Nabór do SC-S z 16.10.2019

Anw

Użytkownik
Punkty reakcji
3
nabor listopad 2019

Czy ktoś ma jakieś informacje co dalej (po komisji lekarskiej ,list z komisji dostarczony) może do kogoś dzwonili?

Zet5

Użytkownik
Punkty reakcji
2
nabor listopad 2019

Czy ktoś ma jakieś informacje co dalej (po komisji lekarskiej ,list z komisji dostarczony) może do kogoś dzwonili?
Czekamy na telefon i wtedy dowiemy się kiedy mamy stawić się po skierowanie do lekarza medycyny pracy i na zdjęcie wymiarów do munduru.

• Lubię
Reactions: Anw

Ramzes

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Mam pytanie drodzy koledzy i koleżanki.
Czy ktoś kto odpadł na rozmowie a składał papiery na nabor z 31. 07.2020 dostal jakąś informację wogole? Bo zero informacji. Podobno test wiedzy i sprawnosciowka odwolane i zaczynaja od testy psychologicznego.

Kobi

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
2
Mam pytanie drodzy koledzy i koleżanki.
Czy ktoś kto odpadł na rozmowie a składał papiery na nabor z 31. 07.2020 dostal jakąś informację wogole? Bo zero informacji. Podobno test wiedzy i sprawnosciowka odwolane i zaczynaja od testy psychologicznego.
Z tego co wiem..od początku miesiąca odbywają się testy psychologiczne. Jest sporo chętnych wiec jeszcze trochę potrwają.

Ramzes

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Tak tylko czy oni wysyłają info komuś kto jest zwolniony z testu psychologicznego bo zdał w poprzednim postępowaniu. Bo ja odpadłem na ostatniej rozmowie i też składalem.na to postępowanie i się zastanowiam czy odpalili moje papiery czy dopiero przyjdzie info o rozmowe kwalifikacyjna skoro wiedza i sprawnosc odwołana. Dlatego pytam bo może też ktoś tutaj ma taką sytuację

anka_skakanka

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Cześć, czy ktoś może mi powiedzieć jak wyglądają testy psychologiczne od strony praktycznej? Są to same testy czy również obowiązkowa rozmowa z psychologiem tego samego dnia?

Zdr

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Czeka ktoś jeszcze na telefon po komisji lekarskiej?

Do góry