• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Apel w obronie Sławomira Siwego. Nie damy Cię zniszczyć.

mali ludzie nie mają żadnych zasad tylko kompleksy, polityka to tylko maska.
trzeba zacząć od czynów i zagłosować deklaracją członkowską jako wyrazu wsparcia dla naszych reprezentantów.
czas pokaże czy środowisko ma to coś co jest niezbędne dla noszenia munduru.
kłamstwa i manipulacje ze strony mf-u mają jak widać swoją kontynuację w obecnej odsłonie.
obecne fakty obliczone są na dezintegrację środowiska.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Różne niegodziwości widziałem w swym życiu, a nadal mogę być zaskakiwany. Nie jestem członkiem związku i z różnych powodów nie będę, ale chętnie dorzucę swój "grosz" w tej sytuacji. Więc może jakiś numer konta podacie?
 
naplucie w twarz małemu krętaczowi to działanie nobilitujące. zwłaszcza po okładach z alg. swoją drogą, poprzednia władza zwolniła jednego uczciwego człowieka. obecna zaś skutecznie pozbawiła środków do życia kilka tysięcy obywateli. pod hasłem dobrej zmiany. o co w tym wszystkim chodzi?
 
a co, nie wolno mi?

447a561060d1ef-645-381-0-78-1500-888.jpg


ewa-kopacz-2015-ca06512c1c72167b,2,0.png
 
Łzy się kręcą na sama myśl...
Panie Slawku, jest Pan wielkim człowiekiem, przede wszystkim odważnym, uczciwym. To że nie dali Panu propozycji - pomijając fakt że jest to świństwo - świadczy o tym jak bardzo się Pana obawiają i całego ZZ. Podziwiam Pana, Panią Marysie i cały zarząd, Waszą determinację w walce o NAS. Dziękuję!

Teraz kolej abyśmy my zawalyczyli.
 
naplucie w twarz małemu krętaczowi to działanie nobilitujące. zwłaszcza po okładach z alg. swoją drogą, poprzednia władza zwolniła jednego uczciwego człowieka. obecna zaś skutecznie pozbawiła środków do życia kilka tysięcy obywateli. pod hasłem dobrej zmiany. o co w tym wszystkim chodzi?

Chodzi o to, żeby był zamordyzm. Gratuluję tym, ktorzy na to zezwolili, oglądali TV republika i wierzyli w hasło : Duda czyni cuda..... bo autobus jeździl po Polsce
 
głosowali bo rodzice żony byli za pis a im wydawalo się, że nic się nie zmieni a jeżeli już to na lepsze.......żona wylądowala w skarbówce a mąż jest w d.......To jest po prostu brak samodzielnego myślenia.
 
Można się było tego spodziewać.
Marian ,, nie bądź jeleń daj paragon za spa ,, Banaś postawił na swoim.
Przesraliśmy czerwiec i wyszliśmy na matołów.
 
"Wszyscy znamy kogoś, kto nas wk*rwia samą mordą."
 
Ostatnia edycja:
Zadajmy pytanie publiczne ile zarabia Maryjan i dajmy Sławkowi większą pensję związkową niż temu tfurcy KAS daje to pisowskie państwo.
Skandal to za małe słowo.
Sławek jestem z tobą. Przechodzisz do historii i etosu celnictwa RP. A Maryjan na jego śmietnik.
 
Jeśli osoby które podjęły decyzję o nieprzedstawieniu propozycji przewodniczącemu związku myślą, że coś na tym zyskały, to grubo się mylą.
Całe nasze środowisko potrafi się zmobilizować, kierownictwo związku się nie zmieni, choćby ludzie mieli za to płacić z własnych pieniędzy.
A potem na drodze sądowej i tak się udowodni, że to my mamy rację.
I, cytując klasyka: "Na pohybel skur...ysynom"!
 
Jeśli osoby które podjęły decyzję o nieprzedstawieniu propozycji przewodniczącemu związku myślą, że coś na tym zyskały, to grubo się mylą.
Całe nasze środowisko potrafi się zmobilizować, kierownictwo związku się nie zmieni, choćby ludzie mieli za to płacić z własnych pieniędzy.
A potem na drodze sądowej i tak się udowodni, że to my mamy rację.
I, cytując klasyka: "Na pohybel skur...ysynom"!

https://www.youtube.com/watch?v=SqvUVM9PERA
 
Czekam na podanie nr konta bankowego celem wpłat środków dla Pana Sławka i innych działaczy ZZ Celnicy PL, którym nie przedstawiono propozycji służby . Proszę o komunikat w tej sprawie.
 
Ostatnia edycja:
Witam. To co się dzieje to obłęd. jak dowiedziałam się, że Pan Sławek nie dostał propozycji to mnie załamało. Jedyny człowiek, który zrobił dla nas tak wiele. Panie Sławku proszę się trzymać. Musi Pan dla siebie, rodziny i dla nas. Czekam na Pana komunikat i denerwuję się co dalej? Zarząd proszę : rozważyć szybko sprawę podniesienia składki, aby część była dla Sławka.
 
A moze by tak zorganizowac mala pikiete przed Sejmem w obronie kolezanek i kolegow wyrzuconych przez p. Banasia na bruk a takze przeciwko zamordyzmowi w SC i stosowania stalinowskich metod zwalczania zwiazkowej opozycji.

I jak sie to slyszy?
Mysle, ze wszystkie zwiazki przylaczyly by sie do nas. Takze Solidarnosc i policja. Przeciez oni sa nastepni w kolejce
Pewnie to i niczego nie zmieni ale p. Banas z mownicy sejmowej a takze w mediach opowiada o sukcesach reformy i szczesliwych celnikach.
Moze warto wyjsc jeszcze jeden raz (ostatni) i pokazac spoleczenstwu jak celnicy oceniaja jego reforme.
I powinni isc wszyscy, nawet ci zostajacy funkcjonariuszami, w ramach solidarnosci zawodowej.

https://youtu.be/I-GzNDCA1Lw
Za tydzień rocznica. Władza lubi rocznice.
 
Back
Do góry