• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór do SC-S z 16.10.2019

Czy ktoś kto brał udział w obu kwalifikacjach z października i listopada po otrzymaniu wiadomości o pozytywnym wyniku testu psychologicznego dostał informacje kiedy będzie miał wf z listopadowego naboru. Pytam bo mam test psychologiczny do przodu ale nadal żadnej informacji na temat testu sprawnosci fizycznej z naboru listopadowego.
 
Czy ktoś kto brał udział w obu kwalifikacjach z października i listopada po otrzymaniu wiadomości o pozytywnym wyniku testu psychologicznego dostał informacje kiedy będzie miał wf z listopadowego naboru. Pytam bo mam test psychologiczny do przodu ale nadal żadnej informacji na temat testu sprawnosci fizycznej z naboru listopadowego.
No właśnie nic nie ma temat sprawnosciowki noi właśnie zastanawiam się czy już powoli sobie nie załatwiać zaswiadczenia🤔
A tak na marginesie to chyba dużo osób zdało psychologa😀
 
No właśnie nic nie ma temat sprawnosciowki noi właśnie zastanawiam się czy już powoli sobie nie załatwiać zaswiadczenia🤔
A tak na marginesie to chyba dużo osób zdało psychologa😀
Czy dużo zdalo tego nie wiem ale skoro rozłożyli na dwa dni test to pewnie tak. Ale bardziej martwi mnie braki informacji o testach z wf
 
Cześć wszystkim, mam pytanie czy dokładnie orientujecie się jakie są zadania na stanowisku w Mobilnym Referacie Realizacji? Jak wygląda dzień pracy funkcjonariusza w mrr-ze? Tyczy się to naboru październikowego.
Dzięki, pozdrawiam.
 
Czy do kogoś biorącego udział w naborze z X i XI odezwała się IAS w sprawie egzaminu z WF
 
Cześć wszystkim, mam pytanie czy dokładnie orientujecie się jakie są zadania na stanowisku w Mobilnym Referacie Realizacji? Jak wygląda dzień pracy funkcjonariusza w mrr-ze? Tyczy się to naboru październikowego.
Dzięki, pozdrawiam.
Szukałam trochę na ten temat ale nic takiego nie ma nie wiem właśnie jak to będzie jak na rozmowie zapytają o to...
 
Dostałem od nich odpowiedz, że w związku z tym że podczas poprzedniego naboru z tsf miałem wynik pozytywny zostałem zwolniony z testu podczas tego drugiego naboru.
 
Back
Do góry