• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór do SC-S z 16.10.2019

A to przepraszam źle zrozumiałam czekasz na wyniki psychologa.
A jak myślisz jak ci poszło? Każdy inaczej odp i teraz nie wiadomo
 
Ja w zeszłym roku brałam udział w naborze do Straży Granicznej. oraz próbowałam też do SC-S, a teraz złożyłam dokumenty do SC-S ale na inne stanowisko.
 
Wydaje mi się, że dużo osób zdało test wiedzy ponieważ test sprawności fizycznej będzie przez 4 Dni...

Ma ktoś test sprawności fizycznej na inną godzinę niż 12:00 ???
 
Jeżeli by za dużo osób zdało test wiedzy to podnieśli by próg wyjściowy z 24 na np 28
No 4 dni to długo ale mogli też skrocic sobie czas pracy i rozłożyć wszystkie osoby na 4 dni
 
Jeżeli by za dużo osób zdało test wiedzy to podnieśli by próg wyjściowy z 24 na np 28
No 4 dni to długo ale mogli też skrocic sobie czas pracy i rozłożyć wszystkie osoby na 4 dni
Test wiedzy nic nie daje - przechodzi większość ludzi. U nas test sprawności w styczniu był rozłożony na 3 dni, w każdym dniu po 3 grupy. Eliminacja dopiero zacznie się odbywać na teście psychologicznym.
 
Test wiedzy nic nie daje - przechodzi większość ludzi. U nas test sprawności w styczniu był rozłożony na 3 dni, w każdym dniu po 3 grupy. Eliminacja dopiero zacznie się odbywać na teście psychologicznym.
A u Cb Warmiak jak do przodu test psychologiczny?
 
Nie ma co panikować :D Czekać, czekać i czekać, złoty środek, nie ma się co nakręcać, bo rozmawiałem z kilkoma osobami, które przechodziły wszystko jak burza, a potem przyszła rozmowa kwalifikacyjna i zdobyły przykładowo 3 pkty, gdzie minimum to 4... Także to jest ogromna loteria, w której zwycięzców będzie niewielu.
 
Nie ma co panikować :D Czekać, czekać i czekać, złoty środek, nie ma się co nakręcać, bo rozmawiałem z kilkoma osobami, które przechodziły wszystko jak burza, a potem przyszła rozmowa kwalifikacyjna i zdobyły przykładowo 3 pkty, gdzie minimum to 4... Także to jest ogromna loteria, w której zwycięzców będzie niewielu.
Wiesz co Ty to umiesz pocieszyć🤣
Ale masz święta rację my możemy tylko jeździć na kolejne etapy i robić swoje A reszta zależy tylko i wyłącznie od gory kto się dostanie😕
 
Back
Do góry