Strona 128 z 214 PierwszyPierwszy ... 2878118126127128129130138178 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 890 do 896 z 1496

Temat: Podwyżki 2019

Użytkownik
    Mieszka w
    Śląsk

Domyślnie

Skarbowiec masz rację .... ale raczej jeśli coś będzie to wydaje mi się że dopiero we wrześniu. Popieram Twoją wypowiedz w 200%.

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

Cytat Napisał Ślązak Zobacz post
    Skarbowiec masz rację .... ale raczej jeśli coś będzie to wydaje mi się że dopiero we wrześniu. Popieram Twoją wypowiedz w 200%.
    Taaa..............No i zapewne wyrównanie od stycznia? W/g mnie w takiej sytuacji musieliby się nogą przeżegnać.....Wyrównanie dla wielotysięcznej rzeszy funkcjonariuszy?! A co z 500 +?! Ja myślę, że to takie gadu-gadu............do wyborów. W sytuacvji kiedy PiS przegra, temat padnie albowiem............ci, którzy obiecywali odpadną a ci, którzy nastąpią powiedzą : " sorry to nie my obiecywaliśmy" a ZATEM.....WICIE ROZUMICIE.....ZOBACZYMY...............

Domyślnie

Cytat Napisał standby2 Zobacz post
    Taaa..............No i zapewne wyrównanie od stycznia? W/g mnie w takiej sytuacji musieliby się nogą przeżegnać.....Wyrównanie dla wielotysięcznej rzeszy funkcjonariuszy?! A co z 500 +?! Ja myślę, że to takie gadu-gadu............do wyborów. W sytuacvji kiedy PiS przegra, temat padnie albowiem............ci, którzy obiecywali odpadną a ci, którzy nastąpią powiedzą : " sorry to nie my obiecywaliśmy" a ZATEM.....WICIE ROZUMICIE.....ZOBACZYMY...............
    To głosuj na nich wtedy nikt Tobie nie powie że oni nie obiecywali

Domyślnie

Cytat Napisał standby2 Zobacz post
    Jak dawali wszystkim podwyżki do słynnego 1.61 czyli 3016 brutto to też było wyrównanie od stycznia. A dla niektórych były to spore podwyżki po 500-700 zł.

Domyślnie

Cytat Napisał uKISzony Zobacz post
    Jak dawali wszystkim podwyżki do słynnego 1.61 czyli 3016 brutto to też było wyrównanie od stycznia. A dla niektórych były to spore podwyżki po 500-700 zł.
    obiecywali wszystkim, a dali mnoznik 1.35,
    wiec jak spiewala Coma
    Nie wierze sku..

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Użytkownik Avatar bolo1999
    Mieszka w
    warmia

Domyślnie

Cytat Napisał uKISzony Zobacz post
    Bzdury

Przy wartościowaniu były wyrównania

A przy dawaniu 1,601 było to dla speców zdaje się w sierpniu 2017, a napewno bez wyrównania
    NIKT MI NIE WMÓWI, ŻE CZARNE JEST CZARNE, A BIAŁE JEST BIAŁE

Domyślnie

Przy zmianie mnożników wyrównania nie było. Zresztą, na wschodzie ludzie dalej maja 1,5, albo nawet 1,3.

Strona 128 z 214 PierwszyPierwszy ... 2878118126127128129130138178 ... OstatniOstatni

Uprawnienia