• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Mundury SCS

Teraz wogole zablokowane wszytko , a jak sorty przyszły pokaż nowe wzory
Nie jest zablokowane przed chwilą się zalogowałem. Można utworzyć nowe zlecenie.
Sorty jak przyjdą dam znać.
Choć może to być długieeeeeeeeeee czekanie i wtedy pewnie zapomnę :(
 
Ostatnia edycja:
Dostałem właśnie e maila z CMM o wstrzymaniu części zamówienia
[oczekujący] [2019] Czapka wyjściowa mężczyzna bez galonu rozmiar:58 szt:1
[oczekujący] [2019] Spodnie służbowe letnie szarozielone rozmiar:179/110 szt:2
to po co pisali w chwil zamawiania ( 2020-05-03 17:45:44 ) że są dostępne a teraz nagle nie ma i zrealizują : " Sorty w statusie [oczekujące] zostaną zrealizowane w możliwie najbliższym czasie. " :eek:
ale inne składniki idą już do mnie
 
Ostatnia edycja:
Nie jest zablokowane przed chwilą się zalogowałem. Można utworzyć nowe zlecenie.
Sorty jak przyjdą dam znać.
Choć może to być długieeeeeeeeeee czekanie i wtedy pewnie zapomnę :(
Dostałem właśnie e maila z CMM o wstrzymaniu części zamówienia
[oczekujący] [2019] Czapka wyjściowa mężczyzna bez galonu rozmiar:58 szt:1
[oczekujący] [2019] Spodnie służbowe letnie szarozielone rozmiar:179/110 szt:2
to po co pisali w chwil zamawiania ( 2020-05-03 17:45:44 ) że są dostępne a teraz nagle nie ma i zrealizują : " Sorty w statusie [oczekujące] zostaną zrealizowane w możliwie najbliższym czasie. " :eek:
ale inne składniki idą już do mnie

Ja mam status do obsługi - jestem krok bliżej? :D
Nowe sorty do Ciebie idą?
 
Witaj ZS 1
Na cześci zamówienia ( podzielonego wbrew mojej woli ) mam statut - do obsługi
są to :
[2019] Czapka służbowa letnia szarozielona
[2019] Koszulobluza z kr. rękawem miętowa
[2019] Spodnie wyjściowe męskie

Domniemywam że na nich zobaczę napis niestety :cry: Służba Celno - Skarbowa

- ciekawa kiedy paczka dojdzie ?
 
Ostatnia edycja:
Witaj ZS 1
Na cześci zamówienia ( podzielonego wbrew mojej woli ) mam statut - do obsługi
są to :
[2019] Czapka służbowa letnia szarozielona
[2019] Koszulobluza z kr. rękawem miętowa
[2019] Spodnie wyjściowe męskie

Domniemywam że na nich zobaczę napis niestety :cry: Służba Celno - Skarbowa

- ciekawa kiedy paczka dojdzie ?

Ja od dwóch miesięcy mam status przy wielu elementach "do obsługi" i chyba jeszcze daleko do wysyłki.
 
Kolego Zdisław
Jakieś dwa a może trzy tygodnie temu zamówiłem sorty. Owszem nowych wzorów nie ma wiele dostępnych nie pamiętam dokładnie co mają .
Ja zmówiłem nowe wzory koszulo bluzy i spodnie " bojówki "

Zamówiłem w lutym, bo w styczniu było zablokowane

Nadal czekam

Przyjdzie ślub brać w starym...
 
Wcześniej może pogrzeb ? W kraju pandemia, a tu mundurki najważniejsze ?
Drogi Burack - u
Wstydem jest te dwa lata - bez sortów kompletnych- od stóp do głów - dla WSZYSTKICH z Niestety :cry: nową nazwą

To Twoim zdaniem jak się na Służbę stawić ?
 
Drogi Burack - u
Wstydem jest te dwa lata - bez sortów kompletnych- od stóp do głów - dla WSZYSTKICH z Niestety :cry: nową nazwą

To Twoim zdaniem jak się na Służbę stawić ?

Tak dla przyzwoitości, co jest ważniejsze kombinezony, maseczki itd dla lekarzy, którzy być może będą ratować Ciebie, albo Twoją rodzinę ,czy Twoja niechęć do dawnej Służby Celnej ?
Skąd wiesz czy za chwilę nie będzie kolejna rewolucja i okaże się że Twój mundurek jest OK ?
 
Tak dla przyzwoitości, co jest ważniejsze kombinezony, maseczki itd dla lekarzy, którzy być może będą ratować Ciebie, albo Twoją rodzinę ,czy Twoja niechęć do dawnej Służby Celnej ?
Skąd wiesz czy za chwilę nie będzie kolejna rewolucja i okaże się że Twój mundurek jest OK ?
Kolega napisał "niestety z nową nazwą", więc Twój atak jest chybiony.
 
to nie atak tylko znak zapytania, a co najważniejsze rzetelna ocena rzeczywistości, Rząd i Państwo robi wszystko, aby uchronić nas przed skutkami pandemii , a tu najważniejsze symbole ! Dlatego może chwila refleksji ? Wszyscy musimy zacisnąć pasa i do ślubu w gajerze albo dresach :cool:
 
to nie atak tylko znak zapytania, a co najważniejsze rzetelna ocena rzeczywistości, Rząd i Państwo robi wszystko, aby uchronić nas przed skutkami pandemii , a tu najważniejsze symbole ! Dlatego może chwila refleksji ? Wszyscy musimy zacisnąć pasa i do ślubu w gajerze albo dresach :cool:
A co robili miedzy kwietniem 2017 a marcem 2020 ? Nie ważne - było - przeszłość - myślmy o tym co będzie
Niech dziś walczą z pandemią - trudno mundur jeszcze poczeka .

Jak zauważył pawel123 napisałem : Niestety :cry: - co według mnie oznacza tęsknotę za Służbą Celną.

Skąd wiesz czy za chwilę nie będzie kolejna rewolucja i okaże się że Twój mundurek jest OK ? - że zacytuję

Chciałbym Służyć w Służyć w Służbie Celnej !!!
Proszę nie pisać więc lekceważąco - mundurek, bo to jest mundur z którego noszenia chcę być dumny jak zapewne kolego bollo1999 - który zamierza ubrać się do Ślubu - w mundur.
 
A co robili miedzy kwietniem 2017 a marcem 2020 ? Nie ważne - było - przeszłość - myślmy o tym co będzie
Niech dziś walczą z pandemią - trudno mundur jeszcze poczeka .

Jak zauważył pawel123 napisałem : Niestety :cry: - co według mnie oznacza tęsknotę za Służbą Celną.

Skąd wiesz czy za chwilę nie będzie kolejna rewolucja i okaże się że Twój mundurek jest OK ? - że zacytuję

Chciałbym Służyć w Służyć w Służbie Celnej !!!
Proszę nie pisać więc lekceważąco - mundurek, bo to jest mundur z którego noszenia chcę być dumny jak zapewne kolego bollo1999 - który zamierza ubrać się do Ślubu - w mundur.


To nie ja z munduru uczyniłem w 2017 roku "mundurek" ucywilniając bezprawnie kilka tysięcy celników ! Natomiast w kwestii "zarazy" myślimy tak samo !
 
To nie ja z munduru uczyniłem w 2017 roku "mundurek" ucywilniając bezprawnie kilka tysięcy celników ! Natomiast w kwestii "zarazy" myślimy tak samo !
Każdy powinien dosłużyć w Służbie emerytury a nie na siłę ucywilniać

Nowo przyjmować na cywili .

Zdrowia
 
@Burack , jeśli nie jesteś zainteresowany tematem, to nie zaglądaj do tego wątku.
Wątek o mundurach, jest po to, żeby rozmawiać o ......... mundurach.
Wiadomo, że zdrowie (nie tylko w związku z pandemią) jest najważniejsze, ważne są podwyżki, ale wizerunek f-sza też.
Ja osobiście mam jeszcze zafoliowane zapasy sortow Służby Celnej, ale młodsi f-sze, zwłaszcza z pierwszej linii, intensywnie zużywaja sorty i trudno się dziwić, że nie chcą chodzić w spranych czy połatanych mundurach (można mieć za to dyscyplinarkę), a zapasów takich jak ja nie mają.
Temat mundurów jest dobrą odskocznią od tematów które szargaja naszymi nerwami i emocjami.
Co komu da pytanie 100 razy dziennie "Co z naszymi podwyżkami?" Do kolejnych spotkań z w MF, gdzie mam nadzieję padną wreszcie jakies konkrety, nie ma właściwie o czym mówić.
 
Domniemywam że na nich zobaczę napis niestety :cry: Służba Celno - Skarbowa
Żebyś się nie zdziwił, ja odebrałem w marcu, sorty mundurowe zamówione pod koniec grudnia. Miały oznaczenie "Służba Celna" i datę produkcji luty 2020r.
Ale to chyba tylko u Nas takie cuda....
 
Back
Do góry