• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór do SC-S z 16.10.2019

No to tak jak u nas też parę dziewczyn odpadło na samym początku na pompkach...
ale odpadnie trochę osób bo dużo nie zalicza ten gostek co prowadzi to wszystko.
 
Prowadzący przynajmniej dla mnie wydawal sie spoko. Nie robił problemów ,gdy ktos wykonywał wszystko poprawnie.
Testy już za mną. Teraz psycholog....
 
To dobrze najgorsze przed Tobą bo na to nie masz wpływu😐 A pod koniec sprawnosciowki nie mówili wam kiedy psycholog? bo u nas mówili że w lutym...
 
Niestety nie ,wspomnieli jedynie o sprawdzaniu poczty i strony. Mam nadzieję, ze psycholog nie bedzie wcześniej niż 3 tygodnie. Tak jak napisałaś nie mam na to wpływu....
 
Myślę że na pewno trzy albo nawet i cztery tygodnie im zejdzie za nim ustala wam psychologa bo widzę że dużo osób jest jak 4 dni aż sprawnosciowka...
Ale długo też będziecie czekać na wyniki psychologa
 
Ciężko nie było, ale kilka dni temu został zdjęty mi usztywniacz stopy bo miałem problem ze stawami i nie mogłem chodzić, ale cóż dałem radę 😀
 
tsf zdane, a teraz psycholog i stąd moje pytanie: cały test jest pisemny? test osobowości i matryce? po zakończeniu oddaje się kartki i do domu? czy jeszcze rozmowa?
 
Oddajesz arkusze, lecisz do domu i przez 3 tygodnie obgryzasz pazury czekając na wynik 😁😁😁
 
Masz matryce 60 tablic i na to 30 minut więc bardzo mało czasu. A później osobowości nie pamiętam ile pytań ale chyba też 60 i na to nie ma limitu czasu.
 
Back
Do góry