• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Mundury SCS

Panowie i panie, lub odwrotnie :). W Agatkę możecie walić jak w worek treningowy. Jeżeli będziecie mieli racje to nie można mieć pretensji. Jeżeli nie, to wypada przeprosić. Na szczęście można przyjąć "filozofię Agatki" i przeprosiny "mogą poczekać" :)
 
Panowie i panie, lub odwrotnie :). W Agatkę możecie walić jak w worek treningowy. Jeżeli będziecie mieli racje to nie można mieć pretensji. Jeżeli nie, to wypada przeprosić. Na szczęście można przyjąć "filozofię Agatki" i przeprosiny "mogą poczekać" :)
Jak da Wam to szczęście i spełnienie emocjonalne, to proszę bardzo 😂 😂 😂 widać, że niektórzy tym żyją ! Dlaczego więc im tego nie dać, jak to ich cel życiowy i zajęcie w niedzielne południe 😂:unsure::eek:
 
Panowie i panie, lub odwrotnie :). W Agatkę możecie walić jak w worek treningowy. Jeżeli będziecie mieli racje to nie można mieć pretensji. Jeżeli nie, to wypada przeprosić. Na szczęście można przyjąć "filozofię Agatki" i przeprosiny "mogą poczekać"

To ja jednak nie poczekam i przeproszę teraz!

Przepraszam, bo wieszczyłem jej sromotną porażkę ale widzę, że dziewczyna mocno
się trzyma i nie odpuszcza, pomimo w nią "walenia jak w worek treningowy". Moim
zdaniem zasługuje na szacunek choćby dlatego, że radzi sobie dając przyzwoity
opór nawet chamstwu przekraczającemu granice przyzwoitości.

Rzecz jasna - nie oznacza to, że zgadzam się z jej poglądami, albo nie zauważam
przekraczania przez nią samą niektórych granic ...

 

To ja jednak nie poczekam i przeproszę teraz!

Przepraszam, bo wieszczyłem jej sromotną porażkę ale widzę, że dziewczyna mocno
się trzyma i nie odpuszcza, pomimo w nią "walenia jak w worek treningowy". Moim
zdaniem zasługuje na szacunek choćby dlatego, że radzi sobie dając przyzwoity
opór nawet chamstwu przekraczającemu granice przyzwoitości.

Rzecz jasna - nie oznacza to, że zgadzam się z jej poglądami, albo nie zauważam
przekraczania przez nią samą niektórych granic ...


jesteś człekiem upierdliwym.
rzetelnie pracujesz na tą opinię.
trzeba to przyznać.
nawet w kwestii agaty :D.

[video]
 
Lubię niezbyt wymagające wyzwania 😂 taka mała rozrywka przy kawce :unsure: miłego wieczoru wszystkim wytrwałym :love:
Tak praca od 7-15 kawka i forum normalnie roboty tyle co w ukesie, ale cóż ci najbardziej zapracowani i wszech wiedzący tak mają i bidulki jeszcze nie mieli awansów na oficerów jacy ci celnicy zgoszkniali i puści dobrze że przyszedł ukas uratuje polskie celnictwo dziękuję ci Agatko teraz mogę spać spokojnie widzę że twój trud i zaangażowanie jest ogromne ja twój upór na forum
 
jesteś człekiem upierdliwym.
rzetelnie pracujesz na tą opinię.
trzeba to przyznać.
nawet w kwestii agaty

:D
Może i jestem upierdliwy ale przy tym, sam nie pozbywam się godności i honoru.

W przeciwieństwie do co poniektórych - nie maskuję chamstwem, wulgaryzmami
obmową czy prostackimi inwektywami - zwykłego braku argumentów, stosując
je, co najwyżej, w ściśle określonych sytuacjach.
Przeklinać i być sk*rw*s*n*m, też trzeba umieć ...
 
Cat, wyluzuj. Dobrze że Agatka jest na forum, może schodzimy z tematu i ktoś zaproponuje wątek Agatka, ale przynajmniej jest wesoło, Czego w tych czasach chyba potrzebujemy.
 
Tak praca od 7-15 kawka i forum normalnie roboty tyle co w ukesie, ale cóż ci najbardziej zapracowani i wszech wiedzący tak mają i bidulki jeszcze nie mieli awansów na oficerów jacy ci celnicy zgoszkniali i puści dobrze że przyszedł ukas uratuje polskie celnictwo dziękuję ci Agatko teraz mogę spać spokojnie widzę że twój trud i zaangażowanie jest ogromne ja twój upór na forum
kolejny wyciąga wnioski wyssane z palca, no ale ców jakoś musi się dowartościować (y) może buteleczkę ze smoczkiem dzidziusiowi mamusia ma przesłać 😂😂😂
 
Cat, wyluzuj. Dobrze że Agatka jest na forum, może schodzimy z tematu i ktoś zaproponuje wątek Agatka, ale przynajmniej jest wesoło, Czego w tych czasach chyba potrzebujemy.
To byłby nudny wątek, lubię wyłapywać absurdy w innych i u innych. Ci słabi wściekają się i rzucają inwektywami, bowiem rzeczowe argumenty u nich, to rzecz ulotna. Miłej końcówki niedzieli, od 3.00 służba, nie drużba :) dla niektórych.
 
To byłby nudny wątek, lubię wyłapywać absurdy w innych i u innych. Ci słabi wściekają się i rzucają inwektywami, bowiem rzeczowe argumenty u nich, to rzecz ulotna. Miłej końcówki niedzieli, od 3.00 służba, nie drużba :) dla niektórych.
Swoich absurdów nie wyłapujesz??? Aaaa według ciebie to konstruktywna krytyka..... Jaka służba od 3.00 przestań ściemniać
 
Lubię niezbyt wymagające wyzwania 😂 taka mała rozrywka przy kawce :unsure: miłego wieczoru wszystkim wytrwałym :love:
To byłby nudny wątek, lubię wyłapywać absurdy w innych i u innych. Ci słabi wściekają się i rzucają inwektywami, bowiem rzeczowe argumenty u nich, to rzecz ulotna. Miłej końcówki niedzieli, od 3.00 służba, nie drużba :) dla niektórych.
To bardzo ciekawe co piszesz, jakie to absurdy wyłapałaś w innych i u innych? Może podzielisz się swoją wiedzą najlepiej na papierze kredowym z dużymi literami. Jakie to szczęście, że lubisz tylko niezbyt wymagające wyzwania.
 
To bardzo ciekawe co piszesz, jakie to absurdy wyłapałaś w innych i u innych? Może podzielisz się swoją wiedzą najlepiej na papierze kredowym z dużymi literami. Jakie to szczęście, że lubisz tylko niezbyt wymagające wyzwania.
Poczytaj swoje posty, to może znajdziesz 😂 i wydrukuj sobie na papierze kredowym ( jakaś obsesja z tym papierem ? wszystkim drukowali dyplomy, zaświadczenia czy inne podziękowania na kredowym, a Tobie na zwykłym ksero dawali wydruki ? ). Złóż 8 razy. Następnie wsadź sobie w buty - będziesz wyższy. Powinno trochę Tobie pomóc. Taka pomoc na szybko (y)
 
Poczytaj swoje posty, to może znajdziesz 😂 i wydrukuj sobie na papierze kredowym ( jakaś obsesja z tym papierem ? wszystkim drukowali dyplomy, zaświadczenia czy inne podziękowania na kredowym, a Tobie na zwykłym ksero dawali wydruki ? ). Złóż 8 razy. Następnie wsadź sobie w buty - będziesz wyższy. Powinno trochę Tobie pomóc. Taka pomoc na szybko (y)

agatko, w stanie ewidentnego wzmożenia możesz wirusa załapać.
albo inną wstydliwą francę, której nazwy nie wymienię.

zalecam wstrzemięźliwość, czasy trudne i niebezpieczne.
ty zaś z każdym wchodzisz w zwarcie z buźką i łapkami.
 
Back
Do góry