• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

3 PROCENTÓWKI

no cóż.. prawda jest taka, że część kasy dostaliśmy z tej puli przed Świętami Wielkanocnymi, następnie w lipcu oraz na tzw. dzień celnika - nie spodziewajmy sie więc kokosów w grudniu (chyba że manny z nieba). Pamiętam te czasy jak p.o. Prezesem GUC był Pan Tomasz Cecelski.... jakie były wtedy nagrody na koniec roku, echhh.... jak to mówią "to se newrati" !! Takiego Szefa SC nam trzeba !!
 
Anonymous napisał:
Pamiętam te czasy jak p.o. Prezesem GUC był Pan Tomasz Cecelski.... jakie były wtedy nagrody na koniec roku, echhh.... jak to mówią "to se newrati" !! Takiego Szefa SC nam trzeba !!

Święta prawda. Takiego nam szefa potrzeba!
 
A czy ktoś wie ile mrozek i ekipa z katowic dostali ostatnio nagrody? To było wtedy jak szraki dostwały po około 150zł. Kto zgadnie dostanie 300zł
 
3%

ja potrzebuje natychmiast ok 20 tys .... może zrobicie zrzute .... dla Was wszystkich to około 1,25 zł !!!!! a ja i moja rodzina będzie miała zajebiste Święta !!!!!!! Pozdrawiam !!!! Na przyszły rok możemy skladac się na kogoś innego !!!! Jednak w tym roku to mój pomysł i moje swieta !!!!!!!! Pozdrawiam Wszystkich !!!!!!!!!
 
Re: 3%

Co ty KILLER ...............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ty się zajmij biznesem to sobie zrobisz święta na Księżycu...Jak Ci biznes wyjdzie w co wątpię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
 
Re: 3%

kas napisał:
ja potrzebuje natychmiast ok 20 tys .... może zrobicie zrzute .... dla Was wszystkich to około 1,25 zł !!!!! a ja i moja rodzina będzie miała zajebiste Święta !!!!!!! Pozdrawiam !!!! Na przyszły rok możemy skladac się na kogoś innego !!!! Jednak w tym roku to mój pomysł i moje swieta !!!!!!!! Pozdrawiam Wszystkich !!!!!!!!!

oki

za rok zrzuta na mnie o moje święta :wink:
 
IC Poznan podobno okolo 450 brutto - ale nam w przygotowawczej( w pierwszym roku) nie dali moze za rok za dwa jak nas juz tutaj nie bedzie( my nie mamy swiat heh)
 
Back
Do góry