• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór do SC-S z 16.10.2019

Z przymrużeniem oka ;)
pobrane (1).jpeg
 
Kropka to co dodałas jest odpowiednie do danej sytuacji. A jeszcze jedno takie moje pytanko cwiczycie coś na te testy czy raczej sobie odpusciliscie?
Bo ja jakoś nie mam weny😔
 
Kropka to co dodałas jest odpowiednie do danej sytuacji. A jeszcze jedno takie moje pytanko cwiczycie coś na te testy czy raczej sobie odpusciliscie?
Bo ja jakoś nie mam weny😔

Staram się regularnie ćwiczyć, zwłaszcza pompki 😣 mam tylko nadzieję, że nie dostaniemy informacji o testach sprawnościowych 4 dni przed 😣
 
Czy ktoś z pierwszej rekrutacji dostał jakąkolwiek informację? Rozumiem Anw, że składałaś tylko na drugą?
 
Czyli dziś były informacje o testach sprawnościowych a wyników psychologicznych jeszcze nie ma
 
Może te osoby, które biorą udział w 2 rekrutacjach i dostały cynk o teście sprawności fizycznej mają psychologa zaliczonego :) kto wie, kto wie :D Ja niestety biorę udział tylko w tej pierwszej rekrutacji na 30 osób :/
 
Niee :D ale dla tych co biorą udział w 2 rekrutacjach i dostali się na test sprawności fizycznej w tej drugiej rekrutacji mogą czuć się pewniej jeśli chodzi o test psychologiczny z 1 rekrutacji, wątpię żeby ich specjalnie znowu fatygowali :D
 
A znasz kogoś kto z pierwszej rekrutacji otrzymał informacje o sprawnościowce? Czy tylko piszesz teoretycznie? Bo ja czytając tu posty miałam wrażenie, że info o tescie sprawności otrzymały tylko osoby, które złożyły dokumenty wyłącznie w drugim terminie - listopadowym :)
 
Back
Do góry