• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór do SC-S z 16.10.2019

Ja pisałem 24.01.2020 w Przemyślu, wynik dostałem dzisiaj około 13 , do 2tyg sprawnościowy, będzie ciężko w tak krótkim czasie się przygotować, jeśli nic nie robiło się przez cała zimę 😜
 
Pisałem wczoraj, no cóż, matryce ravena jednak za mało czasu, ogółem to badanie przeprowadzane jest zazwyczaj w 40 minut, a nie w pół godziny :/ A 60 pytań odnośnie osobowości to wielka niewiadoma, ale co zrobić, trzeba czekać, pisałeś też już :D?
 
tak, pisałem dzisiaj. tablice - masz rację, trochę za mało czasu, test osobowości - jak piszesz, jedna wielka niewiadoma. teraz tylko czekać aż to sprawdzą.
 
Witam, dostał już ktoś odpowiedz, kiedy są testy sprawnościowe? Chodzi mi o ekipę, która pisała test wiedzy 24.01.2020 , dzięki
 
A udzielaliście bardziej zdecydowanych odpowiedzi, czy tych po środku? To jest dla mnie ciekawostka, bo ja udzielałem raczej tych po środku, bo każdy człowiek ma jakieś odchylenia od normy i czasami mu się zdarza popełnić rzeczy, których zdecydowanie się wypiera
😀
Co o tym sądzicie?
 
A na pytanie odnośnie autorytetów religijnych i kontrowersyjnych poglądów u uczniów :D? Tutaj dałem, że nie wiem, bo to jest trudny temat w sumie :p
 
Back
Do góry