• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717

Zmiana rozporządzenia w sprawie umundurowania SCS

Bardzo uprzejmie proszę użytkowników forum, do których osobiście się nie zwracam, o nieodpowiadanie na moje wpisy skierowane do innych, konkretnych użytkowników.
 
Ostatnia edycja:
Sugeruję wyhamowanie emocji. Na forum jest miejsce dla różnych opinii, ale wyłącznie w granicach określonych regulaminem i kulturą osobistą. Niezorientowanych odsyłam do regulaminu: https://celnicy.pl/threads/regulamin.157/

4.
Niedopuszczalne jest używanie wyrazów wulgarnych oraz obrażających innych użytkowników forum lub osoby trzecie.

5.
Niedopuszczalne jest wywoływanie niepotrzebnych sporów czy konfliktów burzących dobrą atmosferę na forum. Zabrania się umieszczania postów sugerujących, że w jednych izbach/urzędach/oddziałach pełnią służbę lepsi, mądrzejsi funkcjonariusze niż w innych izbach/urzędach/oddziałach. To samo dotyczy postów pomiędzy pracownikami Służby Cywilnej a funkcjonariuszami Służby Celnej.

6.
Niedopuszczalne jest dodawanie zbędnych komentarzy – jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenie po prostu nie zabieraj głosu. Temat postu powinien być możliwie jak najkrótszy.

Naruszający zasady opuszczą naszą społeczność.
 
Sugeruję wyhamowanie emocji. Na forum jest miejsce dla różnych opinii, ale wyłącznie w granicach określonych regulaminem i kulturą osobistą. Niezorientowanych odsyłam do regulaminu: https://celnicy.pl/threads/regulamin.157/

4.
Niedopuszczalne jest używanie wyrazów wulgarnych oraz obrażających innych użytkowników forum lub osoby trzecie.

5.
Niedopuszczalne jest wywoływanie niepotrzebnych sporów czy konfliktów burzących dobrą atmosferę na forum. Zabrania się umieszczania postów sugerujących, że w jednych izbach/urzędach/oddziałach pełnią służbę lepsi, mądrzejsi funkcjonariusze niż w innych izbach/urzędach/oddziałach. To samo dotyczy postów pomiędzy pracownikami Służby Cywilnej a funkcjonariuszami Służby Celnej.

6.
Niedopuszczalne jest dodawanie zbędnych komentarzy – jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenie po prostu nie zabieraj głosu. Temat postu powinien być możliwie jak najkrótszy.

Naruszający zasady opuszczą naszą społeczność.
Szanowny Panie Adminie, czy moderacja mogłaby działać troszkę sprawniej? Przyznaję, że poniosło mnie, ale pewnych moich wpisów by nie było, gdybym nie został obrażony przez innych.
 
Back
Do góry