• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

3 PROCENTÓWKI

Anonymous napisał:
Anonymous napisał:
Mkc IC Przemysl 1700 zl nagroda - tak jak koledzy z mojego oddzialu - MEDYKA! To pewne bo pieniadze mam juz na koncie! Sam jestem w szoku skad te kosmiczne pieniadze zwykle to bylo 300 - 500 zl dla mck.Z drugiej strony fakt jest taki ze wraz z kolegami mielismy bardzo dobre wyniki.

WZPC?

czy nie czarny :)
nie czarny - Święty
 
a naczelnik za co?za te aresztowania w Medyce? przecież ma dodatek co miesiąc za tą trudną i odpowiedzialną pracę!Bo naprawdę trzeba być łepskim facetem żeby stworzyć takie warunki do zamknięcia 60 celnych!
 
........Mkc IC Przemysl 1700 zl nagroda - tak jak koledzy z mojego oddzialu - MEDYKA! To pewne bo pieniadze mam juz na koncie! Sam jestem w szoku skad te kosmiczne pieniadze zwykle to bylo 300 - 500 zl dla mck.Z drugiej strony fakt jest taki ze wraz z kolegami mielismy bardzo dobre wyniki........

Ci natomiast co mieli dużo dobrych (może nie bardzo dobrych) wyników dostali tyle samo co Ci, którzy tych wyników nie mieli wcale!
Nasuwa się wniosek:po co się wysilać?!
 
Anonymous napisał:
W Przemyślu każden jedej który dostał nagdodę z 3% odpisu dostanie nagrode dodatkową w kwocie od 930 (mkc) przez 1050 (istpektor)i 1200(expert)do 1800 (naczelnik urzędu). Każdemu po równo- na stanowisku oczywiście

IC GDYNIA 650 zł jako MKC

ładnie nie ma jak POLSKA
 
Nie uważacie , że coś jest nie w porządku, że ci co naprawdę byli chorzy przez jakiś czas , że im też może z okazji Świąt coś sie należy?Czy to znaczy,że jeżeli przez chorobę są poszkodowani, to również zakład pracy powinien na nich się wypiął.Świeta dotyczą wszystkich i tych chorych i zdrowych.Bezdusznośc jeszcze raz się potwierdza.
 
Może i masz rację ale powiedz jak pracodawca ma odróżnić chorobę prawdziwą od tej strategicznej stosowanej w bardzo wielu przypadkach przez naszych kolegów. Poza tym nagroda 3% nie jest nagrodą na święta, to jedynie przypadkowa zbieżność czasu. Uważam także, że koleżanki i koledzy, którzy pracowali w czasie gdy inni chorowali zasłużyli sobie na dodatkowe wynagrodzenie, po prostu je wypracowali. Abyś nie myślał, że to pisze jakiś bezdusznik dodam, że w tym roku 4 miesiące chorowałem (po operacji) i także nie dostałem 3%-tówki
 
Anonymous napisał:
Anonymous napisał:
W Przemyślu każden jedej który dostał nagdodę z 3% odpisu dostanie nagrode dodatkową w kwocie od 930 (mkc) przez 1050 (istpektor)i 1200(expert)do 1800 (naczelnik urzędu). Każdemu po równo- na stanowisku oczywiście

IC GDYNIA 650 zł jako MKC

ładnie nie ma jak POLSKA

To jest "karpiowe".
 
w Przemyślu jest taki burdel, że chcą kasą zatkać mordę niezadowolonym.Nie wiadomo dokładnie jak będzie bo to dopiero jest na papierze.Zobaczymy jutro, wszystko tajemnica.
 
Jesteśmy jak wyrobnicy, cieszymy się,że nikt nas tym razem nie bije batem tylko dał nam talerz zupy.Jak mało potrzeba nam do szczęścia od 400 do 1100pln.Takie rzeczy powinniśmy dostawać obligatoryjnie a nie z łaski naszego szefa.Różnimy sie tylko od murzynów kolorem skóry.
 
a czy ktoś tutaj powiedział, że skacze do góry z radości bo mu trochę kasy dali - ten wątek forum jest wątkiem typowo informacyjnym - pytanie brzmi ile w poszczególnych izbach wypłacoco nagród - więc każdy kto chce się tym podzielić to pisze.
 
rece opadaja

"swiateczne" nagrody dla skarbowcow w miescie wojewodzkim ok. 2000 brutto, dla celnikow w tym samym miescie 1000;
 
Re: rece opadaja

mobil1 napisał:
PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 1:55 pm Temat postu: zabieranie 3%
koledzy mam prośbę napiszcie na jakiej podstawie i czy w waszych Izbach Celnych zabiera się pracownikom 3%. Ja mam taki problem że przekroczyłem 30 dni chorobowego i opieki na rodziców. Dokładnie 35 dni i nie dostałem z tego powodu 3%. Izby w Olsztynie nie obchodzi, ze resztę miesięcy przepracowałem. Jak to wygląda u was? Pozdrawiam.
Gość napisał:
PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 4:13 pm Temat postu:
taki jest regulamin więc prawidłowo ci zabrali
Gość napisał:
PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 4:16 pm Temat postu:
ta banda, zabierze ci kasę za byle co,uznaniowość to początek patologi, kolesiostwa, układów i zależności!
bez 3% również napisał:
PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 4:27 pm Temat postu:
art. 55 - jest to nagroda uznaniowa - więc widzi mi się też w to wchodzi, nie jesteś odosobniony w tym cierpieniu. też nie dostałem.
Gość napisał:
PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 4:43 pm Temat postu:
ale jeżeli byłeś na liście uprawnionych w kadrach, zwróć się o pisemne uzasadnienie od swojego szefa , dlaczego nie dostałeś a jak się powoła na art.55 zgłoś do PIP że jesteś mobingowany poprzez nie dawanie nagród, oni zrobią dochodzeni i Twój szef będzie musiał im uzasadnić!Walczcie z tymi złodziejami bo robią co chcą!
 
Back
Do góry