Modernizacja 2025 jaki podział.

A czy są tu osoby, które nie awansowały w stanowisku ponad 5 lat i mimo to nie otrzymały tego awansu teraz? Bo chciałbym zapytać jak im ten brak awansu uzasadnili przełożeni? Może być ma PW.
 
To skoro brak uzasadnienia lub bo tak, to takie rzeczy może należy zgłosić do sygnatariuszy porozumienia podziału modernizacji na 2024, którzy to mają na piśmie, że takie uzasadnienie musi być. Jak związek zbierze od ludzi bezsensowne uzasadnienia z dupy i ilość braków uzasadnień to może z takimi danymi na stole wytarguje przynajmniej dla części pominiętych w 2024 awanse w stanowisku przy okazji podziału na 2025. Może tak spróbować?
 
To skoro brak uzasadnienia lub bo tak, to takie rzeczy może należy zgłosić do sygnatariuszy porozumienia podziału modernizacji na 2024, którzy to mają na piśmie, że takie uzasadnienie musi być. Jak związek zbierze od ludzi bezsensowne uzasadnienia z dupy i ilość braków uzasadnień to może z takimi danymi na stole wytarguje przynajmniej dla części pominiętych w 2024 awanse w stanowisku przy okazji podziału na 2025. Może tak spróbować?

A co myślisz, że nie zgłaszałem ?! Ja zawsze jestem niepokorny, z czego notabene może też wynikać brak awansów.
Jedyne, co usłyszałem od "swojej" przewodniczącej, to: "z obecnym DIAS'em w ogóle nie da się rozmawiać" ...
 
A czy są tu osoby, które nie awansowały w stanowisku ponad 5 lat i mimo to nie otrzymały tego awansu teraz? Bo chciałbym zapytać jak im ten brak awansu uzasadnili przełożeni? Może być ma PW.
Argumentowano to podwyżka wskaźnika o 0,1 pp w zeszłym roku, wymuszoną ugodą ZZ z Dyrektorem. Trochę słabo jak na wiele lat.
 
Może i modernizacja to naprawa, może modernizacja to również odnowienie, czyli takie odnowienie wypłaty, podniesienie jej każdemu. Tak też można spojrzeć na to.
niezależnie od definicji kasy oczekują wszyscy, to normalne. A związek jest wszystkich, nie tylko pokrzywdzonych.
Ciekawe jak to się skończy?
Naprawa kluczyków samochodowych to też ważna kwestia pod kątem modernizacji
 
kiedy mają się rozpocząć rozmowy nt podziału środków z modernizacji? Są jakieś konkrety?
 
Back
Do góry