• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór do SC-S z 16.10.2019

Pewnie tak będzie. Myślę, że w tym tygodniu będzie jakieś info, a w przeciągu 10 dni od informacji będzie test. Przynajmniej tak bylo przy wcześniejszym naborze.
 
coś mi się wydaje , że mogą ten nabór z listopada anulować jak tak długo znać nie dają ...
 
Cześć wszystkim😀
Moim zdaniem to jest tak że większość osób z nas złożyła dok do naboru październikowego i listopadowego więc jeżeli nie zaliczy się psychologa to jaki to ma sens aby brać udział w teście sprawnosciowym jak i tak do dalszego etapu się nie przechodzi. Czekają po prostu na wyniki z psychologa i wtedy się okaże ile osób przeszło i tyle osób dostanie powiadomienie o następnym etapie.🤔
Ja tak to odbieram A wy jak sądzicie???
 
Byłoby bardzo miło ze strony kadr gdyby najpierw były wyniki psychologa, a później sprawnościówka, tak aby każdy kto brał udział w pierwszym postępowaniu wiedział na czym stoi :) Tak czy siak, pozostaje czekać 🤔
 
Czy ja dobrze rozumiem, że zlożyliscie dokumenty na dwa nabory, tj. październikowy i listopadowy??
 
przecież w jednym was odrzucą nie można w dwóch jednocześnie...tak mi się wydaję
 
przecież w jednym was odrzucą nie można w dwóch jednocześnie...tak mi się wydaję
Widocznie mozna jeżeli większa połowa osób tak zrobiła tylko że test psychologiczny możesz pisac raz na 12 miesięcy i ten wynik z tego pierwszego naboru przechodzi na drugi...
Noi właśnie dlatego też może nie podają terminu następnego etapu żeby te osoby które nie przeszły testu psychologicznego nie musiały brać nie potrzebnie udziału w teście sprawnosciowym😔
 
przecież w jednym was odrzucą nie można w dwóch jednocześnie...tak mi się wydaję
Powiedz proszę skąd masz taką informację? Jeśli Ci się wydaje i nie masz potwierdzonej informacji to po co pisać, że będą odrzucone? Przecież to odrębne postępowanie na inne stanowiska.
 
Moim zdaniem jak by miały być odrzucone to już dawno wszyscy by o tym wiedzieli i na pewno nie dostali by informacji odnośnie testu wiedzy...
Tylko przy weryfikacji dok zostali by odrzuceni A tu taka sytuacja nie nastąpiła więc jedyne co nam zostaje to czekać na info odnośnie wf i odnośnie testu psychologicznego🤔
 
Wg mnie, choć jestem tu nowy i pewnie starsi stażem, mogą coś więcej powiedzieć, ale data testu powinna być podana z min dwu tygodniowym wyprzedzeniem, gdyż nie każdy jest w stanie, dostać wolne. W moim przypadku musiałbym dać 2tyg wcześniej znać pracodawcy, żeby dostać wolne. Dziwne to dla mnie, ze cała rekrutacja może trwać nawet rok, a terminy testów są podawane w tak krótkim odstępie czasu. Pozdrawiam wszystkich
 
Back
Do góry