• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór do SC-S z 16.10.2019

Nie ma co panikować :D Czekać, czekać i czekać, złoty środek, nie ma się co nakręcać, bo rozmawiałem z kilkoma osobami, które przechodziły wszystko jak burza, a potem przyszła rozmowa kwalifikacyjna i zdobyły przykładowo 3 pkty, gdzie minimum to 4... Także to jest ogromna loteria, w której zwycięzców będzie niewielu.


Sądzę, że nie do końca chodzi o brak cierpliwości, jednak o to, że część osob bierze udział w dwóch rekrutacjach i bez wyniku psychologa, nie ma możliwości organizowania zaświadczenia od lekarza i planowania dnia wolnego na sprawnościowke, chociaż widnieje informacja na stronie kiedy się odbędą te testy (trochę więcej niż za tydzień, na wyniki psych. czekamy 2,5 tyg.) Trochę mija się z celem załatwiać zaświadczenie i brać urlop w ciemno (termin testów obejmuje 4 dni), a jednak otrzymać informacje o negatywnej opinii...🤔🤔 Także myślę, że dużo osób czeka na wyniki na te wyniki jak na zbawienie, bo nie każdy ma możliwość zorganizowania tych dwóch rzeczy z dnia na dzień, w razie gdyby się powiodło 😉😀😀
 
Cześć, kto Wam wypisuje zaświadczenie lekarskie ? Lekarz rodzinny czy specjalista?
 
Mi sie tez wydaje ze rodzinny wystarczy niektorzy mają od specjalisty ale po co stać w kolejkach i płacić słono za zaświadczenie😀
 
A jeszcze pytanko do kolegów i koleżanek którzy biorą udzial w pierwszym naborze dzwonił może ktoś do izby i pytał kiedy będą wyniki???
 
A jeszcze pytanko do kolegów i koleżanek którzy biorą udzial w pierwszym naborze dzwonił może ktoś do izby i pytał kiedy będą wyniki???
A nie było mówione na teście żeby nie dzwonić i nie zadawać pytań o wyniki bo to nic nie zmieni i będą wtedy kiedy będą gotowe?
 
Cześć 🙂 czy mógłby się do mnie odezwać ktoś po testach sprawnościowych? Mam kilka pytań 😊
 
WF wygląda tak, ze sa grupy po kilka osob. Najpierw sie robi pompki, potem brzuszki, a na końcu jest bieg 10 okrążeń po 100m. Jeśli chodzi o zaświadczenie lekarskie to idzie się do swojego lekarza rodzinnego. Jest to usługa darmowa i nie płaci sie żadnych 50 zł. Jesli ma sie jakis powazniejszy problem ze zdrowiem i lekarz nie wystawi takiego zaświadczenia to mozna chyba pójsc tez do medycyny pracy. Ale potem raczej wszystko wyjdzie na komisji lekarskiej.
 
WF wygląda tak, ze sa grupy po kilka osob. Najpierw sie robi pompki, potem brzuszki, a na końcu jest bieg 10 okrążeń po 100m. Jeśli chodzi o zaświadczenie lekarskie to idzie się do swojego lekarza rodzinnego. Jest to usługa darmowa i nie płaci sie żadnych 50 zł. Jesli ma sie jakis powazniejszy problem ze zdrowiem i lekarz nie wystawi takiego zaświadczenia to mozna chyba pójsc tez do medycyny pracy. Ale potem raczej wszystko wyjdzie na komisji lekarskiej.
 
Widać, ze jesteś zorientowany... Wiesz może jak wygląda na komisji lekarskiej 'badanie u psychologa?
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry