• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Apel w obronie Sławomira Siwego. Nie damy Cię zniszczyć.

...proponuję podnieść składkę członkowską o 2 zł z przeznaczeniem " TYLKO DLA SŁAWKA".
Hola hola skladka o 2zl na Siwego to banał, który oczywiście popieram, ale tu nie o to chodzi, on ma mieć PROPOZYCJĘ SŁUŻBY.
Granico jesteś coś winna Sławkowi, właściwie nie coś tylko bardzo wiele. Pomyślcie trochę, to że Was uśpiono propozycjami służby nie oznacza, że w kwestii obrony przewodniczącego macie być bierni.
 
Z szacunku do Sławka i tego co robi dla NAS wszystkich, mamy psi obowiązek Mu pomóc. Jeżeli kolejny raz zostanie bez środków do życia to proponuję podnieść składkę członkowską o 2 zł z przeznaczeniem " TYLKO DLA SŁAWKA".

Jestem za uważam, że nawet wyższe kwoty wchodzą w grę.
 
Prawa i sprawiedliwości niema, natomiast jest PiS.
To jest tak, że przewodnicząca zrzeszenia ZZ RP zostaje dyrektorem w MF a Przewodniczący ZZ Celnicy Pl zostaje na bruku, to są standardy władzy, która swoje pochodzenie podobno wywodzi z ruchu Solidarność. Panowie DUDA pokażcie ludziom w jakim min. celu zostaliście wybrani na swoje stanowiska, inaczej to nawet nie jest Białoruś
 
Ostatnia edycja:
Witam... To co rządzący zrobili z funkcjonariuszami: ucywilnienie to sq...ństwo... Ale wyrzucenie że służby (z wyjątkiem SB i TW) f-szy włącznie z naszym Sławkiem przekroczyło squ...ństwa granice!!!!!!! Poczekajmy może chwilę na info zarządu. Ale koniecznie musimy wyrazić NASZE WQ...NIE!!!! Dosyć!!!!
Pzdr ;-)
 
Naszym obowiązkiem jest zaproponować Sławkowi pełnoetatowe stanowisko Przewodniczącego Związku Celnicy PL za godziwe wynagrodzenie z naszych składek.
Jestem za.

Z szacunku do Sławka i tego co robi dla NAS wszystkich, mamy psi obowiązek Mu pomóc. Jeżeli kolejny raz zostanie bez środków do życia to proponuję podnieść składkę członkowską o 2 zł z przeznaczeniem " TYLKO DLA SŁAWKA".
Też dobry pomysł.
 
Do wszystkich członków ZZ Celnicy PL. Nie pozwólmy zniszczyć naszego Przewodniczącego. Dlatego proponuję podwyższyć nasze składki i wypłacać naszemu Koledze miesięczną pensję. Kwotę niech ustali Zarząd. Sławek jesteśmy z Tobą i będziemy za Tobą stali. Masz nasze wsparcie. A wszystkich Kolegów i Koleżanki proszę o wpisy z poparciem dla Naszego Przewodniczącego.
 
Witam... To co rządzący zrobili z funkcjonariuszami: ucywilnienie to sq...ństwo... Ale wyrzucenie że służby (z wyjątkiem SB i TW) f-szy włącznie z naszym Sławkiem przekroczyło squ...ństwa granice!!!!!!! Poczekajmy może chwilę na info zarządu. Ale koniecznie musimy wyrazić NASZE WQ...NIE!!!! Dosyć!!!!
Pzdr ;-)

Sławek wywalczył emerytury też dla granicy, a granica pewnie powie, podobnie jak w czerwcu: "my za nikogo d...y nadstawiać nie będziemy". W czerwcu tak mówili o wartościowaniu ekspertów. Ciekawe jaki powód teraz wymyślą. A może nie zdążą bo uciekną na emeryturę którą im wywalczył Sławek?
 
do wszystkich członków zz celnicy pl. Nie pozwólmy zniszczyć naszego przewodniczącego. Dlatego proponuję podwyższyć nasze składki i wypłacać naszemu koledze miesięczną pensję. Kwotę niech ustali zarząd. Sławek jesteśmy z tobą i będziemy za tobą stali. Masz nasze wsparcie. A wszystkich kolegów i koleżanki proszę o wpisy z poparciem dla naszego przewodniczącego.

jestem baaardzo zaaa.
 
do wszystkich członków zz celnicy pl. Nie pozwólmy zniszczyć naszego przewodniczącego. Dlatego proponuję podwyższyć nasze składki i wypłacać naszemu koledze miesięczną pensję. Kwotę niech ustali zarząd. Sławek jesteśmy z tobą i będziemy za tobą stali. Masz nasze wsparcie. A wszystkich kolegów i koleżanki proszę o wpisy z poparciem dla naszego przewodniczącego.

popieramy. Z ogromnym szacunkiem i podziwem dla dokonań przedwodniczącego.
 
temat zatrudnienia Sławka już przerabialiśmy i związek jest wyposażony w odpowiednie zapisy w statucie tak więc trzeba myśleć o akcji zakrojonej na skalę całego Kraju(skutecznej). Na tą chwilę należy powiadomić wszystkie media łącznie z tvp, Republika, Trwam, RM, Gazeta Polska itp. Podbno te wymienione są niezależne i opinio twórcze. Myślę, że ZG winien się zebrać jak najszybciej i w porozumieniu z prawnikami przyjąć plan działania oczywiście nie zapominając o całym środowisku(włączając Go w ten plan). Cóż przykro, że mamy w PoLsce tak różne(biegunowo odległe standardy) stosowane wobec ludzi działających na rzecz funkcjonariuszy i pracowników SC
 
Ja również nie otrzymałem propozycji i tym bardziej popieram pomysł wsparcia dla naszego Sławka.
 
Sławek - będziemy (ja i wiele osób z mojej izby) walczyć o Ciebie i o nas samych. Dziękujemy za wszystko co do tej pory zrobiłeś.

A swoją drogą, arogancja tej władzy poraża. Powinni przypomnieć sobie różne dzieje. Jest takie miejsce - śmietnik historii - tam zmierzają.
 
oprócz składek (które ołacą tylko członkowie) przydałby się też nr konta "ratunkowego".

ciekawe jak będzie reakcja pozostałych (kolaboracyjnych??) związków.

sprawa jest tak bulwersująca, że nie tylko celnicze związki powinny zadziałać, bo te faszystowsko-pislamistyczne metody banasia wykraczają poza granice prawa i uderzają w cały ruch związkowy i w każdego pracownika, bez względu na to czy jest związkowcem czy nie.
biorąc pod uwagę jaki jest u nas TK, być może trzeba się liczyć z przeniesieniem sprawy na poziom międzynarodowy.

banaś przekroczył pewną granicę i mam nadzieję, że to było o jedno (ale wielkie) sku...wysyństwo za dużo, które będzie początkiem końca tej nawiedzonej dewoty.

..no poprostu tak się wku...łem, że musiałem założyć konto.
 
Nawet Komuna tak nie działała jak Pislamistyczno i Stalinistowskie państwo... nie uda się NAS zastraszyć...
 
Sławek wywalczył emerytury też dla granicy, a granica pewnie powie, podobnie jak w czerwcu: "my za nikogo d...y nadstawiać nie będziemy". W czerwcu tak mówili o wartościowaniu ekspertów. Ciekawe jaki powód teraz wymyślą. A może nie zdążą bo uciekną na emeryturę którą im wywalczył Sławek?

Kas.trat - granica uczestniczyła w proteście więc nie kłam.
 
Back
Do góry