• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Mundury SCS

Dzieciaku, ale kto ty właściwie jesteś? Wchodzisz nie proszony, krzyczysz, tupiesz, starasz się zyskać poklask i akceptację tanimi sloganami... Nie zauważając przy tym, że dawno za bandę wyleciałeś...
Powiem ci tylko, że gdybyś tak przy mnie, nazwał mundur ścierwem, to jakem człek spokojny i łagodnej natury, zbierał byś zęby z parkietu.
Jak taki shańbiony jesteś, okaż swoją godność, unieś się honorem i idż szukać szczęścia w innej pracy.
 
Dzieciaku, ale kto ty właściwie jesteś? Wchodzisz nie proszony, krzyczysz, tupiesz, starasz się zyskać poklask i akceptację tanimi sloganami... Nie zauważając przy tym, że dawno za bandę wyleciałeś...
Powiem ci tylko, że gdybyś tak przy mnie, nazwał mundur ścierwem, to jakem człek spokojny i łagodnej natury, zbierał byś zęby z parkietu.
Jak taki shańbiony jesteś, okaż swoją godność, unieś się honorem i idż szukać szczęścia w innej pracy.
To noś sobie te poszyte ścierki i przestań grozić, bo robisz z siebie jeszcze większego patola niż jesteś.
 
Chciałbym poruszyć temat rozmiarów tych nowych "ciuchów".Jak to jest firma ta sama,rozmiary podajemy w CMM takie same a w rzeczywistości dostajemy mundur za wąski,za długi i w dodatku musimy zwracać w ramach reklamacji na własny koszt.Coś z tym trzeba zrobić!!
 
Co za konwersacja
 

Attachments

  • ed01868756_interesujace__kontynuujcie_prosze.jpg
    ed01868756_interesujace__kontynuujcie_prosze.jpg
    69,4 KB · Wyświetleń: 238
To noś sobie te poszyte ścierki i przestań grozić, bo robisz z siebie jeszcze większego patola niż jesteś.
Lekceważenie, sprzeciw i nieuznawanie niedbale, niekompletnie bądź także błędnie
skonstruowanego prawa, nikogo nie zwalnia z konsekwencji jego obowiązywania.

Świadomie bezczeszcząc, niszcząc, plugawiąc - także uszkodzone, brudne lub nawet
ob*sr*ne przez gołębie symbole narodowe, państwowe czy dobra osobiste - zawsze
i bezwzględnie popełniasz tym przestępstwo ...


Edit
ps do Admina (zakładka "zgłoszenie" - nie działa):
User @Gigard notorycznie narusza "warunkowe zwolnienie"!
 
Ostatnia edycja:
Gigardowi nie chodzi o symbole narodowe związane z mundurem tylko o jakość wykonania i użyty materiał i ja się z nim zgadzam. A takich nadgorliwców co już nie mogą się doczekać żeby chodzić w nowym mundurze celno tffu skarbowym to nie jestem wstanie zrozumieć i im współczuje. Niech sobie na czole napiszą służba celno tffu skarbowa, może im coś się podniesie. Ja rękami i nogami bronię się przed założeniem tego badziewia. Jestem dumny ze swego munduru Służby Celnej i nie zamierzam go zamieniać najdłużej jak to jest możliwe a potem jak już nie będę miał wyjścia to wezmę emkę. A mundur to nie Gigard szarga tylko rząd i rządzący nami skarbowcy którzy nienawidzą i niszczą wszystkie symbole które związane są ze Służbą Celną.
 
Lekceważenie, sprzeciw i nieuznawanie niedbale, niekompletnie bądź także błędnie
skonstruowanego prawa, nikogo nie zwalnia z konsekwencji jego obowiązywania.

Świadomie bezczeszcząc, niszcząc, plugawiąc - także uszkodzone, brudne lub nawet
ob*sr*ne przez gołębie symbole narodowe, państwowe czy dobra osobiste - zawsze
i bezwzględnie popełniasz tym przestępstwo ...


Edit
ps do Admina (zakładka "zgłoszenie" - nie działa):
User @Gigard notorycznie narusza "warunkowe zwolnienie"!
Ja nie wiedziałem, że w więzieniu przydzielili Ci WIFI. Na pewno świetnie będziesz wyglądał w nowych ,,mundurach", nie zapomnij ucałować emblematu zanim założysz i wypastować tych pięknych trzewików. I radzę również zanim coś do mnie napiszesz zaopatrzyć się w leki.
 
Gigardowi nie chodzi o symbole narodowe związane z mundurem tylko o jakość wykonania i użyty materiał i ja się z nim zgadzam. A takich nadgorliwców co już nie mogą się doczekać żeby chodzić w nowym mundurze celno tffu skarbowym to nie jestem wstanie zrozumieć i im współczuje. Niech sobie na czole napiszą służba celno tffu skarbowa, może im coś się podniesie. Ja rękami i nogami bronię się przed założeniem tego badziewia.
...

Nie jestem przygłupem @stefan - ja wiem o czym on pisze, ale chyba Ty nie zauważyłeś
o czym piszę ja. Dosyć ciekawe - sam w tym jednym poście rozdwoiłeś znaczenie słowa
"mundur", używając odniesień i dwuznacznych jego i moich - choć je zespoliłeś.

Nie "czepiam się" absolutnie określania jakości, jako "badziewnej", bo ten fakt nie jest
oceną samego symbolu, a "czepiam się" oceny symbolu i sposobu jej wyrażenia, tym
odnosząc się do znaczenia, o którym piszesz w części drugiej:

...
Jestem dumny ze swego munduru Służby Celnej i nie zamierzam go zamieniać najdłużej jak to jest możliwe a potem jak już nie będę miał wyjścia to wezmę emkę.
...

Przyznaj szczerze - czy jesteś "dumny z munduru", bo jest on nienaganny, wygodny,
super jakości oraz wyglądasz w nim i czujesz się genialnie ?? Dalej - czy jeśli gatunek,
forma, jakość i funkcjonalność munduru Służby Celno-Skarbowej staną się wspaniałe,
to dumnie go ubierzesz, przenosząc nań godność dosłużysz pełnej emerytury ??

Mogę się mylić, według mnie jednak - opisujesz godność, będącą dla Ciebie sednem,
czyli SYMBOLEM DOBRA OSOBISTEGO! O tym właśnie pisałem i to nie z powodu tego
ostatniego posta chorego z nienawiści gościa, lecz powtarzającej się w jego kolejnych
postach retoryki, plugawiącej Służbę Celną i pogardy człowieka zwłaszcza tych funków
sprzed 2017 roku. Nie wiem i nie chcę wiedzieć kim on jest, ale nie zdziwi mnie, gdyby
był umundurowanym dopiero w KAS, żądaniowym pasożytem ...
 
Cat widziałeś jak są uszyte emblematy ? Przecież to woła o pomstę do nieba. Ludzi którzy takie coś uszyli, wprowadzili do obrotu oskarżyłbym o bezczeszczenie munduru.
 
Cat widziałeś jak są uszyte emblematy ? Przecież to woła o pomstę do nieba. Ludzi którzy takie coś uszyli, wprowadzili do obrotu oskarżyłbym o bezczeszczenie munduru.
@Der - Już dwukrotnie powtórzyłem: nie zaprzeczam złej jakości, a sprzeciwiam profanacji jego symboliki ...
 
Ale to przecież ludzie którzy to szyją, ludzie którzy wprowadzają to do obrotu profanują tą symbolikę.
 
Ale to przecież ludzie którzy to szyją, ludzie którzy wprowadzają to do obrotu profanują tą symbolikę.
Oni także.
Lecz dla mnie to szwacze (być może chińskie dzieci) z którymi nie mam kontaktu,
albo trzepiący na tym kasę znajomi królika - podobnie niedostępni ...
 
Gigardowi nie chodzi o symbole narodowe związane z mundurem tylko o jakość wykonania i użyty materiał i ja się z nim zgadzam.
... a tak poza tym to biedny człowiek bo od źle uszytej czapki rozumek mu się przegrzał? Nie baw się w adwokata, bo co naisał, to napisał, nie rób teraz z innych idiotów.
A takich nadgorliwców co już nie mogą się doczekać żeby chodzić w nowym mundurze celno tffu skarbowym to nie jestem wstanie zrozumieć i im współczuje. Niech sobie na czole napiszą służba celno tffu skarbowa, może im coś się podniesie. Ja rękami i nogami bronię się przed założeniem tego badziewia.
Zmień pracę. Na chwile obecną za cienki jesteś żeby cokolwiek zrobić, więc powtarzam po raz kolejny, nie rób z siebie idioty. Z jednej strony plujesz, a z drugiej przytulasz co miesiąc wypłatę? A gdzie godnośc i honor? Na siłę wcielili? Wiedziałeś gdzie przyjmujesz propozycję. Nie potrafiłes lepszej pracy znaleźć, miej pretensję do siebie.

Jestem dumny ze swego munduru Służby Celnej i nie zamierzam go zamieniać najdłużej jak to jest możliwe a potem jak już nie będę miał wyjścia to wezmę emkę.
To powinieneś iśc już jakiś czas temu, bo oznaczenia są nieaktualne a służby celnej już nie ma. Dura lex, sed lex. A ty tego prawa powinieneś przestrzegać.


A mundur to nie Gigard szarga tylko rząd i rządzący nami skarbowcy którzy nienawidzą i niszczą wszystkie symbole które związane są ze Służbą Celną.
Ja jednak myślę że twój kolega nie nosić nawet kija od mopa, nie tylko munduru. Ale niestety widać znajomości były silniejsze niż kryteria naboru.
Bo nie sadzę by normalnie się dostał.



@Sławek Siwy - Sławku zdecyduj się, kogo chcesz widzieć na tym forum. Szkoda mojego zdrowia i czasu jeśli takie osoby jak stefan123 czy gigart mają cieszyć nas swoją obecnością. Ja swoje już napisałem. Jeśli te osoby pozostaną na forum, proszę o wykasowanie lub zablokowanie mojego konta.
Definitywnie.
 
... a tak poza tym to biedny człowiek bo od źle uszytej czapki rozumek mu się przegrzał? Nie baw się w adwokata, bo co naisał, to napisał, nie rób teraz z innych idiotów.

Zmień pracę. Na chwile obecną za cienki jesteś żeby cokolwiek zrobić, więc powtarzam po raz kolejny, nie rób z siebie idioty. Z jednej strony plujesz, a z drugiej przytulasz co miesiąc wypłatę? A gdzie godnośc i honor? Na siłę wcielili? Wiedziałeś gdzie przyjmujesz propozycję. Nie potrafiłes lepszej pracy znaleźć, miej pretensję do siebie.


To powinieneś iśc już jakiś czas temu, bo oznaczenia są nieaktualne a służby celnej już nie ma. Dura lex, sed lex. A ty tego prawa powinieneś przestrzegać.



Ja jednak myślę że twój kolega nie nosić nawet kija od mopa, nie tylko munduru. Ale niestety widać znajomości były silniejsze niż kryteria naboru.
Bo nie sadzę by normalnie się dostał.



@Sławek Siwy - Sławku zdecyduj się, kogo chcesz widzieć na tym forum. Szkoda mojego zdrowia i czasu jeśli takie osoby jak stefan123 czy gigart mają cieszyć nas swoją obecnością. Ja swoje już napisałem. Jeśli te osoby pozostaną na forum, proszę o wykasowanie lub zablokowanie mojego konta.
Definitywnie.
Nikt Cię tu nie chce, pępkiem świata nie jesteś, swoje wyraziłeś to wyjazd.
 
Skandal zeby funkcjonariusz na forum pisal tak o mundurze dla mnie to jest co najmniej postepowanie dyscyplinarne. Piszecie ze mundury to takie i owakie ze ten dodatek skarbowy w nazwie wam sie nie podoba. Wiecie co mi sie nie podoba ze wiele osob nie potrafi nosic z dumą munduru. Wiele osob nie zaklada czapki, buty prywatne( kobiety czesto jakies klapki z klamerka) kurtki prywatne a to jakies klipsy kolczyki rzucajace sie w oczy policzki wypudrowane jak na weselu a to torebki prywatne do munduru, ida zgarbieni rece w kieszeni ajjjj moge pisac i pisac. Szok popatrzcie na kolegow i koleżanki z innych formacji.
 
Skandal zeby funkcjonariusz na forum pisal tak o mundurze dla mnie to jest co najmniej postepowanie dyscyplinarne. Piszecie ze mundury to takie i owakie ze ten dodatek skarbowy w nazwie wam sie nie podoba. Wiecie co mi sie nie podoba ze wiele osob nie potrafi nosic z dumą munduru. Wiele osob nie zaklada czapki, buty prywatne( kobiety czesto jakies klapki z klamerka) kurtki prywatne a to jakies klipsy kolczyki rzucajace sie w oczy policzki wypudrowane jak na weselu a to torebki prywatne do munduru, ida zgarbieni rece w kieszeni ajjjj moge pisac i pisac. Szok popatrzcie na kolegow i koleżanki z innych formacji.
Skandalem było przepchanie do użytku takiej jakości munduru, a większość takich zachowań jak piszesz.niestety dotyczy tych co do służby przyszli z UKS czy skarbówki bo dla nich mundur to.dodatek a nie jakiekolwiek wartość w dodatku firma kas sama do tego doprowadziła , inne służby mają przeszkolenia i kursy skoszarowane a tu kto uczy jak nosić mundur? Pani od podatków dostała mundur bo przecież jej się należało ona tyle w podatkach pracowała to.teraz się Dziwisz że japonki nosi do munduru czy torebki w kwiatki plażowe, czemu grupy operacyjne mają inne mundury nie chodzi o.wzór ale o jakość i nie są wykonane przez Rzepin tylko zakupione od prywatnych firm.ktore są najlepsze na świecie w takich branżach, bo.dobrze wiedzą jak resort spier...ił nowe umundurowanie które nie jest zdatne do.normalnegonu użytku, postępowanie dyscyplinarne powinno być dla tych ludzi.co.to.przepchali że będziemy nosić poliester
 
Skandal zeby funkcjonariusz na forum pisal tak o mundurze dla mnie to jest co najmniej postepowanie dyscyplinarne. Piszecie ze mundury to takie i owakie ze ten dodatek skarbowy w nazwie wam sie nie podoba. Wiecie co mi sie nie podoba ze wiele osob nie potrafi nosic z dumą munduru. Wiele osob nie zaklada czapki, buty prywatne( kobiety czesto jakies klapki z klamerka) kurtki prywatne a to jakies klipsy kolczyki rzucajace sie w oczy policzki wypudrowane jak na weselu a to torebki prywatne do munduru, ida zgarbieni rece w kieszeni ajjjj moge pisac i pisac. Szok popatrzcie na kolegow i koleżanki z innych formacji.
Sam sobie noś to coś nazywane butami i to coś nazywane mundurami, już sam projekt zaproponowany w przetargu zasługuje na postępowanie karne, a Ty się dziwisz, że nikt tego nie chce nosić oprócz takich gorliwych przytakiwaczy jak Ty.
 
Sam sobie noś to coś nazywane butami i to coś nazywane mundurami, już sam projekt zaproponowany w przetargu zasługuje na postępowanie karne, a Ty się dziwisz, że nikt tego nie chce nosić oprócz takich gorliwych przytakiwaczy jak Ty.
Nosiłbys opinacze z monu to.bys zobaczył co to znaczy but, akurat wojasy są dobre i naprawdę wytrzymałe
 
Nosiłbys opinacze z monu to.bys zobaczył co to znaczy but, akurat wojasy są dobre i naprawdę wytrzymałe
Nosiłem te opinacze. Przez 2 miesiące były straszne-bąble odciski. Ale jak później ukształtowały się do stopy býły fantastyczne najlepsze w życiu buty jakie miałem. I jeszcze jedno- nigdy nie zamówię munduru z napisem służba Celno jakaś tam. Pozdrawiam.
 
Back
Do góry