• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Mundury SCS

@bolo1999 po raz kolejny dajesz popis, nawet nie trzeba komentować. Niczego jej nie nakazalem, ewidentnie masz problem ze sobą. Odpocznij, może gdzieś wyjedź człowieku. Zawsze jest możliwość skorzystania z porady psychologa, to nie wstyd w tych czasach.

@dale Jeżeli @Agata Flis poczułaby się urażona, to by to chyba napisała w znanej sobie formie. Napisałem, to co może sama osobiście czuje, zamierza. Ale nie, @bolo1999 tylko czeka żeby się wpieprzyć, wrzucić swoje mądrości. Niech sobie odpuści, ugryzie się w język. Naczelny adwokat forum.
Niech sobie falę robi u siebie w OC.
Po prostu zbastujcie, a wszystkim wyjdzie na dobre. #staycalm

chłoptasiu w krótkich portkach.
u chłopców z golędzinowa uznanie i aplauz pewne.
tu natomiast miejsce spotkań ludzi na poziomie.

radzę zmierzyć temperaturę.
ale nie na czole, tylko trochę niżej.
przy okazji może co dobrego wyjdzie?
 
Kim jest Agata Flis widać po tym co napisała, nigdy nie była w czarnych, nigdy nie była na pasie, nawet nie była na oddziale ani w dozorze ale wszystko najlepiej wie i jest najmądrzejsza. Poza tym nie odróżnia mianowania w służbie cywilnej od mianowania w służbie mundurowej. A do Służby Celnej jakimś cudem przyszła ze skarbowości.
Stefan, Agata to "przeszło 25 lat doświadczenia w różnych służbach!!!" :):):) Z tego co widać służbę cywilną z nazwy tak samo traktuje jak stosunek służbowy (nie na służbie). Kto wie gdzie Agatka wcześniej jeszcze "służyła". Może służba zdrowia, drogowa......., bo do mszy chyba nie. Ale przynajmniej jest wesoło. Michał zniknął, ale pojawił się godny następca. No cóż, umarł król, niech żyje król. Królowa :)
 
Kim jest Agata Flis widać po tym co napisała, nigdy nie była w czarnych, nigdy nie była na pasie, nawet nie była na oddziale ani w dozorze ale wszystko najlepiej wie i jest najmądrzejsza. Poza tym nie odróżnia mianowania w służbie cywilnej od mianowania w służbie mundurowej. A do Służby Celnej jakimś cudem przyszła ze skarbowości.
Who is Agata Flis ? Analityk widzę się znalazł, może twe wnioski są wyciągane na podstawie złych założeń i niepełnych danych ! Na pasie to byli pasiarze w filmie The Expance 😂 😂 😂 widzę, że aż skręca niektórych z niedowartościowania. Pisząc wprost prawdę, gdzie służę i jak na forum jestem pewna, że nie skończyłoby się dobrze dla mnie z uwagi na brak zrozumienia naszej "góry", szczególnie tej cywilnej kierującej mundurowymi.
 
chłoptasiu w krótkich portkach.
u chłopców z golędzinowa uznanie i aplauz pewne.
tu natomiast miejsce spotkań ludzi na poziomie.

radzę zmierzyć temperaturę.
ale nie na czole, tylko trochę niżej.
przy okazji może co dobrego wyjdzie?
Inwektywy. Z tego już jesteś znany.
Że też macie czelność obrażać kogoś nawet go nie znając. Internet fajna rzecz, nie?
 
Inwektywy. Z tego już jesteś znany.
Że też macie czelność obrażać kogoś nawet go nie znając. Internet fajna rzecz, nie?

jeszcze się nawet nie pochyliłem.
a już kwilenie na całe forum.
jak to nas tu obrażają osobiście nie znając :).

chyba jakaś szyszka nas zaszczyciła.
przyzwyczajona do blasku i poklasku.
znamy takich bardzo dobrze.
 
Nie spodziewałem się chamstwa po tej stronie barykady.


Sam przecież zarzuciłeś mi wczoraj chamówę

A zdziwko dopiero dzisiaj cię dopadło?

Długi proces kojarzenia...

Coś lekarze przy naborze przysnęli że nie wyłapali...

I, jeśli chamówą określasz takie drobne spory czy przepychanki słowne, to jak byś się zachował w naprawdę ostrej sytuacji, będąc obiektem prawdziwej agresji, w realu, słownej i fizycznej, będąc w mniejszości

Nie odpowiadaj, to pytanie retoryczne...

I co zrobisz z moją chamówą?

Nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobisz?

I co zrobisz?

Na to pytanie też nie odpowiadaj...

W ogóle lepiej już nie odpowiadaj

Nie pisz, nie tłumacz, nie wyjaśniaj...
 
Who is Agata Flis ? Analityk widzę się znalazł, może twe wnioski są wyciągane na podstawie złych założeń i niepełnych danych ! Na pasie to byli pasiarze w filmie The Expance 😂 😂 😂 widzę, że aż skręca niektórych z niedowartościowania. Pisząc wprost prawdę, gdzie służę i jak na forum jestem pewna, że nie skończyłoby się dobrze dla mnie z uwagi na brak zrozumienia naszej "góry", szczególnie tej cywilnej kierującej mundurowymi.

Uups ...

Nie trzeba tu jakiejś szczególnej analizy by stwierdzić, że tym postem sama się nieźle "wkopałaś".

Zaznaczam, że nie mam zamiaru oceniać ani Ciebie, ani Twoich koncepcji, ani nawet treści Twoich
postów, acz behawioralne rzeczy ujęcie, nie pozostawia złudzeń co do przyczyn pojmowania Ciebie
przez innych w taki, a nie inny sposób; zaś w konsekwencji właśnie tego "samo-wkopania" się czyli
pozbawienia atutów "tajemniczości" - w gruncie rzeczy niezasłużonej ... porażki.

Z jednej strony bowiem, "nie pisząc wprost prawdy, gdzie służysz ...", wyjawiłaś lwią część prawdy
o sobie, co w kontekście pozostałych Twoich postów daje obraz PRAWDY niemalże całkowity; zaś
z drugiej strony, podniesienie JAKO ARGUMENTU ewentualnych konsekwencji ujawnienia - zapewne
niechcący lekceważący pełne odniesienie go do przeważającej większości użytkowników Forum,
odbiera Ci przywilej jakiegokolwiek przeświadczenia innych, że mogłabyś ich mieć za równych sobie ...

 
Agatka.jak przystało na kadrę kierowicza z UKS wie wszystko o wszytkim i to najlepiej , jest świetsza od papieża ,plotki nawet głoszą że wie kiedy kończy się "niekończąca się opowieść" i pokaże w końcu właściwą drogę plebsom hihihi ładne pranie mózgu robią w tym UKS , wyjdź z domu zmień otoczenie przestań ogląda tv, zobacz jak ludzie żyją i pełnią służbę nie za biurkiem ...
 
socjotechnika, zwykła socjotechnika.
przestańcie karmić trolli, nawet ze stażem ....
trzymajmy fason.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
A żenujące insynuacje o "lepkich rączkach samochodziarzy" to o kim to? Po co? Komu? Wiesz, to zgłoś. Nie wiesz to się zastanów nad sobą...
 
Agatka.jak przystało na kadrę kierowicza z UKS wie wszystko o wszytkim i to najlepiej , jest świetsza od papieża ,plotki nawet głoszą że wie kiedy kończy się "niekończąca się opowieść" i pokaże w końcu właściwą drogę plebsom hihihi ładne pranie mózgu robią w tym UKS , wyjdź z domu zmień otoczenie przestań ogląda tv, zobacz jak ludzie żyją i pełnią służbę nie za biurkiem ...
Zdziśki są the best
 
Back
Do góry