Zmiana rozporządzenia w sprawie umundurowania SCS

...

Osobiście uważam, że anonimizacja nie jest dobra, należy być świadomym swoich czynów i ponosić za nie odpowiedzialność

...

Jak każdy, masz prawo do wyrażania swojego zdania i choć w pewnym stopniu się z nim nie zgadzam, to szanuję za jego pokojowe wyrażenie.
 
A może po prostu zwyczajnie nie masz racji ? Szanuję Twoje zdanie ale być może po prostu się mylisz ??? Mylić się to nie jest wstyd. Każdy może się mylić. Znam to z autopsji 👍
Mylić się mogę co do tego czy pomimo jest bardziej zielony czy czerwony. Mylić się mogę odnośnie przepisów czy w obecnym stanie prawnym trzeba na granicy się przedstawiać i nosić imieninek czy wystarczy sama blacha (choć to można zweryfikować podając konkretny akt prawny). Natomiast nie mogę się mylić wyrażając swoje opinie. Bo na tym polega opinia, ze jest moja i mogę uważać że powinno lub nie powinno się czegoś robić (np. nosić imiennik w każdej sytuacji)
 
Ależ są wśród nas rozwinięci intelektualnie userzy!

Zwłaszcza jeden taki, który tylko on, jedyny, potrafi czytać na tym forum ze zrozumieniem, jako jedyny chce z każdym merytorycznie rozmawiać, narzucając wszystkim w koło swoją narrację, nie licząc się ze zdaniem innych. Przy okazji na każdym kroku przywoływać innych do porządku uważając, że jego mondrość jest najmondrzejsza i każdy ma to przyznawać, a jeśli ktoś z jego mondrością ma czelność się nie zgadzać jest debilem i imbecylem. Tenże ktoś nie zamierza nawet zniżać się do poziomu interlokutora. Dlatego też z tym kimś przestałem w jakikolwiek sposób prowadzić dyskusję. Bo to nie ma sensu oraz, po prostu, nie życzę sobie, żeby mnie (ani kogokolwiek innego) wyzywano na forum od debili, imbecyli, wysyłali do szkoły zarzucając nieuctwo oraz niedociągnięcia intelektualne przejawiające się brakiem rozumienia czytanego tekstu. Pyszałkowatość, megalomania, zarozumialstwo oraz pycha z jednej strony a z drugiej chamstwo oraz miałkość intelektualna jest tak wielka, że aż karykaturalna. I śmieszna przy okazji. Nie zamierzam już z tym kimś dyskutować ani w tym, ani w innym wątku.

Na koniec moich przemyśleń zastanawia mnie tylko jedno. Skoro temu komuś tak bardzo przeszkadza, że funkcjonariusze mogą być identyfikowalni tylko poprzez indywidualny, jednostkowy numer na blachach, które muszą być widoczne sam posługuje się na forum nickiem a nie występuje tutaj z imienia i nazwiska. Ale to pytanie retoryczne. Nie oczekuję odpowiedzi, zwłaszcza od tego kogoś.
 
Protokoły z imienia i nazwiska to proste. O co Tobie chodzi ???

Biurwy wyczywam na kilometr.

Jesteś w pelnym rynsztunku, kamizelka, broń, coś na glowie i w, dbasz o bezpieczeństwo swoje, kolegów, zatrzymanego i przeważnie jednego dochodzeniowca, dowódcy akcji,
I... Siadasz do pisania protokołów, zatrzymania osoby, czasami rzeczy, przeszukań, a Pan zatrzymany niech sobie siedzi spokojnie i nie przeszkadza, a jak coś się wyjebie jak przy koce, to czyja wina?

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
 
Zwłaszcza jeden taki, który tylko on, jedyny, potrafi czytać na tym forum ze zrozumieniem, jako jedyny chce z każdym merytorycznie rozmawiać, narzucając wszystkim w koło swoją narrację, nie licząc się ze zdaniem innych. Przy okazji na każdym kroku przywoływać innych do porządku uważając, że jego mondrość jest najmondrzejsza i każdy ma to przyznawać, a jeśli ktoś z jego mondrością ma czelność się nie zgadzać jest debilem i imbecylem. Tenże ktoś nie zamierza nawet zniżać się do poziomu interlokutora. Dlatego też z tym kimś przestałem w jakikolwiek sposób prowadzić dyskusję. Bo to nie ma sensu oraz, po prostu, nie życzę sobie, żeby mnie (ani kogokolwiek innego) wyzywano na forum od debili, imbecyli, wysyłali do szkoły zarzucając nieuctwo oraz niedociągnięcia intelektualne przejawiające się brakiem rozumienia czytanego tekstu. Pyszałkowatość, megalomania, zarozumialstwo oraz pycha z jednej strony a z drugiej chamstwo oraz miałkość intelektualna jest tak wielka, że aż karykaturalna. I śmieszna przy okazji. Nie zamierzam już z tym kimś dyskutowa...
 
Ostatnia edycja:
No więc tu dochodzimy do sedna sprawy: co daje anonimowość i dlaczego imienniki są potrzebne.
 
Back
Do góry