• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Apel w obronie Sławomira Siwego. Nie damy Cię zniszczyć.

Jedyne co powinno zrobić się. To taczka i wywiezienie MB przed gmach i jego aroganckiej świty też. Pokazaliśmy, że nas stać. Więc jedno słowo i do roboty. Sławek za nas wszystkich walczył...czas oddać mu tym samym. A za resztę weźmy się w późniejszym czasie.
 
rezerwo....przepraszam ale wladzy nie chodzi o nasze ale o ich.....samolot. Nie ważny jest los Celników w ilości 14.500 z czego połowę już wyjeba....no na bruk
 
5 zł myślę że nikt nie będzie miał nic przeciwko, choć można by nawet rozważyć 10 przynajmniej w tych trudnych dla nas czasach
 
Zadajmy pytanie publiczne ile zarabia Maryjan i dajmy Sławkowi większą pensję związkową niż temu tfurcy KAS daje to pisowskie państwo.
Skandal to za małe słowo.
Sławek jestem z tobą. Przechodzisz do historii i etosu celnictwa RP. A Maryjan na jego śmietnik.

maniuś ozdobą śmietnika? przecież to niemożliwe :D. a na poważnie: jedziemy do warszawy w obronie naszych koleżanek i kolegów przeczołganych przez komunę w emefie? może to w końcu zmobilizuje broszkę do działania?
 
W żadnym języku nie ma na tyle obelżywych słów, które opisać by mogły naszego szefuncia. Jakim g.... trzeba być żeby fałszywie w życiorysie przedstawiać się jako opozycjonista walczący o wolne związki zawodowe a teraz w tak bolszewicki sposób próbować te związki zwalczać i zastraszyć ich członków. Swoim postępowaniem obraża wszystkich którzy walczyli z komuna o wolną Polskę. Jak można nie mieć wstydu. Hańba
 
Musimy wspierać Sławka i jego rodzinę. On też może mieć już tego dosyć. Ale my nie możemy mu pozwolić na zwątpienie. Jego nie da się zastąpić.
 
Pochodzę z UKS ale widząc działania Pana Sławka i to jak został potraktowany również deklaruję wsparcie finansowe w celu zatrudnienia Sławomira Siwego na płatnym stanowisku związkowym.
 
Witam... Popieram pomoc finansową dla Sławka i pozostałych będących w takiej sytuacji funkcjonariuszy. Propozycja dla skarbowców: macie szansę się wykazać przyłączając się do protestu, który w jakiejś formie będzie. Może to szansa na zrobienie czegoś dobrego -również dla Was samych. I okazja do zmiany wizerunku... baletnic. Jesteśmy w tym samym syfie. To co robi Sławek i inni, jest również dla Was...skarbowców. A teraz składka na autokar i na... Warszawę!!! Pzdr wq...ny Hunter ;-)
 
Witam wszystkich po dłuższej przerwie, ale nie miałem nic ciekawego do powiedzenia.
Posłużę się lekko zmodyfikowanym cytatem z CK Dezerterzy , ale myślę , że jak najbardziej adekwatnym do obecnej sytuacji:
"Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić takie postępowanie" . Myślę, że dalsza część cytatu o sądzie dla ludożerców, też jest jak najbardziej na miejscu - i wiemy, kto jest Oberleutnantem Von Nogay naszych czasów.
Sławku jestem całym sercem z Tobą i naszymi kolegami, którym z niskich pobudek odbiera się pracę, ale nie godność - bo jej nikt nam nie odbierze.
Ponawiam Apel o wyjazd do Warszawy - czara goryczy się przelała, jesteśmy winni to naszym kolegom i koleżankom, którzy walczyli o naszą wspólną sprawę, stawiając na szali byt swoich rodzin.
Wstyd Panie Banaś, swoją chlubną przeszłość może pan sobie wsadzić w buty.
W jaki sposób mamy wspomóc finansowo naszych kolegów, czy tak, jak dawniej wpłacając darowizny na konto związku?
 
Dobrze by było zorganizować wyjazd jeszcze przed tym gdy większość z nas straci status funkcjonariusza, żebyśmy mogli zaprezentować się w mundurach jak rok temu.
 
Wyjazd do Warszawy w obronie Sławka i naszych kolegów i koleżanek które propozycji nie dostały. I miasteczko pod Sejmem do czasu aż nie wytłumaczą się z każdego nazwiska osoby która nie dostała propozycji a nie była w wieku emerytalnym i nie współpracowała
 
Myślę a nawet jestem pewien, że Banaś i MF poszli za daleko. W imieniu wszystkich koleżanek i kolegów obdartych z munduru, w imieniu Sławka Siwego trzeba postawić twarde warunki. Albo wycofają się ze swoich chorych pomysłów i decyzji albo stanie cały KAS. Tak cały KAS w całej Polsce, a to będzie koniec PIS
 
Witam wszystkich po dłuższej przerwie, ale nie miałem nic ciekawego do powiedzenia.
Posłużę się lekko zmodyfikowanym cytatem z CK Dezerterzy , ale myślę , że jak najbardziej adekwatnym do obecnej sytuacji:
"Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić takie postępowanie" . Myślę, że dalsza część cytatu o sądzie dla ludożerców, też jest jak najbardziej na miejscu - i wiemy, kto jest Oberleutnantem Von Nogay naszych czasów.
Sławku jestem całym sercem z Tobą i naszymi kolegami, którym z niskich pobudek odbiera się pracę, ale nie godność - bo jej nikt nam nie odbierze.
Ponawiam Apel o wyjazd do Warszawy - czara goryczy się przelała, jesteśmy winni to naszym kolegom i koleżankom, którzy walczyli o naszą wspólną sprawę, stawiając na szali byt swoich rodzin.
Wstyd Panie Banaś, swoją chlubną przeszłość może pan sobie wsadzić w buty.
W jaki sposób mamy wspomóc finansowo naszych kolegów, czy tak, jak dawniej wpłacając darowizny na konto związku?

Zgadzam się we wszystkim co piszesz! jest jednio ale... Ale PIS ma to w dupie !!!!! A ten z metra cięty jest jednym z nich.....Tyle tylko, że przyjdzie czas na z metra ciętego i tych, ktorzy na to "zapracowali"......dłużej klasztora niż przeora!!!! Pamiętajcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Witam... Dosyć pychy i arogancji panie "alga". To chyba wreszcie początek końca tych pie...nych glonów. Sorki za słownictwo, ale nie jesteśmy q..wa odpadami!!! Nawet na piechotę pójdę do Warszawy!!! pzdr ;-)
 
Ostatnia edycja:
a czy Sławek nie może być /jest/ na etacie ZZ ? Myślę iż to związek wybiera
kto jest Szefem ZZ Celnicy PL. :mad:
 
Te uściski z karczewskim wyglądają trochę kuriozalnie. Mam nadzieję, że SS łapie się na emkę. Może poza SC może więcej?
 
Pieniądze, składki, wsparcie - dobra, jak najbardziej na miejscu, ale ...

Czy ktoś pomyślał, lub choćby spróbował się zastanowić - od CZEGO by zaczął Sławek,
gdyby nie chodziło tu o Niego samego ?!

Wpierw wypada, by ZG oficjalnie wyraził w imieniu coś 5 tys. szczere oburzenie, uprawianiem przez zwierzchnika(ów)
skandalicznej prywaty, wykorzystywaniem stanowiska dla zemsty i przedkładaniem osobistych animozji nad interesy
Obywateli i Państwa. Argumentów wymyślać bądź szukać nie trzeba - wystarczy sama Prawda, a świadków wobec
wydarzeń i faktów jest wystarczająco.

Ktoś wspomniał o szukaniu poparcia pozostałych mundurowych ZZ. TO NIE JEST POMYSŁ DOBRY !!!

Takie poparcie i oburzenie potraktowaniem wszak nie lokalnego, a ogólnopolskiego działacza
związkowego, w dodatku po oficjalnie złożonych, przyrzeczonych kryteriach wobec składania "propozycji",
powinny wyrazić wszystkie istniejące w RP związki zawodowe !!

Zawód tego Działacza nie ma tutaj nic do rzeczy, gdyż będąc niedoścignionym wzorem dla pozostałych działaczy,
zasługuje na przykładny szacunek i poparcie każdego Związku Zawodowego i każdego Związkowca ...
 
Jednoczymy się z panem panie Sławku . Będzie nas wiele i tych co propozycji nie dostali i tych co je nie przyjęli , bo były niesprawiedliwe . W jedności siła . Ten wielki Związkowiec poświęcił kawał swojego życia na pomocy nam , naszej służbie teraz my musimy mu pomóc i większości z nas , pomijając tych , dla których los był "łaskawy " bo nie sądzę aby się też do tego poderwali a bynajmniej znaczna większość !Panie Sławku do samego końca ma pan nasze wsparcie !!!
 
Back
Do góry