś jeśli można wiedzieć? Przede mną i moim naborem jeszcze długa droga, teraz oczekiwanie na to czy jest dalszy etap, czy rekrutacja zakończona :p
 
Ojjj, nie zazdroszczę, z testu wiedzy ile punktów miałeś jeśli można wiedzieć? Przede mną i moim naborem jeszcze długa droga, teraz oczekiwanie na to czy jest dalszy etap, czy rekrutacja zakończona :p
To jest nic :D bo jestem 1 w kolejce i minimalnie zabrakło mi pkt, aby się zakwalifikować :/... Szczerze nie mam pojęcia ile miałem pkt, poszedłem na nabór z marszu i mi to wystarczyło bez jakiś tam przygotowań.. Tylko wyłącznie do sprawnosciowych troche się przyłożyłem, żeby mieć te max pkt :)
 
W zeszłym roku, w Gdańsku startowało nas ponad 50 , miejsc było 30, na sam koniec pozostało nas 6 zdolnych do służby.
 
No niestety najczęściej jest tak że dowiadujesz się jak dostajesz już propozycje służby.

Podziwiam Was młodzi Koledzy. Naprawdę, jesteśice albo fascynatami, albo desperatami. Ja osobiście odliczam, jak żołnierz w wojsku. czas do M-ki
Ja też byłem taki głupi że tu przyszedłem więc się nie dziwię. Każdy musi się przekonać na własnej skórze co to za bagno.
 
Back
Do góry