• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

3 PROCENTÓWKI

Re: rece opadaja

taki tam napisał:
"swiateczne" nagrody dla skarbowcow w miescie wojewodzkim ok. 2000 brutto, dla celnikow w tym samym miescie 1000;

Co tam skarbowcy i celnicy !!!!!

W MF to dopiero pracują, przecież to oni wypracowują swoja ciężką pracą wpływy do budżetu (a nie jakieś tam oszołomstwo z US i UC), dlatego pewnie w MF minimalna nagroda była 3500 zł. a średnia 10000zł. - przecież to takie normalne.

A wy celniczyny dalej siedźcie cicho, po co protestować, i cieszcie sie ze swoich 900 brutto nagrody, a i jeszcze bądźcie wdzięczni że coś dostaliście.
 
A ja się cieszę że jestem na topie forum chociaż z kasy raczej nie 1210 brutto za "dochody dla referatu" pozdrawiam i Wesołych Świąt KASA
 
Dlaczego takie dysproporcje w wysokości nagród??. A tak na marginesie tą jałmużnę Ministerstwo mogło sobie wsadzić w d......!!!!!!! Ta cała nasza administracja to jedno wielkie pośmiewisko!! Qwa te pare tysięcy osób wypracowuje co rok ponad 30% pudżetu tego chorego państwa i co?? I dalej jest kopane w d..........!!!
 
ZWYKŁY CELNIK napisał:
Nowy postWysłany: Sob Gru 22, 2007 1:12 am
Temat postu: WYZYSK - ..I "CO ŁASKA"
Sad CZE WSZYSTKIM, ... U NAS W OCT I - DOSTALIŚMY 1100 BRUTTO - NIKT MNIEJ. JEST NAS KILKANAŚCIE OSÓB NA ZMIANIE, PRZEKROCZYLIŚMY 100.000 OGL-I ....-PRACUJE NA TO JAKIEŚ ...DO 8-10 OSÓB DZIENNIE (RAZEM Z WERYFIKACJAMI)..... PRZYPADA PO 45-50 ZGŁOSZEŃ DZIENNIE - NIE WIEM ILE WY WYPRACOWYWUJECIE, ALE JA PRZYCHODZĘ DO DOMU SKONANY.....A, MOJE KOLEŻANKI??? - I TO JEST PREMIA...???? BRAKUJE U NAS PRZYNAJMNIEJ PO 5 OSÓB NA ZMIANIE- GDZIE TE PIENIĄDZE???? - PRZECIEŻ MY ZAPIE...-MY ZA TE OSOBY ????/

Heca napisał:
Nowy postWysłany: Sob Gru 22, 2007 1:15 am Temat postu:
Powiedz, a kogo to interesuje? Bo przecież jeżeli Ci nie odpowiada, to "zawsze możesz się zwolnić".
Przynajmniej - radosnych Świąt!
 
w szczecinie tez kicha...,najmniej dostali Ci, co pobierają dla budżetu najwiecej. wszystko zgarneła efemeryda w postaci ic,potem uc i niszowe oc.
 
a ja ok.840 zł netto, z pewnością w ic warszawa pracowali więcej niż ja, to s.. ( bezsens), zawsze układy!!! a gdzie sprawiedliwość ?
 
nie ma sprawiedliwości. Prawa i sprawiedliwości też :)

Ale wiecie co wam powiem, jeżeli sami celnicy się nie upomną o KASE to nikt im nic nie da. Taka prawda. Siedzicie cicho to macie.
 
Białystok
od 1500 do prawie 4000 (wszystko brutto),(nie licząc kadry kierowniczej - bo nie wiem) chyba sporo starszych pracowników olano. Dostali głównie (wg moich ustaleń) ci co tyrają od 3 do 10 lat.

p.s. może zwolnienia wyeliminowały starszych...
 
haha. w białymstoku jak się tysiaka ma to można przez 2 miesiące czynsz zapłacić ale 550 w Wawie to śmiech na sali...
 
Dzień Dobry! Tu Św. Mikołaj!

Czy w tym roku byłeś grzeczny?

Czy nie kradłeś? Nie kombinowałeś? Nie brałeś łapówek?
Nie oszukiwałeś Urzędu Skarbowego?


Jeśli nie, to się naucz!
Bo ja Ci wiecznie prezentów robił nie będę

Św. Mikołaj!


P.S. Podobnie do mnie myślą Wasi przełożeni, dlatego macie takie pensje!
 
Back
Do góry