Nabór do służby - testy wiedzy

Nowy1994

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Czy na test sprawności fizycznej może być zgoda dowolnego lekarza czy jakiegoś np. Sportowego?

Zdzisław

Użytkownik
Punkty reakcji
40
Dopytaj bo to zależy od izby chyba zaświadczenie jest ważne 2 tyg

Warmiak

Użytkownik
Punkty reakcji
1
Ja bylem u sportowego, który odeslal mnie do rodzinnego po zaświadczenie, twierdząc że nie ma mojej karty i nic nie wie o moim stanie zdrowia.

Darkai

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
1
Czy na test sprawności fizycznej może być zgoda dowolnego lekarza czy jakiegoś np. Sportowego?
Wystarczy od lekarza pierwszego kontaktu :) i niech Ci nie wciska kitu, że trzeba od medycyny pracy czy od sportowej... Od pierwszego kontaktu gdzie jesteś zapisany idziesz prosisz o zaswiadczenie i tyle :) jeśli robią problem że nie mają takich uprawnień to lepiej poszukaj innej przychodni gdzie ci wystawia taki dokument :)

Warmiak

Użytkownik
Punkty reakcji
1
U mnie napisal cos takiego " brak przeciwwskazań zdrowotnych do przystapienia do testów sprawnościowych kandydata do służby celno - skarbowej" to chyba powinno wystarczyć?

Wpn7

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
20
Skoro jest już taki temat to niech tu będzie:
Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 31 grudnia 2019 r. w sprawie postępowania kwalifikacyjnego w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby w Służbie Celno-Skarbowej

§ 23. 1. Do postępowań wszczętych i niezakończonych przed dniem wejścia w życie rozporządzenia stosuje się przepisy dotychczasowe

Bravuska

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Mam pytanie, a mianowicie uzyskałem już wynik za test wiedzy w moim województwie, mam 29 pktów, natomiast minimum było 28, czy taka liczba punktów będzie dla mnie dużą przeszkodą do końcowego efektu jakim jest przystąpienie do służby w SCS? W policji mała liczba punktów za test wiedzy od razu dyskwalifikuje(w województwie podkarpackim). Dzięki za odpowiedź!
Hej, może pamiętasz jakieś pytania? Test woedzy i mnie czeka :) Najbardziej ciekawią mnie te z zagadnień ogólnych, bieżących.
Jak zdawałam jakieś 5lat temu to było pytanie o napęd na 4 koła :)

hryszkojustyna

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Hej, może pamiętasz jakieś pytania? Test woedzy i mnie czeka :) Najbardziej ciekawią mnie te z zagadnień ogólnych, bieżących.
Jak zdawałam jakieś 5lat temu to było pytanie o napęd na 4 koła :)
Witaj również zdaję test w przyszłym tygodniu i zależy mi bardzo na dobrym przygotowaniu, ale oprócz aktu prawnego KAS nie mam pojęcia czego mogę się spodziewać i z czego najlepiej się przygotować.

Ślązak

Użytkownik
Punkty reakcji
24
Miasto
Śląsk
Poczytajcie sobie o UE - podstawowe informacje( skład, kto szefuje itp), Polska 1989- do dziś. Konstytucja i to chyba tyle co sobie przypominam

katii

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
1
Cześć,
Koledzy i koleżanki proszę o jakieś podpowiedzi jakiego typu są pytania na testach wiedzy ? Może Pamiętacie jakieś pytania z swoich testów ?
Z góry wielkie dzięki

Lama

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
108
Miasto
Na K
Wystarczy przeczochrać forum za pomocą funkcji szukaj. Już były takie pytania.

Do góry