• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

jak podzielić obiecane 500

ja dostałem 303 zł - tak jak ten dywizjon 303, nie wiem czy sie cieszyć czy płakać w każdym razie 500 brutto nie chce wyjść
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
oceny kierownictwa

Ponieważ nasze kierownictwo tak bardzo podkreśla swoje zasługi i liczy na podwyżki już i tak wysokich pensji, zwracam im uwagę na orzeczenie sądu oceniające ich dokonania przy prowadzeniu spraw. Jest to sądowa ocena, a więc chyba niezależna.Nie jest to ocena koleżków od kart, wódki, szkoleń i narad. Z tego co wiem dostało się karę finansową. Teraz pewnie szef izby we wrześniu zrekompensuje im te straty.Wypłaci im wysokie nagrody dla wyrównania strat. Jednak wydaje mi się, że jest to ocena całego kierownictwa. Po prostu nie radzą sobie zarówno z akcyzą jak i cłem. Kolejki, bałagan, przeciąganie postępowań, strach przed podejmowaniem decyzji. Trzyma ich tylko ten smród w kupie bo jeden drugiego wspiera i trzymają się koryta zastraszaniem i dyscypliną. Biorąc pod uwagę decyzję sądu to jasno wynika , że król jest nagi. Dobra rada panie i panowie naczelniczki, kierownicy i kierowniczki:czas na zmiany-pazerność, chamstwo i łapanki to już było. Jak sobie nie radzicie to nie próbujcie szukać winnych na dole. Po prostu zrezygnujcie bo dokręcanie śruby to rozwiązanie na krótki dystans. Sąd już was ocenił myślę, że p.o. dobrze odczyta przesłanie orzeczenia sądowego i odpowiednio was wynagrodzi.
 
juda...a chorobowe jakies długie sie przyplątało, czy dyscyplinarka czy jak.... no bo inaczej nie rozumiem. Te 500 to oszustwo ale obciąc tak bez niczego do 300 to już mega oszustwo.....
....może jednak zasłużenie...? Przepraszam ze tak podpytuje, ale wszyscy tak dostali w BP? Może widełki nie pozwalały na więcej? :):):)
 
kontrola i towarzystwo wzajemnej adoracji z 2002 r

Z jakichkolwiek podwyżek należałoby wyłączyć towarzystwo wzajemnej adoracji występujące w komisji z 2002 roku w sprawie zmian organizacyjnych(zmiany urzędu w izbę i urzędy) bo to oni doprowadzili do tworzenia fikcji zakresu obowiązków i kominów płacowych min. były etyk i spółka. Nalezy wyłaczyc osoby z kontroli wewnętrznej bo cały czas przymykały oko na ten bałagan bo tak było im wygodnie. Teraz jest to najbardziej owianowana grupa w awanse i stanowiska. Za nic nie odpowiadali, nie podejmowali decyzji, udawali, że wszystko jest w porządku.To po co nam tacy fachowcy od kontroli co teraz realizują się w logistyce i w poganianiu funkcjonariuszy do roboty. UC I odetchnął i pracuje w miarę normalnie. Teraz znowu cyrk w Kutnie i II UC.Maciek wracaj do II UC bo przynajmniej nie latałeś po urzędzie jak Rusek z pepeszą i ktoś hamował tych "szefów" co wszystkim wkładają kij w szprychy.Czas skonczyć również te wszystkie narady na tematy marynistyczne czyli o dupie Maryni i coś napisać w akcyzie.
 
pozwoliłem sobie poczytać co piszą na forum w innych IC o podziale kasy (specjalnie dla Stalker2) i :
IC Opole (tam gdzie Siwy)-algorytm na stanowiskach od 200 do 900
IC Wrocław-algorytm od 250 do 400 (służba przygotowawcza 250-252zł)
IC Kraków-algorytm (brak danych)
IC Rzepin -algorytm od 206zł
IC Łódź - etapy od 330zł
 
To proszę o sprawdzenie IC Wa-wa i IC Przemyśl, i podanie kwot.
Wiem że w niektórych izbach było mniej niż u nas, ale wiem też że w innych było więcej. Więc jednak można było inaczej to podzielić gdyby tylko trochę się przyłożyć.
 
W IC Wrocław podwyżki były przyznane w następujący sposób: od młodszego kontrolera do inspektora wszyscy dostali tyle samo -480 brutto ,wyjątek stanowiły osoby w służbie przygotowawczej -250 brutto. Natomiast kadra kierownicza i eksperci celni,wśród których jest duża część byłych funkcyjnych ,
otrzymała wg algorytmu.
 
to jest chore i nie mowie tu o wysokosci podwyżek, lecz o tym, że w różnych izbach jest różnie, choć to ta sama "firma" i te same samochody wychodzą spod naszych łapek. powinno byc wszedzie tak samo, a nie jakies widzimisie poszczególnych izb. czym moja praca jest lepsza od chłopaków z Rzepina, albo gorsza od chłopaków z Płocka?! ciekawe kiedy skończą z tymi kretyńskimi podziałami?
 
pozwoliłem sobie poczytać co piszą na forum w innych IC o podziale kasy (specjalnie dla Stalker2) i :
IC Opole (tam gdzie Siwy)-algorytm na stanowiskach od 200 do 900
IC Wrocław-algorytm od 250 do 400 (służba przygotowawcza 250-252zł)
IC Kraków-algorytm (brak danych)
IC Rzepin -algorytm od 206zł
IC Łódź - etapy od 330zł
ja tez przeglądałem forum i mam uwagi:
IC Wrocław-po równo 480zł , służba przygotowawcza 250, kadra -algorytm
IC Przemyśl -po równo 460zł
 
Podwyżka

Właśnie dostałem pensję z "podwyżką".
Było tego około 240 zł netto!!!
Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać :(
Gdzie jest moje 500 złotych!!!!

Tak jak pisałem nawet na kominówkę się nie załapałem z moim 1300:(:mad:
Ciekawy Jestem ile BlackJack i jego zastępca dostaną na pasku???
Może zachowają się jak mężczyzna i podadzą w końcu swoje zarobki przed i po podwyżce!!!
Całę szczęście że związek Siwego powstaje w Łodzi i może przy przyszłym podziale kasy BJ i jego "banda" pomyślą o innych, bo ktoś będzie ich kontrolował.

Łącze się w smutku ze wszystkimi MKC którzy dostali 240 na pasku.
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry